Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..už od pohledu chytry jako liška..
  • Tady to není jako v amerických filmech. Tam se kopou a mlátěj a pak vstanou jakoby se nic nestalo. A hlavně to dětičkám předkládají v televizi už od malička a pak nám z nich vyrostou Domšové. Dneska ti důchodci prd vydržej - stokilový pořízek trochu postrčí dědulu nebo babku a oni si klidně umřou. No řekněte sami, není to k naštvání, pane Domšo a jiní siláci.
  • Ksindlové vraždí a pak chtějí beztrestnost... Chodci mají na přechodu přednost ze zákona (nepíše se o semaforech), takže Domša neměl se co řítit napřechod jako šílenec. A pak ještě jde vzteky zabít. Patřilo by mu ne 11 let, ale nejméně 20let. Jinak alemá smůlu, že není Dara Rolincová, té projde všechno. Inu, dnešní spravedlnost=žádná spravedlnost !!!
    • Bohužel, tak to tady v tomto Česku chodí. Pan Honza to napsal naprosto správně.
  • 11 let za to že mu ruply nervy s důchodcem , který nereagoval na to že jiný kvůli němu přišel k újmě . Jedině křeslo a do pátého kolene , dovolit si napadnout důchodce a nebýt snědý ..... :( .
    • Zabil a to sprostě a úmyslně.Zaútočil na bezbranného. Není co řešit. Kdyby takhle "rupaly nervy" všem, tak bychom se opravdu vzájemně pozabíjeli. Stačilo by, potkat naštvaného souseda.Pane Brumlo, kdyby se to stalo Vašemu dědečkovi, zastával byste stejný názor, nebo jste stoupencem toho, že "z cizího krev neteče"?
    • Ten v*l byl agresivní zřejmě už od mládí. Takoví hov*da mají žít v kleci.
    • prosím vás, četl jste to po sobě? a nepřijde vám, že jste trochu za hranou?
    • Ale senior je mrtvej, na to nezapomeň. Mohl blbě slyšet, vidět a proto ho mohl zabít??
  • je opravdu strašné, co si někteří z nás dovolí k prokazatelně slabším, k dětem, ženám , seniorům. Naši politici na tom mají svoji vinu a sdělovací prostředky rovněž. Ženy jsou prezentovány převážně jako věci k pobavení a každý trouba se cítí oprávněn nahlížet jim do výstřihu a staří lidé pak jako vyžírkové, přestože praví vyžírkové dnes kradou to, co oni vytvořili
    • Chjo, proč si berete oblečení s hlubokým výstřihem? Vždyť Vám musí být jasné, že to mají muži rádi. Jít po ulici polonahá a chtít, aby se po Vás chlap neotočil, chce velikou dávku naivity. *1* *1* *1*
      • a z jakého důvodu by mne mělo zajímat, jak se cítí nějaký obejda? mne zajímá, v čem se cítím dobře sama. Probuďte se, muži nejsou středem vesmíru a to ani pro ženy, i když některé jim to rády předstírají.
        • S tím nic neuděláte, prostě to tak je. Pokud jdete polonahá, tak se chlapi dívají, vy se neotočíte, když se Vám něco líbí?
          • ne,. já se neotáčím, když se mi něco líbí, jdu si to prohlédnout. A pokud se otáčí, je to jejich problém, ale pokud to zveřejňují třeba na novinkách, kde z kultury nic jiného není, pak je to i můj problém a vadí mi to. A taky nevidím důvod, proč by mne mělo zajímat, jak to chlapi prožívají? to už bychom byli jak v Pákistánu, ženy zahalené až po vršek hlav, aby nevzbuzovaly fantazie těch ubohých muslimů, někteří chtějí zahalovat už i novorozené holčičky - nemají burku a co si pak má takový pedofil počít, než to miminko znásilnit, že jo.
        • *1* To už tak v přírodě chodí pusinko. Až budem všichni teplý, tak nás budou zajmat chlapi v kraťasech. *1*
          • no, ale mne zajímají chlapi i v kraťasech a nejsem teplá - není v tom nějaký rozpor?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit