Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cert vem youtubery, budiz jim zeme lehka, ale kdo na to kouka?

    ano, jsou vyjimky, ktere cloveka necim obohati

    ale za sasky se daj oznacit ty pseudohvezdy, ktery snad ziskavaj divaky jen na zaklade neceho jako "hele, vole, tenhle typek je stejnej jouda jako, akorat se neboji mluvit na kameru, toho musim sledovat"
  • Youtuber - to je vlastně takový digitální šašo *1* Každá doba má něco. Dříve se na šašky, vousaté zpěvačky a podobné nechutné obludy chodilo do cirkusu nebo obludária, dneska jsou na netu a v televizi. Vlastně se změnilo jen málo....
    • Každý vládce měl svého dvorního šaška, dneska je jen problém že vládci se stali samotní šašci.
    • Koľko máš rokov? Takéto reči majú starci, ktorí celé odvetvie hádžú do koša a nostalgicky spomínajú na svoju dobu. Ešte smiešnejšie je keď mladí ľudia "spomínajú" s láskou na 90. roky a kydajú na dnešnú dobu. Hlavne keď sú z našej oblasti bývalého východného bloku, kde 90. roky boli obdobie temna - obdobie rozkrádačiek a mafie.
      • Jak mohly být 90. roky u vás v horních Uhrách období temna? Většina z vás uhrů se zrovna čerstvě doučila používat příbor, na salaších jste mohli uvítat první turisty z prohnilého západu, kteří vám přinesli korálky a zrcátka, vaši vědci si potvrdili, že Země je skutečně kulatá. *1*
        • Občan krajiny, ktorá má za premiéra ŠTBáka, prezidenta ruského agenta a skoro 30 rokov po páde svetového komunizmu komančov vo vláde, by sa mal hanbiť v kúte a držať hubu *3*
          • *1* ale prosimtě. Jako občanovi té krajiny bys ses mi měl klanět a každé ráno líbat nohy, protože nebýt tohohle kocourkova v roce 1918, co vás přibral do společného státu, ještě používáte pazourkové nástroje. Jsme vás pozvedli o několik set let ve vývoji za pouhých pár let, díky nám jste se naučili řídit zázračné kočáry bez koní, používat hole chrlící oheň a dým a objevili rychlé cestování ohnivým ořem.

            Mimochodem, ten ŠTBák a ten ruský agend jsou proti vašim současným pánům, kterým odvádíte tribut v eurech, soudruhům jako Juncker, Barrosso nebo pionýrka Mogherini doslova ultrapravičáci. *1*
            • to jsi sem dal , kdyby ještě pár lidí v diskusi pochybovalo, jestli jsi idi*t nebo naprostý idi*t?
      • zaty
        To není o věku, to je o celkovém pohledu na svět. Já mám 38 a "youtubeři" jdou tak nějak mimo mě, celkem jim přeju to, že se živí něčím, co je baví, mám to taky tak. Jediné co mi trošku vadí, že se docela rozmohla móda dělat video návody, případně výuková videa, místo textových návodů.
        • Hele, jak na co. Já jsem si například některé youtubery celkem oblíbil, když jsem s před pár lety učil malovat Warhammer. Můžeš popsat stránky vysvětlováním, že barva má mít konzistenci o něco řidší, než smetana, asi jako plnotučné mléko, ale trošku hustší... ale není nad to, když to youtuber ukáže na video. Vůbec, video tutoriály na manuální práci jsou podle mě super. Lidi, co tu paušálně nadávají na youtubery, jsou jako lidi, co nadávají na filmy nebo na televizi - ve skutečnosti vůbec nevědí, o čem mluví.
        • Mě zase strašně iritují spoilery v názvech videí. A napsané ještě Caps Lockem. Což je fakt super, protože spousta youtuberů dostává hry s předstihem, takže mají náskok. Pak si jdu den po vydání mrknout na youtube třeba na nějaký ten návod a na boku už se dozvídám s kým se bude bojovat, že konec stojí za prd a že jedna z hlavních postav mě zradí. Prostě pecka.
          • A ztoho plyne jednoduché ponaučení, na návody a gameplaye nekoukat dokud si to sám nehrál a nejsi v koncích *5*
    • a nekdo se kouká na vousaté šašky v seriálu Vikingové, nebo v jiném srandovním seriálu, který si nelegálne stáhneš na webu, protože si socka aby sis platil netflix, to si nevybereš
    • Čecháčský malík závistivě trolluje na diskuzi - to je vlastně takové naše digitální šaškovství. Neschopnost zkousnout, že někdo dělá něco, co ho baví, má stovky tisíc fanoušků a vydělá za měsíc víc, než ty za rok. Jo, změnilo se málo...
      • "Tatíčku care. Pracovníky potřebujem. Ale tohohle komedianta vyžeň. Co s takovými! Darmo ujídají chleba a upíjejí kvas". - Ruské lidové pohádky, 1984 Lidové nakladatelství vydavatelství Svazu československo-sovětského přátelství.

        Jsem celý život stejného názoru, jako moudrý vojvoda z této pohádky a musím dát za pravdu staré lidové moudrosti našich ruských soudruhů. *1* Šašci, herci a vůbec umělci jen darmo ujídají chleba a upíjejí kvas.
        • hezký důkaz, že z ruska nikdy nic dobrého nepřišlo, i jejich pohádky jsou blitková komoušská propaganda, určená k vymývání mozků dementů, jako jsi ty. *11*
          • Co kdyby sis šel raději přepočítat beďary? *1* Evidentně nerozumíš kultuře.
        • 0011
          Care.... nakladatelství vydavatelství Svazu československo-sovětského přátelství, takovou ironii jen tak někdo nevymyslí. Ty umělci co dle tvého darmo upíjejí kvas dělají artworky z kterých pak vznikají hry, asi si na špatném webu. Něco jiného by bylo, kdyby Joe, nebo jakýkoliv jiný youtuber byl zaměstnaný a platil si ho ze svých daní, ale takhle působíš sám jako šašek. Doufám že si opravdu nejen hacendado ale zároveň i empledado a neplatím tě já ze svých daní jako darmožrouta co nám ujídá chleba a upíjí kvas *3*
      • To nevypada jako zavist, ale pohrdani. V podstate ma pravdu - je to cirkus. Jediny rozdil je v tom, ze nad sebou nemaji principala, ale delaji to na sebe a dobrovolne. Na drtive vetsine je videt, ze to nedelaji radi, jen se proste nechteji zivit rukama ani mozkem.
        • zaty
          Hele když bys mě v práci zastihnul, jak hledám nějakou nehezkou chybu, tak bys myslel, že je pro mě práce muka :)
        • Lukyz
          @x: Tak tohle je takovej blábol, že ani nevím kde začít *1*
      • GENTILE: Dobře řečeno, pane!
  • Od youtubera.. Tahle doba mne zabije *1*
    • tvl. fakt musíte mazat celé vlákno komentů, kvůli slovu "neposral" ??
  • Odulin
    Zběžně pročítám pravidla a nevypadá to vůbec zle. Ještě jsem se nedostal k těm kostkám, které mi zatím dělají trochu starosti. Za nejlepší fighting karetní systémy dosud považuji starou dobrou Arénu od Chvátila a pak Yomi od Sirlina. Jestli se tohle povede, tak Mortal Combat verzi bez váhání kupuji.
    • Pry tojejak yomi. Ja ted backnul batman chronicles takze tohle vynecham
      • Odulin
        No ty bláááho...koukám na toho Batmana a to je maso! :) To jsem asi neměl vidět. Dík, nad tím budu silně uvažovat...tomu bych teda taky dal přednost. Jdu tam zas slintat....ty miniatury *14*
        • late pledge by se meli otvirat tak snad budes mit šanci. Navic je to kickstarter exclusive jinde to sehnat nepujde
        • Tak slintej
        • ja som zase dodatocne backnul western legends.sandbox westernovy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit