Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibore,Dalibore ty ture nebeskej a jalovej! *1*
  • On si tu kavárnu prvně vymyslel jistý Hitler, který takto bojoval proti českým intelektuálům. Vypadá to, že Jiřík šlape v jeho šlépějích velice úspěšně. Já například do kaváren nechodím, ale toho lháře z hradu mám plné zuby.
  • No jo tiscali.cz, stejny jako CT, Nova apod....medialni srackomet poplatny moci panum,kterym jde z tlusteho do tenkeho....viz Lumpenkavarna a spol.
  • Užitečný idi...t je autor tohoto článku a někteří pisatelé.
    Logika článku a některých příspěvků je jaksi zahalena hustou mlhou !
    PS:, pokud napíšete slovo Idi..t tak vám to nepustí příspěvek , ale v názvu článku klidně může být.
    Taky ukázka objektivity a demokracie!
    • přéééésně, proto doporučuji abychom se přesunuli na ruské chaty, kde je svoboda vyjadřování samozřejmostí
      • také jsem to zkusila, ale ještě trochu plavu v azbuce, ale dopiluji to, stejně bude ruština světovým jazykem, takže to určitě nebude ztráta času *3*
  • Tajtrlik z Hradu.Znám! Ovčáček už kdysi dávno hrál v nějaké komedii.Černobílé.Je moc dobře že teď už hraje v barevných Zprávách.
  • https://www.facebook.com/idiotiznovinek?

    je třeba založit odnož z tiscali *15*
  • Lidičky, to je legrační. Když zestárnete tak se vrátíte do dětských let.

    V domově důchodců jsem oslavila 75 narozeniny. Jsem tlustá ale spokojená babka.
    Proč? Protože jsem čerstvě přebalená. Jsem bezzubá takže jsem dostala i dětskou
    kašičku - jednu lžičku za soudruha tatínka a druhou lžičku za soudružku maminku. *14*

    I rozumově už jsem na úrovni tříleté holčičky. *15* *15* *15*
    • Simono, jediná pravda na tvém příspěvku je, že rozumově jsi na úrovni tříleté holčičky.
    • Simčo, konečně jsi napsala pravdu. Babičko v pamperskách. *1*
      • Prý ses narodila v roce 1990. Kecy. Pravá pusinka se narodila v roce 1990:
        Tys jí ukradla datum narození
        • To není pravda! *16* *16* Já nejsem stará babka. *16* *16*
          Dělala jsem si legraci. Opravdu. Jsem mladá holka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Jasně babičko. *1*

            Simča se narodila v roce 1940 a pravá pusinka v roce 1990: Už v tom máme jasno. *1*
            • I to krásné poprsí na fotce určitě patřilo pravé pusince.
              Babča Simča jí určitě ukradla.

              Simčo, nerozčiluj se. Jsi prostě stará a tlustá
  • Vzhledem k tomu jak amrdolové a kavárenšti budižkničemové pomocí korporativního zpravodajství Ovčáčka hanobí tak to asi dělá dobře:-)))....
    • naprosto souhlasím
  • Tady je vidět jak je Ovčáček dobrý. Navíc je patřičně devótní vůči svému chlebodárci.
    • přéééésně, Ovčáček je borec, jednou bude mít s panem prezidentem v Moskvě sochu
      • A proč né!? /I když jsem Zemana volil jako menší zlo ale teť si představte Trautrnberka !!!/
        • ani nemluv, to by byl tragikomedie, vivat Zeman, vivat Putin
      • tak to by pražská kavárna asi nerozdýchala *15*
        • Ale rozdýchala. Kalous už shání v Sýrii demoliční četu z Islámského státu.
        • LIDEM - nebo chcete-li tedy všem kavárnám světa, včetně těch pražských je nějaký ožralecký tupec se svým kašparkem dočasně sídlícím na hradě u zádele.
          Takových gaunerů jako ti dva už tam byl celý zástup, no a co - dějiny jdou dál a bude v nich je stručný pokud vůbec nějaký zápis:
          v druhé dekádě 21.století se díky své žvástavému chvastounství prolhal na pražský hrad nicotný ožralec odkudsi z Vysočiny, jakýsi zeman. Jediným jeho činem bylo zastrčit svoji křiváckou tlamu do řitě největšímu světovému komouš-fašistovi gaunerovi v kremlu jakémusi putinovi. Jak skončil nikdo dosud nezjistil, nejspíš v jednom z jeho záchvatu ožralecké "virozy" spadl do hradního příkopu, nikomu nescházel, tak ho ani nikdo nehledal.
        • A co si tak milánku vymyslet vlastní přezdívku...aha to by ti chlebodárci nedovolili viď...:-)))))))))))
  • V antice by takový bulvární pisálek dlouho nepřežil. Tam se za nactiutrhání a kálení na památku národem ctěných filosofů spravedlivě trestalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit