Přejít na výpis diskuzí

Američané prý lhali při nákupu zbraní z Česka, ministerstvo dodávky obhajuje

13.9.2017 18:44
šar 16 příspěvků

Spojené státy dodaly starší zbraně ze střední a východní Evropy do Sýrie, i když evropským zemím zaručily, že koncovým uživatelem bude americká armáda. Část zbraní byla nakoupena i v Česku. S odkazem na veřejně dostupné dokumenty to uvedlo České centrum pro investigativní žurnalistiku, které na případu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kalašnikov je pro svou nezničitelnost a jednoduchou obsluhu nejvyhledávanější teroristickou zbraní.Tak jsme jim to dodali i s municí.
 • Česká republika plně a vědomě podporuje vyzbrojování prozápadních teroristů. Akceptuje účelové lhaní USA o koncovém příjemci zbraní a podporuje otevřený boj proti demokraticky zvolené vládě prezidenta Bašára Asada. Existují dobří a špatní demokraté, jedni jsou dobrými vazaly USA a druzí hájí zájmy svého lidu a proto musí být zničeni.
 • O policejním státě plným negramotů a nenažraných pitomců je veškerá diskuse k ničemu.Jen mně irituje že od těchto cvoků si my s naší historii bereme rozumy.Až USA přestane vykrádat bohatství-i duševní- mentálně vyspělejších států pojde jako jepice,velmi rychle a potichu.Bohužel peníze jsou na žebříčku výše než lidská hrdost a důstojnost.I ty největší mozky většinou podlehnou financím a zradí své ideály................
 • A že nám páni novináři ani nenapsali, kdo se na tom napakoval. Asi chudáci nemaj zdroje...
 • chce být vidět za každou cenu. Novinářů jsou haldy. Pracují obecně jako žumpa Blesk. Seberou někde poloinformaci a vydávají takovou za ucelenou plnohodnotnou zprávu. Zkoušejí zda projde. Jsou takovým novinovým odpadem. Které navíc nikdo nezná. Staré pušky prostě změnily majitele. Pokud se s nimi mydlí mohamedáni, není to náš problém. Mohamedánů je jak srač.k. O 1000 víc nebo míň nehraje roli.
  • Dobrá "morálka". Klidně se zabíjejte, jen když já se z toho dobře na....zeru.
 • Přes všechnu propagandu po vítězném listopadu 89 má důvěra lidí v USA tak žalostnou a stále klesající úroveň. A co se fungování našich "demokratických" vlád po roce 89 je to dtto.
  Myslím, že co se týká vekslů se zbraněmi výmluvně hovoří toto:
  https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/z-ceska-se-loni-vyvezly-zbrane-za-rekordnich-18-miliard-koru/r~7bb6f9ca6d5311e7bc2d0025900fea04/?redirected=1505398599
  Citace:
  "Vedle vývozu vojenského materiálu vláda schválila darování ručních zbraní a nábojů vládě USA v celkové hodnotě 21,4 milionu korun na podporu iráckých ozbrojených a bezpečnostních sil v boji proti tzv. Islámskému státu a darování ručních zbraní a nábojů jordánské vládě v hodnotě 14,2 milionu korun."
  Darovali vážení. No vida jací dobráci jsou lidé v naší Soc-ANO vládě. Že se Babiš jako ministr financí ani nezmínil ve svém "rozpočtu" v jeho zásluhách ve výdajích ani v propagaci na TA3. ( http://www.ta3.com/clanok/1107998/politika-hnutia-ano-hodnotiaca-sprava-oecd-slovensko-v-jadre-unie-ekonomicky-rast-sr-uvolnenie-dlhovej-brzdy.html )- doporučuji shlédnout zejména fan klubu ANO, máte tam spoustu argumentů, pokud ale chcete použitelná fakta tak ale použít při tom elementární matematiku pro ověření co tam Babiš povídá.
 • Kdy nelhali?
 • A k tomu Nemecko,, letiste RAMSTEIN,, Rumunsko Bulharsko

  Šmejdi Skutveny z USSA *11* *12* *16*
 • Spíš by mne pobavil článek s názvem "Američané řekli pravdu".
  Tak je to jen každodenní klasika.
 • Vážení,to není podvádění-podle našich minisrů a poslanců,ale pouhé mystifikování ,event.odklonění- a jako bylo humanitární bombardování Srbů,tak toto je humanitární zásobování obyvatel Sýrie islamistů !!!! Prostě jen to vidíme po česku a ne po amerikánsku. *1* *1* I proto vlastně aby bylo dost takové humanitární pomoci pro islamisty nařídila EU zákaz zbraní pro občany eu aby se event.nemohli bránit proti těmto vlastním tupým úředníkům a kdyby nám tu humanitární pomoc chtěli machometáni vrátit-jako-že se jich sem nahrnou další hordy i s humanitární pomocí AK,našich vz.58 a dalších..... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit