Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amrdólama vytvořenej vir stále zabíjí a "opozice" se chová přesně jako bolševická Národní fronta!

  • Ten Či-Ko-Vir (čínský komunistický virus) byl vyvinut v čínském vojenském bakteriologickém ústavu ve Wu-Chanu nepochybně pro účely bakteriologické války, jak to dokazují jeho neobvyklé vlastnosti. Nabízí se otázka, jestli ta potvora Číňanům unikla v důsledku komunistického bo.delu nebo, nedej Bože, je to už vlastně začátek čínské bakteriologické války proti světu. 😱

    • Pa-Ko-Blb (patentovaný korunovaný blbec - Obcan) 😉

  • Jedině stalinistický způsob boje s amrdolským  virem který propaguje Miloš Zeman je ten správný.

    Sláva Číně.

  • Jedině stalinistický způsob boje s amrdolským  virem který propaguje Miloš Zeman je ten správný.

    Sláva Číně.

  • Amrdólskej vir zabíjí dál a naše oporice se stále točí jako korouhvička.

    Politickej amaroun Fiala 21. 8. 2020:

    "Pokračuje zmatek a chaos, kterého jsme svědky od počátku. Ta opatření
    týkající se plošného nošení roušek jsou nelogická a nedá se v podstatě
    rozumět tomu, koho to má chránit a koho ne. Objevuje se nová věc, která v
    první vlně koronaviru úplně neplatila – vládní opatření se zdají jako
    úplně zbytečná. "

  • Hlavně nesmíme zapomínat na Čínskou lidovou republiku která nám jako jediná, zdůrazňuji jediná pomohla.

    Vinu za zamoření České republiky nese M.Kalousek.

    • Ano, pomohla nám tím, že nám sem poslala svůj Či-Ko-Vir (čínský komunistický virus).

      • Pa-Ko-Blb (patentovaný korunovaný blbec - Obcan) 😉

    • blahodárnost Čínské lidové republiky je všeobecně známá, její nerozborné přátelství atd.,ale co ten Kalousek? On to svinstvo někde sehnal a oprskal tím republiku?

  • Co chce Babiš se svými "odborníky" ? Chce vyvolat občanské nepokoje nebo dokonce občanskou válku ? Mě koronavir prakticky vůbec neděsí a to patřím do skupiny ohrožených. Ovšem bojím se toho, co zase Prymula a spol. vymyslí proti lidem. 

    • josef.chmela

      To proto, že máš malý mozek místo velkého, a také proto, že vykastrované býky na pastvě koronavir také neděsí.

      • Opičáčku, souhlasím s podstatou Tvého příspěvku, i když sám bych použil poněkud jiné formulace. Ty rozhodně nejsi hloupý a proto také s Tebou diskutuji. I když samozřejmě v mnoha názorech se diametrálně lišíme.

        • josef.chmela


          Raději se budu přít se sto idioty, než mít jednoho který se mnou souhlasí.

      • Packale ty jsi hrdina! Fakt nefalšovaný hrdina.Jsi takovým vzorem, víš?Nechceš jít třeba příkladem?Nechtěl by jsi mašírovat třeba s Fialou z ODS po Letné?A vzít někoho z těch odredovaných?Kamery by vás snímali a lidi si vesele klepali na čelo.No a tam v rohu u cesty už by čekali kluci v bílých kamizolkách.A šup s váma do Bohnic.Tam už by vás vítal Šmuler s Pirkem.Též kvalitní gumy.Též hrdinové co se jim nic zaručeně nestane.

      • Hele oChmelíku dokážeš ze svého nemozku vygenerovat také něco jiného než blábol k zasmání?

  • josef.chmela

    Vše marné, proti vládě stojí Cvid-19 a bojuje celá tzv. demoopozice.

    Můj odhad: 10 % lidí se o nic nezajímá a je jim vše jedno,

                       10 % hlupáků nikdy nepochopí, že tu nějaký virus je,

                       15 % anarchistů si nikdy nenechá nic nakazovat a proto budou proti všemu

                       30 % jsou alergici na jméno Babiš a proto vše od vlády sabotují

                       pouze 35 % jsou zodpovědní občani.

    Proto bude nutné co nejdříve vyhlásit vládou "LOCKDOWN" ke zvládnutí pandemie.

    • jeden z toho celeho se da oznacit , doplnit , jako uplny blbec. nejaky josef.chmela. 

      Jen pro doplneni. Nic vic. Vesele Vanoce. 

      • KIMCID

        Dal jsi si docela zvávazek nepřijít do vánoc :D 

        • Očekával jsem opět bloknuti . Co není bude. 

          Jinak pěkně prosím . Co že jsem si to jako dál ? To se konzumuje , maže na regma , nebo co se s tím vůbec dělá ? 




          • KIMCID

            Popřál jsi Veselé Vánoce tak počítám že dřív se neukážeš 😁

            • Furt nevím co jsem si to dal , co to je. Proto meto žene z hrobu i přes den . Ty mě tedy dáváš . Ještě mě chytnou a svážou stříbrným řetězem. 

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Dál jsi závazek pozdravem veselé vánoce tudíž dřív jak po jich ti asi nebudeš

                • Reakce na příspěvek:

                  Nějak pořád nejsem schopen pochopit onen jazyk jakým píšete cizinče . Že by něco od Bureše ? 

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    Nevim kdo je bureš asi tvůj guru nebo že by to byl pitomio?

  • § 1-kdo virus bez povolení vlastní a jiného bez jeho písemného souhlasu nakazí,bude potestán podmíněným trestem v délce trvání 6 měsíců pokud o své nakažlivosti nevěděl a nepodmíněným trestem v délce až dvou let pokud tak učinil vědomě či z nedbalosti.

    §2-kdo se nakazí vlastní nedbalostí,bude potrestán podmíněným trestem a zabavením viru.

    §3-kdo se úmyslně nenakazí,ač tak učinit mohl,bude potrestán prací . 

      

    • Blbost. 

      Bude zastrelen s celou rodinou. Vyzkousene ,  funkcni. Nac takove dlouhe vykecavani ?! 

      • ale to nejde,to by tu za chvíli žádná epidemie nebyla a plukovník by musel zpět do zálohy,,

  • Kolikata polnice ? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit