Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • necas se musel ozenit a to rychle,kvuli zlodejinam ,nemusi a nebudou vypovidat proti sobe jsou manzele !Zase zameteno pod stul cele korupcni zlodejiny
  • Ano, kvalitním bejkovcem jistě rád lidem vypomůžeš. Bohatou praxi máš jistě i v katovských mučírnách.
  • Dle foto vypadá,že by mohla být na sex řemesnice dobrá.Kdyby na uvedené Nečas nestačil sám,tak bych mu rád vypomohl.Ve výpomoci lidem,kteří to potřebují mám značnou praxi.
  • Dle foto vypadá,že by mohla být na sex řemesnice dobrá.Kdyby na uvedené Nečas nestačil sám,tak bych mu rád vypomohl.Ve výpomoci lidem,kteří to potřebují mám značnou praxi.
  • Proti jeho bývalé manželce je to úplná bosorka. *2*
  • Zadna zenska by ho nechtela, takove zdeformovane telo, ani neudrzi kebuli na krku, avic smrdi alkohelem ..... kdo by mu podrzel ? Takovymu praseti at moralne tak fyzicky je to prase !
  • Ale taky je mozne ze pujdou oba sedet.
  • A takový člověk byl premiérem,ODS,tam je možné všechno,hlavně musí pospíchat aby se náhodou nebrali v šuplíku,uvidíme až rozhodne ne-závislý soud.Možná se bude muset Péta naučit péct buchty.
  • Ale který "zeman" ??? (Navíc s malým "z"). Tady je Zemanů, skoro jako Nováků a spousta z nich mají křestní jméno také Miloš, a není to ale žádný prezident !!! On tu už figuroval také major Zeman s 30 případy, či strážmistr Zeman z "Krále Šumavy " atp. Podobně je to s městy či obcemi. Např. v "Kamenici " zase operovali "Náštěvníci" z 25 století, dneska je v Kamenici nemocnice atd. a navíc jsou tady asi 4 Kamenice doopravdy - nad Lipou, či Česká Kamenice, Kamenice u Brna a možná další. Nu a zemanem byl i Jan Žižka.... Takže to mají literáti chudý výběr jmen, hlavních hrdinů seriálů či obcí, kde se děj odehrává. Kdybych byl spisovatelem, určitě bych napsal román " Zeman v Kamenici ".....
  • ... ty jsi jim to také dovolil, pako :)))
  • Jedno oko jistě nezůstane suché. Šťastný pár asi též poděkuje bezplatně Nejvyššímu.
  • Moje babi nasnáší ožraly. *14*
  • S Tvojí babiškou?
  • Tak tahle nechtěla zhasnout a Tolja byl z předvedeného štronzo.
  • A s kým spí zeman ?
  • Co komunista, to pí..a!
  • To jako pan premiér je obšoustlo ? *1*
  • Pravda.
    Slovo "celebrity" bych raděj nahradil slovenským výrazem - "Celé v riti" *1*
  • Va"ína ? Moc slušný výraz. Což takhle škvirzna
  • Babčo, takový všiváci se mají rádi ? *1* Za tím je mamonová láska - hamty hamty hamty, ať mám víc, než tamty *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit