Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A saša náš saša vondra odstoupil
  • Správně ty blbá zrůdo *16*
  • To by měl dostat každý z těch rudých zmetků. Co to je pro ně 2,5 tisíce? Sranda, asi jako když projeli křižovatku na červenou....Tady je vidět princip komunistů v praxi. Plnou hubu keců o dodržování práv a zákonů a sami nedokážou dojet do Brna na jednání...Měli jet D1 Expressem, když je D1 "rozboulovaná". Jo, pardon, to oni neznají jezdit vlakem. Tak prosím je libo éroplán ? "Sorry, dnes je nějaká mlha, aby s náma spadlo tak letadlo". Aby jsme nedopadli, jak u Smolenska v Polsku....No, žádná škoda - dobrý komunista - žádný komunista... *1* *15* *3* *7* *9*
  • Živočichové, kteří pohrdají tolik oběťmi se obvykle nazývají lidské zrůdy.
  • Velmi správně, potlesk na otevřené scéně !!!
  • Takže jsem se mýlil. Podraz to nebyl, ale Filipova chyba - nezkontroloval si účast. Měl by vyvodit důsledky hlavně vůči sobě. Promíjet mu to a nechat ho, aby to sváděl na druhé je jeho jasné selhání. Takovéhle podrazy komunisté ještě neudělali. Beru zpět svůj příspěvek, nebojím se přiznat chybu, jako pravičáci !!!
  • Zalezm cikáne !!!
  • S takovým tupým póvlem jako jsi Ty nemá cenu se zaobírat.
  • Tebe znásilnil nějaký gay,člen KSČ,že ti tak leží komunisté v žaludku a nebo jsi korupčník a odkláněč a máš panickou hrůzu z možného vyšetřování svých zlodějin? No s něčím tak fanatickým a zaslepeným jako ty jsem se za celý život nesetkal a suverénně nejvíce mínusových bodů a negativních reakcí drtivé většiny diskutérů u tvých příspěvků mne utvrzuje,že rozhodně nejsem sám,kdo si myslí to co já.
  • Nauč se psát, ty hromado kočičích zvratků! *1*
  • V období komunistické diktatury:
    * 234 bylo občanů popraveno
    * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
    * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
    * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
    * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
    * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
    * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
    * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
  • KSČ(m) je komunistická zločinecká banda KSČ, která se od KSČ liší pouze přidáním písmene "M" (magoři?). Jinak se nezměnila, protože ten kdo vyznává zrůdnou komunistickou ideologii, jež vedla k nejméně 100 milionů mrtvých se ani změnit nemůže. Jenom tupec si může myslet, že komunisti "hájí obyčejné občany". Jak je "hájili", to jsme zažili za půlstoletí jejich absolutistické vlády srovnatelná s vládou nacistů za Protektorátu.
  • Má pravdu Peppone, pouze silná KSČM pokud možno s ústavní většinou v parlamentu vyvedu tuto zemi z neskutečného marasmu a Modrého pekla!
  • KSČM je jediná strana, která hají obyčejné občany před kapiatlistickými zločiny. A protože toho mají moc, tak to Vojta do Brna k Ústavnímu soudu nestihl. I já jsem ochoten jim přispět podobně jako píše Bída. Ať žije KSČM, pryč s kapitalistickými vydřiduchy!
  • Do MFIdnes bych si neutřel a prd-l !!!
  • Poloprávnický omyl Benda mluvil, že opozice terorizovala koalici obstrukcemi, proto museli přikročit k takovému postupu při schvalování. Už ale nehovořil o terorizování nejen opozice, ale celého národa,hlasovací mašinérií 101 poslanců včetně přeběhlíků a narychlo povolaného trestně stíhaného poslance, kterého se hned po prohlasování reformních zákkonů chtěli zase rychle zbavit !!! To je obrázek rozpočtové odpovědnosti a boje proti korupci v režii ODS !!!
  • Tady je vidět, jak to myslejí upřímně. Začal už krvavej Gottwald a pokračoval Gross, kterej se upřímně s národem rozdělil s národem o poslední grošš. Jo a taky souhlasím s tím, že komunisti pokládali za národ životy - ale hlavně těch druhých...
  • ... tak takhle ne!!! Ale kdo si počká, ten se dočká a pak se tu zruší parlamentní většinou *1* *1* *1*
  • Johny, velice přesně vyjádřeno.
  • Peppone, to si myslíš, že zlí imperialisti Ti dělají do textu úmysně gramatické chyby? Říkám Ti stále, to máš z toho fetování marxismu leninismu. Přečti si místo toho nějaké hodnotné knihy, např. K. Čapek: proč nejsem komunistou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit