Přejít na výpis diskuzí

Alláh je veliký! Islamisté se chystají dobýt radnice

30.4.2018 15:21
Pavel Jégl 57 příspěvků

Politika se dá dělat i ve jménu Alláha. Dokonce v Evropě. Důkazem je islamistická strana, která se chystá do voleb v Belgii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • prý v létě na Šárce protestovala muslimka proti focení.Si snad dělala srandu. Tady si nemůže dovolit ofačovaná hlupaňa NIC. Je třeba to takovým neustále připomínat. Neustále!
 • Nalimst
  Jen málo lidí si uvědomuje, jak moc je islám autodiskriminační. Vlastně už nejde o náboženství, ale o sektu a to velmi početnou. Islám obsahuje tolik pravidel, příkazů a zákazů, že je prakticky nemožné všechny dodržovat, tudíž žijí věřící muslimové v neustálém strachu, zda se dostanou do ráje a v ještě větším strachu, že mohou být souvěrci označeni za kacíře či špatné muslimy, co nedodržují Korán. V zemích, kde žijí pouze muslimové dodržování islámských zásad vyvolá automaticky bídu, přelidnění a fatální nedostatek svobodných mladých žen pro mladé muže, což se stane následně spouštěčem násilí a válek.
  V Evropských zemích se mají díky sociálním dávkám a pracovitým Evropanům muslimové lépe než ve svých zemích, ale ve srovnání s Evropany mnohem hůř a zatímco první generace muslimů byly vděčné, že mohli opustit násilím a bídou zmítené muslimské země, druhé a další generace narozené v Evropě jsou frustrované ze svého podřadného postavení, které je zapříčiněné islámskými pravidly. Správným řešením by samozřejmě bylo zbavit se islámu, ale to drtivá většina z nich neudělá už proto, že z přemíry korektnosti jim každý podsouvá, že islám je normální.

  Islám ale normální není - je úchylný, odporný ale hlavně zaostalý a ekonomicky nefunkční. Evropská prosperita stojí a padá s prací žen - zkuste si z rodinného rozpočtu vyškrtnout plat manželky a přidat výdaje za další 4děti a máte podobnou životní úroveň jako Nigérie nebo Egypt.

  Díky islámu je mizerné sociální postavení muslimů v Evropě trvalý jev, který nelze vyrovnat žádnými sociálními dávkami, ač se o to řada zemí i za cenu fatálního zadlužení snaží. Chudoba je prostě zakotvena přímo v zaostalých islámských pravidlech a pro 99,99% muslimů je neslučitené být věřící muslim a mít se stejně dobře jako Evropan, kterého žádná pošahaná pravidla ze 6.století neomezují.

