Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že v politickém procesu proti antikomunistovi bude znalcem přesvědčený komunista.. a za námitku o podjatosti znalce-bolševika dostane akvokát obdobný flastr.
  • A kdyby znalec opravdu podjaty byl, tak mu to vlastne bez problemu projde, protoze je prece neeticke si to myslet a nedej boze treba i nahlas vyslovit podezreni.

    Krapanek na hlavu postaveny...
  • V jedné větě dva bláboly, co je neonecista a co je že znalce ??
    • Pro Kolemjdouci:redaktori jsou take jenom lidi.
      • My to víme, ale vědí to také ti redaktoři? *3*
        • kocourAmadeus
          Teď už jo.
  • senát České? advokátní komory tak oficiálně vyhlásil židy za nadřazenou rasu a to o 100000 Kč nad normálním člověkem. Je otázka zda s tímto oceněním budou šidé souhlasit, nebo se jim to bude zdát málo.
  • Já vím, že člověk někdy spěchá na "oběd" a tak dělá věci honem honem,.. ale tady jde vidět, že to taky podle toho tak i vypadá a nebo redaktor vypil té kávy už příliš....No nic, tak snad příště to bude lepší...
  • kocourAmadeus
    Korektore, kde jsi? Chyba v titulku článku. To ti udělá radost.
    • Chyti-li se Korektor na "chybu",pak to hranici s blbosti.
  • pro pravdu se každý zlobí
  • To je neuvěřitelné, co si tzv. "novináři" dovolí - mluvím o fotografii v úvodu. Nestydíte se k článku uveřejnit fotografii, na níž je zobrazen člověk z úplně jiné soudní kauzy, který nemá s neonacisty vůbec nic společného? Fuj!
  • Zajímalo by mne, kolik by dal soud mému milému etnickému minoritníkovi - sousedovi za plejádu nadávek počínající ty debyle, přes kret.ne až po bílou sv.ni. Zatím jsem neuspěl a vím, že v našem státě ani neuspěji, neb jsem je vyprovokoval nehorázným požadavkem na snížení hlasitosti radia a jejich vlídnémluvy
  • Namitka vuci mozne podjatosti znalce zidovskeho puvodu je racionalni. Nema nic spolecneho s rozporem s dobrymi mravy, ani jinou pravni normou. CAK by se mela spis zabyvat tim, ze u advokatu se stava beznou normou lez, jako pracovni nastroj. Znam advokatku z Brna-Orli, ktera lzi pouziva systematicky, jako svuj pracovni nastroj. Protistrany sice jeji lzi vecne vzdy vyvrati, ale u soudu vzdy zustane pochybnost. Takove zrudy by CAK nemela tolerovat, ale vyloucit je z rad slusnych advokatu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit