Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elektrárny nejsou připraveny na poruchy, na které nebyly projektované? Fíha, to jsem netušil! Teď mi ještě řekněte, že když někoho zabiju, tak dotyčnej umře...
    • Jak si ale můžou večer lehnout do postele, tam přece umírá 99 % lidí v civilizovaném světě. To je přece nebezpečí!!!
  • Ti tak zvaní ekologičtí aktivisté vědí o jaderných elektrárnách je z doslechu a nedají pokoj, vymyslí si vždy něco dalšího. Nejlépe bude všem odstřihnout přívod elektřiny.
    • Já mám lepší nápad, aktivisti místo laciné elektřiny z jádra budou povinně odebírat elektřinu "solární" a to za nedotovanou cenu, tedy 6x dražší 20,- Kč za/kWh, *2* *2* *2* *2*
  • Musejí být dobře placeni a musejí mít velký strach o místo. Dle mého otce (žil tam jako Čech do páté třídy) hornorakušani jsou jako štěnice. Těch se jen tak nezbavíme, když si vezmou něco do palice, i kdyby to byla ptákovina první třídy, a byli za to mláceni jako koně, nepřiznali chybu. Máme se ještě na co těšit.
  • Proti antiekologům jsou zabezpečeny velice dobře
  • Koukám, tady samej Dr. ..... CSC co má vystudovanou VŠ Jadernou. *6* *7* *8*
    Všichni tito tzv. aktivisté a mluvčí, vůbec nevědí která bije! Co se týká jaderných technologií naprostí neználci = blbci na N-tou.*6* *16* *11*
    • stačí že si odborník přes kočky ...a kočičí kožky !!
    • Už jsem to chtěl říct dřív, ale zapomněl jsem. Takže - nepoužívej pořád tisíce náhodných emotikon, které dohromady nedávají smysl, vypadáš pak jak hydiot.
      • Koukám, ten meteorit jich trefil do hlavičky *2* *3* *14*
        • Aha. No jo, není lepší místo pro trolling, než zpravodajské servery plné retardů, není-liž pravda?
  • a co když někdo přeruší dráty které vedou do elektrárny,? jako ve Fukušimě ??
  • A jak si vede Temelín v případě pádu stometrového meteoritu?
    • Ty troubo ! Když spadne stometrovej meteorit tak už to bude jedno celý evropě.
      • Nejsem žádná trouba, ruská ženštino. Co tě vede k tomu, že to nevím?

        Edit: Vlastně cože? Stometrový by při nejlepším měl sílu menší atomové pumy.
        • 100 metrovy a mensi atomova puma? Doufam ze je to vtip. Podivej se co udel 50 metrovy meteorit v Arizone
          • No jo, tak trochu větší. Energií cca 4x větší než TSAR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit