Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Berou roha.
  • prchaji
  • To je celá Amerika. Stáhne ocas mezi nohy a útíká domů!!! Předtím se mohutně vysírala!!
  • zase zvítězili, jako obyčejně.... *15* *15* *15* *15* *15*
  • Rozesr... a zdrhnout, běžná praxe USA!
  • Jo jo Amíkům se to končí všude, prováděli špatnou politiku, nyní budou muslimové jejich vojáky ještě zabíjet doma, mají to špatné a nic s tím už nemůžou dělat.
  • Vrah a zloděj Putin utekl z Austrálie.

    Když zjistil že civilizovaný svět jím pohrdá rychle nasedl do letadla směr Rusko.
    Tam ho Kremlem řízená TV oslavuje 24 hodin denně.

    Putin pohladil uspaného tygra. Putin našel v moři amforu. Jak přiznal jeho mluvčí
    byl to odvod. Amforu našel vědecký tým a do moře se nastrčila jen pro kamery
    aby si Putinek mohl zahrát na archeologa.
    *15* *15* *15*
    • každý génius má své vlastní podivnůstky..... *3*
    • A to je vše, co jsi nám chtěl k danému článku sdělit? *1* *1* *1* Simone, dědku, že tys zase zapomněl na ty svý prášky na palici!!! *1* *1* *1*
      • Jsem mladá holka. Narodila jsem se v roce 1990.

        Tirador se na holku nikdy nezmohl a tak je odkázaný jen na svou ručku šmátralku.
        Říká jí Simon. Ale neplač. U vás neúspěšných mužů je to normální hořký konec.

        Pěkná bohatá holka Simona.
  • No co napíšeme další prohra v řadě. Se divím že se na ten Arlington ještě něco vejde *1* *1*
  • Ulhanec s nickem kabelka zase nemá argument tak pomlouvá.

    Jsem mladá holka. Starý proruský dědek ti sedí na hradě. Jmenuje se Miloš Zeman. *15*
  • kabelko jak trefné, už vidím na hrobě neznámého US vojína sousoší s kozou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit