Přejít na výpis diskuzí

Afričtí oslíci padají za oběť stárnoucím čínským chlípníkům

14.9.2018 15:48
6 příspěvků

Keňské osly ohrožuje nenasytná čínská poptávka. Kůže těchto zvířat totiž využívá tradiční čínská medicína pro přípravu prostředku proti stárnutí a jako afrodiziakum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To jsou proste africani misto aby udelali farmu a mnozili osli co to da, rozrpodaj vsechno hned a po nas potopa kdyz nebudou mit tak natahnou ruku at se nekdo stara....vsak vyrazit do evropy za stedrejma davkama muzo kdikoliv i bez osla... 🤮

 • Co takhle nabídnout Číňanům naše oslíky? To by byl kšeft, máme jich tady víc než dost. Tedy těch oslíků. 😀

  • KIMCID

   Paráda už jedeš?

   • Ano, tak se připrav, brzy u tebe budu.😀

  • Oslíků by bylo škoda, jsou to velmi sympatická, chytrá a užitečná stvoření.

   Ale jednoho megaosla by jsme jim tam nechat mohli, vždyť je s nimi stejně jedna ruka - a tady rozhodně nikomu normálnímu prolhaný křivácký komoušský konfident scházet nebude - že Ááááno zemane.

   Všem oslíkům i oslům se za přirovnání k něčemu tak odpornému jako ten hradní hn..s hluboce omlouvám. Na rozdíl od něho jsou sympatičtí, chytří a hlavně mnohonásobně užitečnější.

   M.j.: teď je konečně jasno proč se s číňany zeman tak paktuje - přípravky proti stárnutí a afrodisiakum. To už ti zemane stejně nepomůže, jsi už jen stařecké monstrum a na tupé slintání u obrazovky s pedofilním pornem afrodisiakum nepotřebuješ.

   • KIMCID

    VILe tebe škoda nebude už se bal a jeď

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit