Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli je ona černoška, tak já budu třeba Japonec.
  • No na jednu stranu to není špatný nápad. Od pondělka budu cikán a v úterý i zajdu pro podporu. Komu se to líbí, může se přidat.
  • Dyk na černošku nevypadá, nána jedna! To afro na palici je směšný, jako ona. Simone, nési to ty? *14*
  • Chrchel Doležalová to p-osrala
  • bezregistrace
    A jen tak na okraj kolik že my máme těch studovanejch na univerzitách plzeňského typu. Tak že moralisti přežvejkejte černošku a pak hr na ten zbytek jestli na to máte ....
    • Mno, já myslím, že neudělala zas tak moc strašného, ale spíše si trhla velkou ostudu, něco jako Džambulka Gábina ve Výměně manželek. *1*
  • Moje otázka: Má vůbec smysl se k téhle multi-kulti podvodnici vyjadřovat? .. *11*
  • Jaký "obří" skandál ? Vždyť je to spíše ostuda !..Je to přímo "univerzitní" případ neskutečné lhářky i drzé podvodnice s cílem klamat ostatní..a kdo lže, ten i krade !... "Tohlenc toto prof.", že má učit další lidi ke vzdělání ?!..
    • V Cechach , v nejake Praze napriklad zase jeden co uci policajty na te jejich Sorbone nedavno spachal ozraly dopravni nehodu a jeste se k tomu stavel primo ukazkove ve stylu Pomahat a chranit . Tak jaky rozdil. Beloska vydavajici se za cernou , grazl vydavajici se za ochrance zakona. V cem je rozdil tady nebo nekde za oceanem ?
  • na jednu stranu jí chápu,já když si jdu pro podporu v nezaměstnanosti a příspěvek na bydlení taky ze sebe dělám cikorku *12*
  • Černocha bych ze sebe nedělal ani za ty prachy.
    *12* *16* *12*
    • dáááfffky,more
  • stará Doležalka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit