Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • honcka

    Účastnil jsem se několika ks kampaní a solidní firma si zajistí distribuční centrum v eu a nechá si poslat kontejnery z výroby rovnou tam (stejně se všechno vyrábí v asii) odkud se to pak distribuuje koncovým backerům. Je to ekonomičtější (min se neplatí VAT z dopravy a doprava 2x kolem světa) a ekologičtější

  • Khalashnikovf

    Co si budem, CMON už potřebuje políček. Problém je s těmi všemi backery předchozích projektů, které to odnesou, protože nebude na zafinancování dopravy a tak. RIP CMON?

    • twicer

      RIP CMON? Jakože by je kontroverze s poštovným položila? Tak to nevím teda :)

      • Khalashnikovf

        Spíš by je už mohl položit nezájem lidí o jejich věčně plastové a pořád stejné hry. Potřebovali by to.

        • twicer

          Já mám ten jejich kvalitní plast docela rád :) Nemám nahráno ani půlku jejich titulů, takže nevím zda tam nemají nějaké vyloženě průserové tituly, ale tak nejak si žiji vtom, že takový Awaken realms to teď prasí násobně víc.

          U zombicide marvelu zkouší co lidi snesou, udělali zásadní chybu že si nenastřelili hru samotnou ještě za větší peníz a dopravu nedali zdarma, na ty postižené jedince by to působilo lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit