Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ještě chtějí vytáhnou proti Bártovi? Aby ho zlikvidovali. Celá dnešní vláda je prohnilá skrz na skrz. Jediné východisko je podat demisi vč. Nečase. Už dost bylo prolhané a zkorumpované ODS.
  • Proč ne, takový ředitel s takovým platem, proč? ČEZ jsou zloději a nezaslouží si nic jiného.
  • špiclování a nahrávání jsou metody novinářů, a od té doby co jsou VV ve vládě, tak se to stalo velmi moderní formou vyřizování si účtů. Co se ted novináři z mladé fronty diví. Někdy člověk žasne nad tím, kde ty informace berou. Být novinář znamená hledat špínu na kde koho. Ještě jsem nezažila, že by z tohoto deníku někdy taky něco pochválily.snad jenom to co si kdo zaplatí....
  • Jestli ho dokázali takhle sledovat, tak ta firma jen dokazuje, jak je dobrá, ale zároveň ukazuje jak je v ČR ochrana osobních údajů úplně na h.....
  • Mladá fronta dnes, to jsou největší kokoti, kteří vypouští smyšlené zprávy a dělají jen dusno, aby měli dostatek čtenářů, kteří ty jejich slinty čtou.
    • Kdysi, ještě dlouho po revoluci jsem MFD kupoval a četl, považuje tyto noviny po HN za nejsolidnější
      a současně objektivně kritické k tehdejším nešvarům. Kdepak ty loňské sněhy jsou. Nedávno mě požádal spolupracovník, abych mu MFD koupil. ,,Nezlob se. Tento plátek a Blesk si musíš kupovat
      sám. Já bych se styděl."
    • Vypadá to,že fi ABL nedala MFD vydělat,inzerovala patrně někde jinde.Jinak s označením pisálků v tomto plátku souhlasím,i když na druhou stranu si myslím,že to přirovnání je urážkou panského přirození. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit