Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dost bylo Clintonů . Osm let jejich vlády již stačilo.
  • Někdy před měsícem jsem psal vsaďte si na Clintonovou ta vyhraje volby ne na Trumpa tento chlapík prohraje.
    Moc kladných hlasů jsem nedostal, ale uvidíme kdo bude mít poslední slovo.
    Proroctví starých praotců je, že bude prezidentka ne prezident.
    Americká politika se zjemní a přijde jiná doba založena na komunikaci a omezení válek.
    • Ona ale mír nechce. *9*
      • josef.servit.9
        Ona se nemusí bát, vede o mnoho procent !!! Nebo je to zase 11. září-Amstrong na měsíci?
      • Nebudu ti brát Tvůj názor, to říkáš ty.
  • Hoteliér Torubarov tvrdí, že se v Rusku stal obětí mafie, které nechtěl platit výpalné, a proto v České republice požádal o politický azyl. Zkorumpované špičky ruské policie a prokuratury u nás perou špinavé peníze.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/410919-obama-je-nejhorsi-prezident-v-historii-usa-vraci-uder-trump.html

    Při nástupu Obami do funkce byl dluh USA 89,7 %HDP. Letos už je 118%
    • 9. října 2009
      Nobelovu cenu za mír dostal americký prezident Barack Obama. Výbor ocenil jeho "výjimečné úsilí o posílení světové diplomacie a spolupráce mezi národy", hlavně odhodlání zbavit svět jaderných zbraní.

      23. září 2015
      Spojené státy zmodernizují svůj jaderný arzenál v Německu a do konce roku na leteckou základnu Büchel umístí 20 nových pum B61-12.
      *13*
  • Putin je "prezident" největšího gulagu na světě!
    • Víš co je to Gulag ?
    • no nevíme o tom že by rusko mělo kolem sebe plot za to víme kde plot mají na mexicko -americké hranicii
      • Do USA chce každý,i ti prašiví rusácí. Do ruska pouze jakejsi ožralej francouz a i ten už utekl do Běloruska...
        • co ti brání *1* já tam třeba nechci *3*
  • Místo aby se vztahy zlepšili půjde to s Hillary do prd.le. *9*
    • Psali na Sputniku a Aeronetu, Ivane?
      • Nevím? Pověz nám to,ty tam chodíš.
      • Ríkal to ten váš Porošenko, Vasile *5*
  • To my v Rusku máme našeho vůdce rádi všichni!
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/410817-trump-oznacil-clintonovou-za-dabla.html
  • Američané budou mít prezidentku, to je jisté.
    • A svět půjde do pr.... . Tady je jasně vidět jak jsou v EUUSA demokratické volby. Za špagáty tahají bankéři a nejde o to zda kandidát je schopný, ale kolik je za ním dolarů kterým bude sloužit po zvolení. Možná bude Clintonka presidentka, ale bude to neprolhanější presidentka historie USA a bude pod kuratelou finančníků. Světe třes se. Platí kam čert nemůže nasadí ženskou, viz Německo a nebo České vzdělávání.
    • a tím pádem my válku na svém uzemí
      • Ty máš válku v hlavě, ruskej šašku!
        • a jen ty v ní máš nasráno ! *1*
          • Ale já nejsem Milouš Zeman!
            • já vím, ty seš Švarcnbergův chcíplej chuj *1*
  • a bude chtít dostát svým tvrzením o přátelství s Ruskem, chápu zděšení které v kruzích FEDu nastává. Otázka zní "co budou dělat?" Odstraní ho jako Kennedyho?
    • byl by hlavně klid pokud by se nevandrovalo do ruska

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit