testovaci text

Diskuse pro Článek

Američané prý lhali při nákupu zbraní z Česka, ministerstvo dodávky obhajuje

13. 9. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Spojené státy dodaly starší zbraně ze střední a východní Evropy do Sýrie, i když evropským zemím zaručily, že koncovým uživatelem bude americká armáda. Část zbraní byla nakoupena i v Česku. S odkazem ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 16

napsat komentář

Vlk1010 tiscali.cz

Kalašnikov je pro svou nezničitelnost a jednoduchou obsluhu nejvyhledávanější teroristickou zbraní.Tak jsme jim to dodali i s municí.
4.12.2017
vlákno reagovat

vyhozeny_ucitel tiscali.cz

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Česká republika plně a vědomě podporuje vyzbrojování prozápadních teroristů. Akceptuje účelové lhaní USA o koncovém příjemci zbraní a podporuje otevřený boj proti demokraticky zvolené vládě prezidenta Bašára Asada. Existují dobří a špatní demokraté, jedni jsou dobrými vazaly USA a druzí hájí zájmy svého lidu a proto musí být zničeni.
16.9.2017
vlákno reagovat

doktor11 tiscali.cz

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

O policejním státě plným negramotů a nenažraných pitomců je veškerá diskuse k ničemu.Jen mně irituje že od těchto cvoků si my s naší historii bereme rozumy.Až USA přestane vykrádat bohatství-i duševní- mentálně vyspělejších států pojde jako jepice,velmi rychle a potichu.Bohužel peníze jsou na žebříčku výše než lidská hrdost a důstojnost.I ty největší mozky většinou podlehnou financím a zradí své ideály................
16.9.2017
vlákno reagovat

Zan (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

A že nám páni novináři ani nenapsali, kdo se na tom napakoval. Asi chudáci nemaj zdroje...
15.9.2017
vlákno reagovat

Ono investikativní centrum (inkognito)

6 souhlasí, 3 nesouhlasí

chce být vidět za každou cenu. Novinářů jsou haldy. Pracují obecně jako žumpa Blesk. Seberou někde poloinformaci a vydávají takovou za ucelenou plnohodnotnou zprávu. Zkoušejí zda projde. Jsou takovým novinovým odpadem. Které navíc nikdo nezná. Staré pušky prostě změnily majitele. Pokud se s nimi mydlí mohamedáni, není to náš problém. Mohamedánů je jak srač.k. O 1000 víc nebo míň nehraje roli.
14.9.2017
vlákno reagovat

Zan (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Dobrá "morálka". Klidně se zabíjejte, jen když já se z toho dobře na....zeru.
15.9.2017
vlákno reagovat

KarelIV (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Přes všechnu propagandu po vítězném listopadu 89 má důvěra lidí v USA tak žalostnou a stále klesající úroveň. A co se fungování našich "demokratických" vlád po roce 89 je to dtto.
Myslím, že co se týká vekslů se zbraněmi výmluvně hovoří toto:
zpravy.aktualne.cz/ek...398599
Citace:
"Vedle vývozu vojenského materiálu vláda schválila darování ručních zbraní a nábojů vládě USA v celkové hodnotě 21,4 milionu korun na podporu iráckých ozbrojených a bezpečnostních sil v boji proti tzv. Islámskému státu a darování ručních zbraní a nábojů jordánské vládě v hodnotě 14,2 milionu korun."
Darovali vážení. No vida jací dobráci jsou lidé v naší Soc-ANO vládě. Že se Babiš jako ministr financí ani nezmínil ve svém "rozpočtu" v jeho zásluhách ve výdajích ani v propagaci na TA3. ( www.ta3.com/clanok/11...y.html )- doporučuji shlédnout zejména fan klubu ANO, máte tam spoustu argumentů, pokud ale chcete použitelná fakta tak ale použít při tom elementární matematiku pro ověření co tam Babiš povídá.
14.9.2017
vlákno reagovat

Zlato (inkognito)

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kdy nelhali?
14.9.2017
vlákno reagovat

Hobbit (inkognito)

16 souhlasí, 2 nesouhlasí

A k tomu Nemecko,, letiste RAMSTEIN,, Rumunsko Bulharsko

Šmejdi Skutveny z USSA *11* *12* *16*
14.9.2017
vlákno reagovat

scott (inkognito)

17 souhlasí, 1 nesouhlasí

Spíš by mne pobavil článek s názvem "Američané řekli pravdu".
Tak je to jen každodenní klasika.
14.9.2017
vlákno reagovat

pamětník (inkognito)

21 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vážení,to není podvádění-podle našich minisrů a poslanců,ale pouhé mystifikování ,event.odklonění- a jako bylo humanitární bombardování Srbů,tak toto je humanitární zásobování obyvatel Sýrie islamistů !!!! Prostě jen to vidíme po česku a ne po amerikánsku. *1* *1* I proto vlastně aby bylo dost takové humanitární pomoci pro islamisty nařídila EU zákaz zbraní pro občany eu aby se event.nemohli bránit proti těmto vlastním tupým úředníkům a kdyby nám tu humanitární pomoc chtěli machometáni vrátit-jako-že se jich sem nahrnou další hordy i s humanitární pomocí AK,našich vz.58 a dalších..... *1* *1*
14.9.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.