  Tato dobrovolně nedobrovolná nerovnost nutí muslimy zbavovat se konkurence a to jak vyvražďováním nevěřících (nemuslimů), tak snahou zavádět stejná pravidala - stejná omezení i pro nemuslimy v každém státě, který obsadí. Ve své zaostalosti mají pocit, že když zavedou právo šarija pro všechny, že se jejich postavení zlepší. Bohužel to funguje pouze krátkodobě, protože islám = likvidace ekonomiky. Jediné prosperující islámské země jsou ty, co plavou na ropě a nefunkční ekonomiku dotují ohromné peníze z těžby ropy. Naopak kdysi prosperující státy jako Egypt, Sýrie, Libanon a další už pouze chudnou a zaostávají. Pakliže se v kterémkoli Evropském státě muslimům podaří začít prosazovat prvky islámu do zákonů, dojde ve velmi krátké době k ekonomickému kolapsu takového státu a hned po té k občanské válce muslimů proti nemuslimům.
  Zásadní chybou, kterou EU a její politici dělají je právě to, že nechtějí vidět přímou souvislost mezi praktikováním islámu a bídou a násilím. Neschopnost logicky myslet je v Evropě všudypřítomná - když vyjmeme Saudskou arábii, Kuvajt, Bahrajm a Emiráty, což jsou anomálíe způsobené ropou, máme 100% ekonomicky nefunkčních muslimských států a polovina z nich se navíc zmítá ve válkách, konfliktech a pernamentním terorismu. I malé dítě by v tom našlo vzorec, bohužel ne politici EU - ti neustále tvrdí, že islám za to nemůže... Jsem opravdu zvědavý, zda budou stále opakovat tuto lež až padne za oběť islámu první západní stát a zrovna Belgie má k prvnímu místu našlápnuto...
  • Dobrá analýza, lepší jsem ještě nečetl, více takových.
  • Přesně 5.000 znaků. Jsi génius.
 • Koblihy nežrat,predcasne volby a naházet to SPD! Okamura,posledni šance se bránit!
 • Z migrantů chtějí udělat Eu armádu !
  Evropanům zakazují zbraně,tito migranti utíkají údajně před válkou a ti co jsou přetváření ve svých zemí na policii či armádu berou do zaječích jen když zjistí,ze protivník je Rus.
  Tzn. K čemu je dobrá armáda migrantů z migrantů v Evropě.
  Pokud na řezání hlav a znásilňování Evropanů,tak to potom chápu))
 • Aláh ať tě vy...á do (.) A salám jen alíkům.
  Jabka s hruškama vohovně kompot!
 • Těch muslimáku je tady už dost. Rovněž tak rákosníku a ukrajincu. Za chvíli tady nebude mít čech co pohledávat /Hitlrr/.
 • Je příliš smutné, že lidé si honí své ego hrubými urážkami. Někdo nemá rád levicové, jiný pravicové politiky. Ale dnes jde opravdu o záchranu naší evropské civilizace. Jsem přitom odpůrce EU. Není přece možné neustále ustupovat snahám o zanášení islámské kultury do našich zemí. Bohužel je tato snaha velmi dobře finančně podporována. Já, když přijedu do arabských zemí, musím se velmi tvrdě řídit tamními pravidly. Ale zde jde o agresívní snahu muslimských komunit zavádět v Evropě pravidla muslimská, i pro naše lidi. To je přece dost silný argument na zamyšlení. A toto by nám mělo být svaté. Dnes mnoho lidí vidí svět moderně, bez konfliktně, chce být tolerantní. Ovšem jsme stále více tolerantní k agresivitě. Nemůžeme být přece tolerantní k násilí a k agresi. A když mám být tolerantní, to ještě neznamená, že budu ustupovat něčím (ve svém důsledku agresívním) požadavkům a být hlupákem. A v této otázce jde o ustupování snahám muslimů Evropu ovládnout. To není strašení. To jsou přece prohlášení nejvyšších zástupců těchto komunit v Evropě!!! Tak zkusme se zbavit žabomyších šarvátek, nebýt chvíli odpůrce toho či toho protože nosí třeba zelené tričko, nebo co. Zkusme být v této otázce jednotní. Pokud ne, pak se jim snahy o rozhádání a snahy o naše ovládnutí podaří uskutečnit.
 • Islamisté nebo muslimové? Kteří jsou ti hodní a kteří ti zlí? *1* *1* *1*
  • Vždy u těchto kultur záleží na počtu.
   • Čím více, tím lépe nebo hůř? *1*
 • Přijde pacient lékaři s infekcí a lékař mu pupínky rozškrábe a potřísní celý zbytek těla tak aby nezůstal ani centimetr zdravý. Tento výkon je maximálně placen a pokud pacient nepřežije nic se něděje jsou tu další. Tak vypadá ta sluníčkářská adaptace středověkých jedinců. Potěš- pánbůh *8*. Jsem rád , že lidé z končin kde jejich zřízení nevede k prosperitě a civilizovanému životu, se otoří na kramfleku a jdou jinam , kde se snaží ve stejném duchu aplikovat tento neprosperující styl života a ještě ktomu to vnucovat všem ostatním , kteří jsou asi o 1000 let dále. Tak to je opravdu pokrok. *3*
 • Tohle může překvapit leda hlupáky tojest všechny ty co nevolili SPD
  • deathquick
   A co s tím Japonský migrant Pitomio udělá??? Tomu týpkovi jde jen o prachy a koryta, ke kterým mu pomohli "pomalejší"jedinci se základkou a přestárlí důchodci se senilitou...
   • Milý pane, nebuďte naivní. O prachy a koryta jde všem politkům, tam nemusíte hledat rozdíly. Rozdíli jsou v tom, jak politici přistupují k imigrantům. Nemyslím jen nyní, ale s ohledem, co tvrdili třeba před rokem, dvěmi, třemi. Já mám docela dobrou paměť a když selže i ona, máme ještě strýčka googla. A pomocí jeho si může ověřit, jak jsou kteří politicistálí ve svých názorech nebo jak je mění jen proto, aby se dostali k těm korytům a prachům. Kolikrát v této otázce změnil názor Okamura?
    Vy si o sobě jistě myslíte, že patřítek nějaké elitě tím, že urážíte Okamuru slovem Pitomio a zároveň dehonestujete jeho voliče? Tímto si honíte své ego?
    Na mne působíte velmi uboze a věřím, že nejen na mě.
    • deathquick
     Jak působím na tebe a tobě podobné je mi u prrdele ...
     • To je idiotům vlastní...
     • zas lopaťáku vybarvil. Ale taková je doba. Kdejaký bezmozek tobě podobný, se dorve ke klávesám a chce být vidět. A zejména má svěží neotřelé nápady. A čerstvé informace,kde kdo a jak krade. A to vy tam všichni u vás na dvorku jste všichni takoví chytří? Taková tebou namastěná moudra se tady fakt hltají.
     • zas lopaťáku vybarvil. Ale taková je doba. Kdejaký bezmozek tobě podobný, se dorve ke klávesám a chce být vidět. A zejména má svěží neotřelé nápady. A čerstvé informace,kde kdo a jak krade. A to vy tam všichni u vás na dvorku jste všichni takoví chytří? Taková tebou namastěná moudra se tady fakt hltají.
   • jsi nepobral. Evidentně i tu přezdívku jsi někde jen viděl a ukradnul.Okamura není žádný myslitel. Je to plantala který má naučeno několik frází které mele pořád dokola.Slovem směšný. Ale o peníze?To možná připadá tobě, který sám z nuzných poměrů jsi se vypracoval až na zdejšího dopisovatele. Okamura přeci jen představuje hráz. Hráz proti přivandrovalcům kteří dostávají důrazný signál. "Tam to nebude s medem". A za to mu patří holt uznání.
    • směr doktor :D
    • deathquick
     Že tomu migrantovi nejde o peníze??? Odkud tě pustili, ňoumo....Vytuneloval Úsvit, teď se šetří vyvedení peněz z volebního účtu a boj toho popeláře o koryta je epický...
     A poukazovat na nick je dementní...Dodělal jsi vůbec základku celou ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit