Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Dopravním podniku Praha fungoval organizovaný zločin, tak jako všude jinde !!
  • V Dopravním podniku Praha fungoval organizovaný zločin, tak jako všude jinde !!
  • Kdepak "modré straky", ale lupiči a podvodníci extratřídy, proti nimž je Rath obyčejný břídil.Jen by mně zajímalo, jak dlouho to bude trvat zkorumpovanejm odeesákům, než se jim to podaří zase zahrát do autu.A lidi nic, jako beránci.O národe český, nestydíš se ani trochu?!
  • A co dělají policajti.Být to Rath tak ho okamžitě uvězníV této kauze zřejmě s nimi spolupra-
    cují.Že by ODS a ostatní zločinci měli u nich privilegium Skončí případ jako s Krejčířem?
    Utečou do světa a budou si žít jako prasata v žitě?
  • Už se těším,až budou vybírat to hnízdo v dopravním podniku,ten dr.Ráth mě už stejně omrzel.CHce to zas něco nového.At má Lenka co dělat.
  • Teď jsem čet že když se Vatikánu t.j církvi vyplatí to oč žádá, bude tímto každý občan včetně nemluvňat zatížen dluhem 160 000 Kč.!!
    • To ta buldočí ( německá) huba ve Vatikánu se mstí českému národu.
  • To jsou ještě pozůstatky komunistického režimu
    • :))) Ty jsi JUDr. jako já zkušební letec na Harerech hihihi. Konečně si uvědom, kdo jsou tvoji rodiče a tím domyslíš , že jsi ho*ado :)))))))
      • S takovými inteligenty jako ty se vůbec nezahazuji,jsi komouš jak poleno.O moje rodiče se neotírej,jsou už dávno mrtví.Jsem ročník 1942,jestli při tvém vzdělání umíš počítat.
        • Vlku Vlku komunistům bys měl děkovat a ne jim spílat, polepši se !!
      • jsi ho*ado antiparoubku a nech si svůj nick stejně tě každý pozná :)))))))
    • Pozůstatkem komunistického režimu je také rozhodnutí dnešního soudu o výši kauce u Ratha. Věřím,že i těm nejzatvrzelejším musí být po dnešku jasno,že se jedná o politický proces modrých bolševiků,tak jako to bylo u rudých bolševiků v padesátých letech !! Ještě petice ve fabrikách a žádost o trest smrti !! Metalový zpěvák,zřejmě neúmyslně,zabil mladého člověka a byl propuštěn na kauci osm milionů. To není soudce,ale korupčník !!!!!
      • tobě se zdá výše kauce vysoká_-když někdo nosí po krabicích miliony tak jich má někde pořádný balík.Ale stejně to bude šustit a šustit až to budou vypláce--to mají Ráthové rádi-jako všichni židé!
    • Ty seš asi JUDře taky pozůstatek,ale asi neléčené skupiny z Bohnic. Pokud by se to opravdu chtělo napravit restitucí, tak kde je seznam který chtějí vrátit a kde jsou refundace za to,že se jim o to někdo šedesát roků staral???? a platil feráře a celou crkev i z mých daní?? Já nejsem organizován v této skupině lidí,tak ať mi vrátí můj podíl z odvedených daní.
      • Pokud vím je článek o Dopravním podniku a ne církevních restitucích,nauč se číst.Máš asi jenom pomocnou školu.I gramatika tomu odpovídá
    • Judře,na to už ti nikdo neskočí.Je to už obehraná písnička a jen se tím zesměšňuješ.
  • Je v tomto skorostátě ještě nějaký podnik kde se nekrade ve velkém, můžeme si odpovědět sami, že asi ne.
  • Zavřít do vazby a v klidu, pomalu a rozvážně vyšetřovat.Když už tam budou bručet druhým, nebo třetím rokem, tak se rozpovídají.
    Vazba se počítá do bručby, o nic tedy nejde, ve finále stejně dostanou nejméně desítku.
    Toho bych se rád dožil.
  • Co je miliarda proti Rathovi krabici s vínem či bez vína ? Tohle rychle přejdeme a rychle zas předhodit tupému davu Davida Ratha a sepisovat petice za jeho zavření bez soudu,až se tam oběsí !!! *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit