Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už zase. Stačilo přečíst nadpis a hned jsem tušil autora a opět úspěšně. Pořád psát na jednu notu, to musí být otrava, ne?
    • Pane mluvíte mi z duše, přesně to samé mě napadlo. Proč pan autor píše "skautík"? Je to celkem velký chlap, takže spíše skaut, ne? Zřejmě ho chtěl za každou cenu nějak shodit a toto je jediné, co ho napadlo. Dříve jsem články od tohoto autora četl celé, posléze pouze první tři odstavce a nyní čtu pouze nadpis. Vím totiž přesně co tam bude psáno.
  • Pravda v našich mediích, nevídaná věc.


    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/bretislav-turecek-evakuaci-civilistu-strelba-neutichne-aleppo-je-ale-dulezity-prulom--1679521
  • Tomu skautíkovi je tento stát u perdele,to není Busch,Reagan apod jestřábové.To je obchodník,který dělá smyslplnou práci,aby se uživil,ale mám obavu,aby nás neptodal skautík Sobotka se svou tzv.vládou vyžírků.
  • Vtip je v tom, že aby byl ve světě "relativní klid", tak se USA s Ruskem musí dohodnout i přes plané tlachy rádoby redaktorů a pisálků. Tak je to dané a ani madam AM to nezmění.
  • 5. ledna
  • A jejej, soudruh Lery nastoupil do služby.
    • A jejej, 5. ledna je dnes?
      • já mám pořád leden
  • .Americký president, který na rozdil od někoho dokázal ,že umí a postaral se o své firmy nechal radit od nějakých utřinosů pochybuji.Určitě si do týmu vezme lidi rozumné a kteří něco dokázali. Na kývání hlavou nepotřebuje člověka ,stačila by mu loutka.
  • No dnes byla diskuse na rádi ČRO Plus.O tom že Navalnij bude kandidovat na prezidenta v roce 2018 a světe div se Putin by byl rád. *3*
    • No samozřejmě, Putin má prostředky na to, aby si ho občané opět "svobodně" zvolili. *3*
      • Podobné prostředky jako Killary? *3*
  • V průběhu ekonomické krize a navzdory mnoha předpovědím, že Putinův režim zkolabuje, Rusko nečekaně v Sýrii podpořilo režim prezidenta Baššára Asada, čímž se dostalo z mezinárodní izolace po anexi Krymu. Navíc šlo o první vojenský zásah nezápadní velmoci mimo své hranice od konce studené války.Především však Rusové během několika měsíců odvrátili kolaps Asadovy armády, pomohli jejím ofenzivám a územním ziskům a stáhli se, aniž by se nechali vtáhnout do konfliktu stejně jako v minulosti v Afghánistánu nebo Američané v Iráku. Ruským cílem není posílit Asada, protože pro Rusko nemá žádný zásadní význam. Z časově omezené podpory pak vyplývá, že mu jde o uznání velmocenského postavení.Sýrie má ukázat, že Rusko je nejen schopné zasahovat v zahraničí, ale že bez něho nelze syrskou občanskou válku vyřešit. Kde a jak Rusové využijí svou podporu Asada, není zatím jasné, ale nepochybně chtějí urovnat vztahy s USA a Evropou a překrýt střet v jedné krizi spoluprací v jiné, aby potvrdili svou pozici v obou – Ukrajiny se nevzdají, ale Sýrii za něco vymění.
  • na Sajmona a přečtěte si to tady, než od blbečka:
    http://ceskapozice.lidovky.cz/zapad-by-si-mel-realisticky-uvedomit-ze-i-rusko-ma-sve-zajmy-pq2-/tema.aspx?c=A160603_135409_pozice-tema_lube

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit