Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty šmejdy co se sem vozí, to si můžou strčit někam. A potraviny? Náš stát by se měl vrátit k soběstačnosti zejména v zemědělství. Od nich daleko, Jsou to podrazáci.
  • Až budeme mít Euro budeme se mít mnohem líp už aby to bylo.
    • Jste denemt
  • Za současných podmínek, kdy zdejšího pracujícího člověka už dnes ...nemluvě po zavedení eura ...přebije svojí kupní silou kdejaký nýmand ze západu, tak rozhodně není důvod tuto zlodějinu .."letadlo" podporovat, aby se tu ještě víc kradlo a dělalo za pár šupů, jako otroci pro zisky těch na "západě". EU nás nikdy nebrala a nebere vážně ..pro ně budeme vždy jen "osteuropa" dobrá tak akorát na to, aby jsme jim dělali užitečné lokaje a k tomu si taky zavázali a zotročili naší vládu, která jim tu na zakázku tvoří zákony, tak jak je třeba pro to,aby se boháči tady napakovali a mohli "generovat zisky" do svých zemí a svých bank. Oni nepotřebují, aby tu vyrostla samostatná země se samostatnými a nezávislými lidmi, kteří budou pány ve vlastní zemi. Pořád nás budou držet v šachu s trvalou výmluvou "zadluženosti ČR" což však není nic jiného, než další navyšování zisků do jejich bank. Ve skutečnosti nás do toho sami dostali tím, že co by jim mohlo konkurenčně škodit to buď zkoupili za pár šupů a zavřeli a nebo sem navezli jen výrobu a prodej toho co už se jim doma nerentovalo..Zavedením Eura by se všechno toto jen ještě víc prohloubilo. Možná časem,ale teď ani omylem !!!
  • euro, tak to pro jistotu nikde neuvádějí abychom jim nenabourali pracně vykamufllované statistiky.
  • a ted mi teda povězte kdo chtel euro já jsem byl odpurce od začátku tak kam zmizlo tich 96 procent lidí co chtělo euro a najednou je to obrácene tak mi to vysvětlete
  • Strčte si euro někam do pr...e
    • a hluboko.....
  • Až bou za jednu korunu tři EURA tak klidně, ale v nynější době by to znamenalo úplné zotročení Čechů.
  • Take nesouhlasím s přijetím EURA koruna je dobrá měna a mnělo by se pokud by k tomu přece jen došlo sepsat referendum at nedopadnem tak jako že jsme vlezli do eu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit