Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no cesi robia fajn hry.ale tie hry patria vzdy to tazsej sfery boardgamingu.celkovo slabe tematicky.dobre mechanikami.galaxy trucker nezaujal.through the ages je strasne dlhy nato co to je.pulsar je taka eurovka tazka na pochopenie.18cz tiez dobre ale pravidla na hodinu isto.moje oblubene ceske su mage knight a dedictvi.
    • 18cz je česká hra asi jako Harry Potter česká knížka... To, že kromě překladu dáš i CZ mapu opravdu neudělá českou hru. Nicméně když už jsme u toho, tak třeba krycí jména jsou právém na BGG na 1# u párty her. Sice nejsem vůbec fanda žánru a pár jich musím občas u známých přetrpět, tak krycí jména jsou jedna z mála párty her, u které netrpím až tolik.
    • alladjex
      Teda musim říct, že si mě rozsekal naprosto na hadry. V podstatě to, co píšeš je v mnoha směrech ... souhlas. Ale Pulsar je těžká na pochopení ... a pak jako oblíbené napíšeš Mage Knight s pravidly rozdelenými na 2x 20 stran drobným písmem. Máš u mě bod za deskoherní brutalitu ;)
  • Díky za článek. Moc čtivě napsáno. Těším se na další. Klidně o zahraničních deskovkách, které lze hrát na mobilech/tabletech.
  • tyjo..celkem pecky koukam
  • Paráda jen tak dál články o deskovkách super
  • Super článek :) díky z a něj *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit