Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Nějak jste vynechali Saudskou Arabii a Pakistán třeba!

  • Nebýt Rudé armády byli bychom fašistickou soldateskou vyvražděni a vystěhováni na sibiř, byly to Hitlerovy velké plány.
  • Zatímco Hitler popravoval své odpůrce tak Bolševické Rusko vraždilo své
    vlastní občany. Říká se že Stalin zavraždil víc komunistů než Hitler. *2* *2*
    • no to se jenom říká...třeba takoví Američané vraždili zase v cizině a vybili i své hostitele - Indiány... co s tím?
    • Prasmeny uvádějí, že komunismus má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých. A některé prameny uvádějí počet až dvojnásobná !!! Přesný počet není znám, protože budovatel komunismu vražddili a vraždí bez evidence.
      • tak že vraždeni s evidencí pod vlajkou USA je sice menší, ale podle vás vpořádku?
        • Ubohý "argument" hodný děcka ze čtvrté obecné nebo štamgasta ze 4.cenové z doby maj. Teraskiho.
          • pořád to nevysvětluje proč ty plky píšeš tady ktomu článku soudruhu *7*
            • Koukam jak ty to neudejcháváš soudruhu *1*
            • Koukám jak potrefený Rumcajz tady kejhá. *2*
            • soudruhu to neokecáš tvrzením že nejsi soudruh.potrefená husa nejvíce kejhá *3*
            • Jak jsem uvedl, "uvažování" a "chápání" hodné děcka ze čtvrté obecné nebo štamgasta ze 4.cenové anebo stoupence KSČ(m).

              Pro informaci: "soudruh" nejsem a nikdy jsem jím nebyl, i když mě tak soudruzi oslovovali. Chtěli, abych jim taky tak říkal a když jsem to odmítal, dělali mi těžkosti. *4*
            • jo tak to jo *5*
            • Inu protože v článku se hovoří o popravách a na ty jsou komunističtí
              vrazi experti. *1* *1*
    • říká se, to je jako co dějinný výklad?
      Ano Stalin oddělal víc lidí než Hitler to je FAKT (taky na to měl víc času). Ale co to má společné s článkem??
      • Soudruh zase zakopl o pravdu ale nepoznal ji. To je úděl komunistů . *1* *1*

        Zatímco USA popravuje zločince v Boševickém Rusku banda zločinců popravovala slušné
        lidi . Stalin měl kvoty kolik nepřátel lidi je třeba v každé vesnici najít. Když jich mezi
        lidma dost nebylo tak se musela nechat krvácet i tamní komunistická buňka.

        Každý předseda musel jmenovat svého nástpce aby věděl že pokud čistku neprovede Stalinsky - pořádně krvavě - tak bude nahrazen.
  • *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit