Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj reaguji na svůj příspěvek dole a taky na tu reakci od Martina, psal jsem o své zkušenosti na přechodu, kdy jsem pokojně přecházel a auto bylo dost daleko, ale protože jel jak prase (více než 50) a navíc jen mezi 2ma přechody, tak jsem se vzteknul a ukázal mu, že i když sedí v autě není chráněn nějakým vakuem, nebo tak něco. Jasně, že kydybych zjistil, že je to prduch tak bych mu to jen vysvětlil jen slovně
    • mno, v tomto případě bych souhlasil, popravdě musím říct, že bych nejraději dost často reagoval tak jak ten borec v ostravě, co svýho prasáka dojel na světlech a tam mu nabančil, teda jestli se nejednalo o frajera naštvanýho na to, že ho někdo vytroubil když ho zprasil.
  • Všem rudomodrým žlučovitým kainovským sockám, na této mucholapce přilepeným:
    Nic jiného, než úplná adresnost volebního systému, nepomůže:
    Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením Února 1948. Tehdy byl uloupen majetek za biliony, avšak „revoluční" (neústavní) cestou. Tak si to soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti oposmluvně „zlegalizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „strany modrého ptáka“ a „oranžového levého padělku“ namísto bývalé ČSSD. „Lůze" rozdali kuponové knížky, vrátili zničený majetek několika přeživším restituentům (včetně ochočeného mouřenína Havla). Teď rafinovaně svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, pokrokáře, eurofily, finančníky, katolíky, (ne už na tajné spoluhráče z KSČM) a každý volič je jim dobrý v jejich absurdní opofrašce: „Každý chvilku krade pilku“. Ohánějí se"standardní parlamentní“ kleptokracií (superagenta a opravdu, ale opravdu vlastizrádce Pružinského, která je pro něj „opravdu tím nejlepším možným řešením“). Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM). Proto projekt: "Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik dále „Demokracie jako náboženství“ Andrease Poppa na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/vzdlavani/330-andreas-popp-o-demokracii-novem-naboenstvi
    • Nic ve zlém, ale tady se zrovna mluví úplně o něčem jiném. No, ale hlavně že slouží zdraví.
      • Vůbec se nevzrušujte. Tohle ten duševně poškozený člověk kopíruje všude, kde zjistí možnost se ventilovat. A protože je duševně vyprahlý, tak nic nového nevymyslí, jenom kopíruje.
  • Asi si to zasloužil,na někoho troubit je pěkná zhovadilost člověk s toho může mít psychický šok.
    • I tak to neznamená jít a někoho zmlátit jen proto, že si nějaký hošan myslí, že si to v tomto bordelstátě může dovolit. Bez komentáře je i jeho zbabělost zmlátit někoho ve starším věku. Ono je lepší raději zatroubit, když někdo je tam, kde nemá vůbec co hledat, než se nechat pak za takového člověka zavřít a nebo celý život pak platit jeho invaliditu. Nemluvě o tom, že kdyby to bylo auto s "nějakým Rusákem či mamelukem", tak by si asi takový cucák rozmyslel mu dát "pár facek" a držel by raději klapačku s omluvou sory,sory..., aby ještě přez ni nedostal, že způsobil spíš "šok" tomu řidiči.
  • Je to důsledek toho, že policii na silnicích není téměř vidět, jen když se udělají pompézní "Krištofové".
    Nedodržuje se rychlost, nepochopitelně se přejíždějí plné čáry, řidiči v drahých a silných autech za tmavými skly se chovají k ostatním agresivně, (to je jen povl, který je zdržuje, oni přece spěchají za důležitými věcmi) ,lidi jezdí pod vlivem alkoholu a ohrožují druhé, v zimě na letních pneumatikách, kdy mohou zabít toho druhého. Děs běs. *16*
    • Vážená popelko, souhlasím s tím, že monstrózní akce typu Kryštof jsou na dvě věci. Za to že nás na silnicích není vidět může nedostatek finančních prostředků této republiky (ne jen ten současný), neochota zvednout početní stavy dopravních policistů. Dále však musím uvést, že jsme se nezřídka setkali na úřadech s chováním úředníků rozhodujících o přestupcích takovým, že přítomným policistům bylo trapně, že si dovolili sepsat oznámení na občana. Propuštění podezřelého z přestupku s minimálním postihem, ačkoliv technický stav jeho vozidla byl spíš na dva zákazy řízení, pokud by se body za jednotlivé věci měly spočítat dohromady, s tím, že se k němu předsedkyně komise naklonila a řekla že policii také nemá ráda............ dokud to nebude jako v jiných státech, kde policisté mají pravdu a hotovo, nebude to tady na silnicích stát za nic. V ČR aby policejní hlídka jezdila autobusem v počtu nejméně 20-ti, aby početním stavem převýšili osádku jiného vozidla. V současné době platí: dvě osoby a více ve vozidle proti dvěma policistům = neprokázaný přestupek.
      • Vratislave, chápu tvoje problémy, ale není mi do nich nic. Já totiž platím řádně a v plné výši daně, poplatky a dávky. A proto požaduji pořádek. A když nejsi schopen plnit to, co od tebe tvá služba vyžaduje, jdi od toho. Nemá smysl, aby to dělal. Tady si hodně lidí před časem stěžovalo na policii v Německu. Bože, jak bych si přál, abychom tady měli policii jako v Německu. Nekompromisní, ale seriózní. Na ni vytáčky neplatí. A úplatky taky nebere. Vždyť vy naši slavní čeští policajti ani neumíte být řádně ustrojeni, když řidiče zastavíte. Raději děláte, že nic nevidíte. Včera odpoledne jsem jel z Folmavy do Plzně. Přirozeně jsem nikde žádného policistu neviděl. Za celou cestu (cca 65 km) mě nebezpečně předjelo celkem osmnáct aut, přirozeně nepovolenou rychlostí (jedu-li 90 a někdo mě předjíždí, jede bezpochyby nedovolenou rychlostí) a z toho asi patnáct přes zebru nebo plnou čáru. Páni policajti, jste tady úplně na howno. Čest vaší nepořádné práci.
        • Ahoj Heinzi, právě v Německu tě polda změří podle tachometru a jdeš před samosoudce, pokud odmítneš zaplatit pokutu za rychlou jízdu, tam ti samosoudce řekne že jsou to poldové a nemají důvod lhát a zaplatíš pokutu jako prase a ještě musíš zaplatit tlumočníka, idkyž řekneš že mluvíš velmi dobře a nepotřebuješ tlumočníka (hovořím o přímé zkušenosti kamaráda jednoho našeho kolegy). Pokud se týká tvé jízdy a absence policie přičemž došlo k několika spáchání přestupku tebou popsaným, jde v tomto státě o jednu věc. Ikdyby tam ta policie byla (málo dopraváků, nejsou na ně peníze ani chuť), jedna dvoučlenná hlídka pokud toho šmejda dojede (dneska s oktávkou to už docela i jde, pamatuju doby kdy jsem se jen díval ve formanu, jak mi přestupce ujíždí) musí mu přestupek dokázat, policie má podle nejvyššího správního soudu předložit nejlépe dokumentaci tj. fotky. Není v silách policistů, protože nejsou roboti, během několika vteřin vytáhnout digitál, nastartovat ho a vyfotit někoho jak hovoří za jízdy do mobilu nebo v dálce před tebou přejíždí plnou nebo zebru. Nebudu vůbec mluvit o tom, když se míjíte v protisměru. Svědectví potom bez dokumentace dost často končí i s celou administrativou kterou jsi kvůli tomu vytvořil v "košicích". O úplatcích se nebudu vyjadřovat, protože kdo vezme na ulici úplatek, nemá větší cenu než těch dvěstě nebo pětset korun které přijal. Co se týče narážky ať to nedělám, když nejsem schopen plnit svou práci, můžu říci jediné. Nemůžu řádněplnit svou práci, protože mi to systém neumožňuje. Je to také jeden z důvodů, pro které do konce roku ukončím svůj služební poměr a jdu pracovat do civilu, kde si za ty samé peníze užiju mnohem méně buzerace nadřízených a posměchu a urážek různých chytráků a našich politiků, takže práci čest.

          PS: spousta z lidí, kteří si myslí to samé co ty o práci u policie by si to měla na pár let zkusit, ať vidí. V žádném případě se nechci zastávat lenochů a těch co berou pouty bez bloku, ty ať vyhodí.
  • To jsou ty asiatské způsoby, které nám vnutili mongolsko tatarští nájezdníci když nás "osvobodili" a pak nám poskytli "bratrskou pomoc". Zajímalo by mě kolik ten agresivní do*tek dostane od našich "spravedlivých" soudů.
  • I když je život někdy "složitý", nikdo nikomu nedává právo ho napadnout jen pro to, že se "špatně podíval". Lidi se tak chovají proto, protože jim to je trpěno a tolerováno. Za takové chování by neměla být "jen pokuta",ale vstupenka na psychologické testy nařízené soudem a dát do "papírů"-trestního rejtříku s tím, že si to vše viník zaplatí, což bude dost zajímavé pro získání práce, živnosťáku, řidičáku či postavení ve veřejné či státní správě. Pak by si každý setsakra rozmyslel se předvádět v tom co si všechno může dovolit k jinému člověku.
    • Zasloužil by deset let tvrdě makat na galejích 12 h denně o chlebě a vodě a spát na tvrdé pryčně. Jen by mě zajímalo jak moc ten mladík byl opálený.
  • Pane Radku,jak je vůbec možné si dovolit,aby řidič zatroubit na chodce,který se pohybuje na silnici mimo přechod,že? Spíš by ho měl požádat,jestli ho nemá odvést do Bohnic, kam v tomto případě určitě patří. Zářným příkladem jste asi i vy.
  • Čeští řidiči jsou nejhorší v Evropě, tak ať se nediví, že jim to někdo oplatí!
  • V pořádku taky jsem jednoho vytáhl z auta, jezdí jak prasata, někdo jim musí ukázat , že to co řídí je vlastně zbraň
    • ty ses asi minul, 70-ti letej chlápek určitě bude jezdit jako prase. souhlasil bych s tebou ale ne v tomhle případě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit