Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • byla z tohoto místa přemístěna pod příspěvek, kterého se týkala. Nevím, proč se to napoprvé nepodařilo.
  • čtu tuto diskuzi a nevěřím svým očím.
  • JohnyCage
    Američané ani Rusové tam nemají co obsmrdat(pohledávat). Není to jejich země. Jen a pouze Afghánci musí rozhodnout o své budoucnosti ať už bude jakákoli. Teroristické útoky, jsou často odrazem bezmocnosti rozhodovat o vlastní budoucnosti - ve vlastní zemi.., jak smutné. To, co USA násilně šíří mimo své území, není demokracie. To je obyčejná zvůle.
    • nepozval do Afgánistánu Al Kaidu, aby si tam Al Kaida zřídit základny, nikdy by Američany nenapadlo nějaké vojáky do Afgánistánu posílat. Konflikt vyvolala Al Kaida, ne Američané. A pro nás je lepší, když potírají Al Kaidu a jejich spojence Taliban v Afgánistánu, než kdyby Al Kaida a Taliban měli možnost přenášet konflikty k nám a do okolních zemí.
      • josef.servit.9
        Máš v tom gulage. Taliban a Al Kaida je to samé. Obé stvořila CIA. USA neprošlo ve světě
        vydávat neposlušný Taliban za Al Kaidu!
        • obé stvořila CIA, FBI, NSA, zkrátka američtí piráti, které pověsíme na dráti. Kašpárku.
      • JohnyCage
        Al-Káida ani Taliban na území Afghánistánu, nemá USA vůbec proč zajímat. Bez jaderných zbraní, které Afghánistán nikdy mít nebude, je vyloučené, aby tento národ Evropu, natož USA jakkoli vojensky ohrozil. Obyčejná zvůle USA v přímém přenosu, vydávaná za akty politické pomoci či humanity. Kam se na mediální propagandu USA hrabe Kreml.
        • Konstantin Malofejev platí celkem slušně, viď? Určitý pokrok zde přece jen nastal. Já pamatuji doby, kdy se u nás podle příkazů Rusů muselo lhát zadarmo, nebo s náklady úplně minimálními. Teď za to alespoň platí. A prý hodně. Tak si ty penízky hezky užij.
          • JohnyCage
            Přečtěte si dobře mé příspěvky a možná pochopíte, že za můj názor mě nepochválí v podstatě žádná velmoc.., natož aby mě platila.
            • vás přece jen jistě pochválí. Nemusíte vysloveně propagovat její názory. Stačí jí, když budete vyvolávat dojem, že všichni lžou a nikomu se nedá věřit. Podobně jako pan Babiš, který prohlásil, že "všeci kradnú". A pokud tu snad přece jen lžete zadarmo, byl byste ještě větším hlupákem, než jsem si původně myslel. Ale já si nemyslím, že byste takovým hlupákem byl.
    • Přesně
  • Žoldáci USSA by se měli stáhnout všichni za "velkou louži" a "šířit si demagogii, pardon "demokracii" u nich doma!!!!
  • Afghanistán rozesrali Amíci, ale můžou za to Rusáci. Do Evropy pozvala miliony muslimů Merkelová, ale může za to Putin. Amíci si zvolili Trumpa, ale můžou za to ruský hackeři. Kalousek pustí do oběhu korunové dluhopisy, ale špatnej je Babiš, kterej je legálně nakoupil.
    A mohli bysme pokračovat třeba tím, že muslimský žadatel o azyl zabil XY lidí, ale na vině je xenofobní společnost, která ho k tomu dohnala, protože ho chtěla vyhostit atd atd atd.

    Cítíte ten smrad západních lží, demagogie a propagandy?
    • demagogii. Ale tu tvoji.
      • havloide *3*
        • tak jsem tedy Havloid. Nedostávám tedy peníze od Konstantina Malofejeva, přesto na zubaře a zubní pastu mám. Kdybys ty od Malofejeva peníze nedostával, tak na to nemáš.
    • karel.hrdina.98
      Matka všech bomb byla stará uprcaná k. nda.
  • Sovětská okupace Afghanistánu byla zahájena v roce 1979 a 15.února 1989, v 10 hodin a 30 minut, zavelel generál Boris Gromov posledním sovětským vojákům na afghánském území k ústupu přes od té doby slavný most přes Amodarju. Zanechal za sebou kromě vypálených vesnic a statisíců mrtvých Afghánců i miliony min,desetitisíce invalidů a vdov. Sověti za deset let svého pobytu přišli o nejméně 15 tisíc mužů. Při ústupu nechal generál rozbombardovat široký pás kolem ústupové trasy, aby se v okolí cesty, kterou odjížděly domů sovětské tanky, nemohli skrývat povstalci a útočit na již de facto poraženého nepřítele. To stálo život nejednoho afghánského vesničana.
    Rusko se nikdy nevyrovnalo s porážkou v Afghanistánu a dodnes vyzdvihuje hrdinství svých vojáků.
    • Americany nakopali do prdelle v Afghanistanu pasaci koz s kalasnikovama. A budou je kopat do prdelle porad az odtantud nadobro vypadnou i se svou posilou z NATO.
  • Platí přímá úměra:čím víc máku spálíte tím větší bude následný bordel.Zaujme i zpráva kterak mladí Afgánci při čekání na azyl užívají heroin,tuším že to mělo být ve Švédsku - to už se opravdu Evropa zbláznila, dávat jim dávky a na fet.Snad mají dělat a ne se válet zfetovaný ,to jako na ně budeme vydělávat.
    • času cestování, například do tebou zmíněného Švédska a méně času, případně žádný čas, věnuj šíření hoaksů a fake news.
  • Již Dr. Watson pravil, že Afgánci jsou sveřepí. Amen
  • Alexandr Velký ani Britové ani Sověti, Afgánce neporazily.A pak že se máme poučovat v historii. *7*
    • a úmyslně zaměňuješ Afgánce a Taliban. Afgánce nikdo porážet nechce. A Taliban poražen bude. Vojensky do značné míry už poražen je, horší je porazit jeho ideologii v jedné z duchovně a vzdělanostně nejzaostalejší zemi světa. Bude to trvat ještě dlouho, ale s tím se počítalo od samého počátku. Bude to trvat ještě generace. Nic jiného ale nezbývá.
      • Zesměšňuje národ co s tím sám nic neděla a ani nechce.A na víc Taliban jsou Afgánci
        • za totality jsme také nic proti lidovým milicím a StB nedělali a dělat nemohli. Většina z nás je však alespoň vnitřně nenáviděla, přestože to byli také Češi, stejně jako my.
          • A nikdo nebyl ve straně jako všichni byly partyzáni nebo chartisté:-D:-D
            • jsi byl určitě ty a popisuješ vlastní zkušenosti.
  • hlavně že NATO sklízí zázračné makovičky, to je panečku American-job ! *8* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit