Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těší mne , že ještě někdo dneska deskovky hraje :D
    Sednout si k pivku a desce společně s kamarády je luxus , kterého se prostě už nedostává ;)
    • Naopak zažívají boom, zejmána díky tomu, že hodně lidí zjistilo, že deskovaky nejsou jen dáma, člověče nezlob se a vrcholem komplexnosti nejsou dostihy.
  • Terraforming Mars i Scythe vřele doporučuji, hraju pravidelně každý týden(někdy i 2x :) ) deskovky po práci a Mars s rozšířeními je i po n hrách stále velmi zábavný a pokaždé se dá jinak kombinovat karty. Scythe jsem si pořídil pod stromeček včetně rozšíření, promo mincí a surovin a musím říct že tahle hra je opravdu pecka s úžasnou atmosférou (teď se ještě někdy musíme sejít v 7mi hráčích :)

    Jinak do Marsu je "must have" pořídit si na hráčské karty surovin nějaký rámeček (na internetu se jich dá najít hromadu např jako součást insertů, případně my jsme si nechali vytisknout krásné rámečky z veřejně dostupného modelu na 3D tiskárně) jinak žetony na kartách neskutečně kloužou. A fajnšmekři si můžou koupit/nechat vytisknout i krásné 3D modely pro všechny hexové žetony.

    Navíc obě hry jsou velmi jednoduché, Scythe na první pohled může vypadat složitě, ale v zásadě po pochopění principu hry hrajete pořád dokola stejné akce (složité tak není pochopit pravidla, ale spíš naplánovat správnou strategii :) )
  • Kosa je top
  • KIMCID
    parádní článek
  • Odulin
    Scythe jsem si tajně přál k Vánocům...ale bohužel zase až moc tajně....namísto toho jsem dostal 7 Divů Duel a rozšíření k Velbloudím dostihům a Arkham Horror Card Game...ale jo mohlo to dopadnout mnohem hůř. :)
    • Tilwaen
      Asi musíš napsat Ježíškovi dopis jako zamlada *4*
  • Coffin.Corner
    Skvělý výběr. Scythe jsem nečekaně dostal pod stromeček a už dlouho jsem nezažil takovou radost z dárku.
  • Díky za další hezký článek o deskovkách.
  • Albi vyhlásilo, že ke Scythe vydá i druhé rozšíření Wind gambit pod názvem Titáni nebes, kde budou i vzducholodě! Možná pak vydají i třetí rozšíření, kde má být nějaká kampaň.
  • KrPa
    hmm, ten uvodni obrazek je ze hry Iron Harvest
    • ales.smutny
      Uvodni obrazek je z Rozalskeho serie ilustraci, z kterych vychazi Iron Harvest i Scythe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit