Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajina dala před Ruskou totalitou přednost demokracii v EU:

    Proto Putinovci dostávají záchvaty bezmocného vzteku.
    • :D, :) :D :o :D ...to je blábol, co ? :)D
  • nemají to lehké ukrajinští fašouni ani tak, kde je dosud Ukrajina , i tam jsou slušní lidéhttp://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4019-video-ukrajinsky-guverner-odarcenko-nazval-adolfa-hitlera-os%20voboditelemk *15* *15* *15* *15*
    • Neztrácej čas čtením blábolů, solidní informace jsou třeba na : www.aktualne.cz
      jinde najdeš jen propagandu servírovanou ruskou rozvědkou.
      Na 9. května písknul fašista Putin nástup svých poskoků do Moskvy, uvidíme kdo poslušně nakluše.
      *1* *1* *1*
  • nechápu, proč diskutujete s trollem? je to jeho práce, psát blbosti, je to jeho práce, vyprovokovat odezvu, takže jej ignorujte, pak odejde.
  • Soudružko Pusinko drž už ústa!!! To se nedá číst d.bile!!!
    • Tak to nečti. Nikdo tě nenutí proruský kolaborante.
  • Rusák pošlapal dohodu z 90 let ve které se zaručil respektovat celistvost Ukrajiny.
    Ukrajina má proto právo na jaderné zbraně kterých se v té době vzdala.

    Až je bude mít nájezdy Ruských zločinců rychle ustanou.
  • myslím, že podporu Evropy už nemají a jak to bude s tou americkou, to nikdo neví, panská láska po zajících skáče *15* *15* *15* *15*
  • Až se Ruští terosté stáhnou z Ukrajiny může Kyjev stáhnout těžké zbraně.
    Dříve ne.
    • tedy kašlat na dohody jako obyčejně? ale že je to těm kyjevským podobné *2* *2* *2* *2*
  • mám další dobrou zprávu, zdejší nájemní rusofobové už se ve svých oblíbených jménech natoli proflákli , že na dnešní poradě bylo rozhodnuto vzít jiné a to lidí se zdravým rozumem, aby mohli ovlivňovat diskuzi. Ale, rusofobové, v nicku to není, to si budete muset jinak vyskočit. Zdá se, ýže jim to jde stejně, jako kyjevu propagační válka od vítězszví k vítězství a nakonec k prohře. *15* *15* *15* *15*
  • Rusko, KLDR a Kuba jsou nejvyspělejší státy na světě a je tam takový blahobyt, že to v USA nejsou schopní pochopit
    • to se třeba potentuj a nech se přeoperovat na ženu, že jsi pusinka ti tady nikdo neuvěří *3* *3* *3*
      • Já jsem pěkná mladá holka. Užer se závistí stařeno. *15* *15* *15* *15*
  • co Rus, to okupant a vrah!
    • ale ale soudružkoPusinko, , co to píšeš, nějak jsi nám zhrubla, proč to? argumenty nebyly a ty co byly došly, tak proto? já tě dorazím : ať žije silné Rusko, hráz americké agrese *14* *14* *14* *14*
      • Rusko - fašistický vřed planety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit