Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak tu máme dalšího musulmanskýho krasavce. Islám je fašismus a korán je mein kampf. Vo tom žádná. A až to našim multikulti skřetům dojde, bude asi pozdě. Ale já nechci, aby vobřezaný chlapi poslouchali v mešitě na pražskym hradě imáma, jak jim káže, že největší blaho je umřít pro alláha. A taky nechci, aby naše ženský byly zboží, votrokyně a byly míň než člověk.
  • Mel zajit do ceskyho detsaku a adoptovat si tam tak 150 cikanskejch "hosiku" *12* Mel by po problemu a nasemu vytunelovanymu statu by se mirne ulevilo!
  • Dokáže mi někdo vysvětlit,proč se svět tak vehementně snaží těmto zvířátkům dovézt základy demokracie?Tam je to středověk,Ať si tam žijou podle svýho,hlavně ať se necpou tam,kam nepatřej.A naše vojáky stáhnout odtamtud zpět,je to k ničemu,jen to stojí spousty peněz.A tupej Sáša je chce nechat tam tvrdnout další roky.K čemu?Ať si tam jde sám,geniální stratég a generál idiot!!
    • zvířátko budeš nejspíše ty..možná ta opička bude mít většií IQ než ty
      • Koukám, další inteligent, co už si doma studuje korán. Nejspíš nějakej anarchista s malym pinďou. Ale je sympatický, že umíš používat spojení IQ. Ale u sebe si to nenašel, viď?
        • ty vo.e když čtu tvé výšplechty tak se dobře bavím

          omlouvá tě jen tvé mládí ..a to že ničemu nerozumíš
          • No, hlavně že ty viš, jak si starej. Ale nevodpověděls na nic a argumenty žádný. Salonní anarchokomouš, závislej na dávkách. Takový, jako seš ty, žeru po desíti. Až ty musulmani doběhnou až sem, první, kdo to vodskáčou, budou takový jako ty. Multikulti a přihřívky, popřípadě multikultipřihřívky. Zeptej se Ahmadínežáda, kolik je v islámským Íránu takovejch jako seš ty. Nebo v Saúdský Arábii. Nebo v Egyptě. Nebo kdekoliv v musulmansku. Dostaneš kinžálem po papuli a pak můžeš povídat vo multikulti .....
            • jak píšu mladej a b..ej
              v Íránu jsem byl dvakrát , normálně s cestovkou ..doporučuji ti to ..normální lidi jsou tam normální nikdo z nich válku nechce , Islámem straší jen malomyslní ..jako ty

              http://www.hedvabnastezka.cz/zeme/asie/iran/

              jediná hrozba která nám opravdu hrozí je lidská blbost !!
  • Tak to je strašný, ale ona za to nemohla ,že dělá samý holky. Tupec
  • A toto se vali do Evropy *12*
  • nevalí...
    • A v kerym výcvikovym táboře si tam byl, co? Takový skřety jako ty miluju. Pacifistama sou nacpaný hřbitovy. Dycinky dou první. A s musulmanama se jednat nedá. Jednání si vykládaj jako slabost. A vobyčejnejma lidma tady nevoperuj. Právě ten "vobyčejnej člověk" uškrtil svou ženu, páč mu nedala syna. A právě kvůlivá tomu si tady píšem. A já nechci, aby to sem přišlo. Ty nejspíš jo. Asi budeš zakuklenej a zamindrákovanej malopinďa. Feministky na tebe
  • Já už se lek,že přijel do Česka a zaškrtil Kalouska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit