Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stačí ke´d vidím túto konskú hlavu-z rasy vyvolených -kečupového miliardára a viem, že klame až sa mu z papule práši.
  • Vy se hlavně naučte pravidla pravopisu degéne. Takové hrubky bijí do očí!!!!!!
  • Tohle gestapo jim tak pomohlo, že už to nikdy nikdo nedá dohromady. Smrt americkému nacismu! Konec nadvlády negerskýho hnoje!
  • Stát by se něměl chlubit zločinci. I když mají jinde vysoká postavení. Je velká pravděpodobnost, že budou ČR škodit.
  • To ani nebylo problémem. USA musely obměnit zbraně ( nakoupit ) a prodávat další.
  • Sou na tom hodne spatne.. Rozjeli valky na celem svete a ted se to zacina otacet proti nim. Iran je proruskej tam utrou hubu *2*
  • No když zvažují Američané spolupráci s Iránem pro řešení krize v Iráku tak to jsou hodně v prd@li !
  • Ano, pratele, je tady Bc. Jaroslav Kak (VS) a vy se ptate kde sem byl tak dlouho. Inu jsem vzdělany a bohaty pán a ani můj pan doktor mě to nevimluví. Vy socki musite pracovat, ale to ja nemusim, neboť je o mě všestranně postaráno. Právě se s přítelem chystáme na večeři a čekáme, až nás sestra zavolá. Dnes budou šunkofleky s výbornou okurkou. Přítel je zde již také dlouho, ale jemu to nevadi, už si zvykl, že může chodit ven jen s dozorem. Včera jsme se s přitelem společně koupali v naší krásné koupelně na uzavřeném pavilonu. Bohužel nás tam otravovalo dalšich asi dvacet socek. Ale my si s přitelem vystačime. Už musim jít, sestra s práškama už mě volá. Váš Bc. Kak.
  • Jó, kdyby tenkrát před lety do Iráku nevtrhli na základě vykonstruovaného obvinění o zbraních hromadného ničení, tak je tam dodnes svatý klid. Sadám by ty muslimáky udržel na uzdě. Nevím, proč si Američané dodnes neuvědomili, že v různých zemích světa existuje různá kultura a různé zvyklosti a americký způsob života se prostě všude naroubovat nedá a to ani sebevětší silou.
  • Americký ksindl zase jde šířit svou demagogii. V iráku byl pořádek, po americké okupaci vznikla
    občanská válka. Když vidím ten fašistický ksicht Kerryho tak se mi chce blejt velebnosti.
  • Opravdu zločinecký obličej, ještě jsem neviděl Amerického politika který by vypadal důvěryhodně.
  • Tahat techniku a zajišťovat logistiku přes půlku zeměkoule je dost drahá pr+dell.
  • Ano vazeni pratele strasi mi to v kokose cim dal vic uz me asi brzy odvezou do blazince, doufam ze na mne budete myslet a vzpominat v dobrem na stareho blba tecku, nejsem tak spatny jak si myslite jen nemam na tolik roku rozum, vykradli mi ho Rusi proto je nemam rad.
  • Kaku, já myslím, že jsi blb.
  • Ano, pratele, je tady Bc. Jaroslav Kak (VS) a vy se ptate kde sem byl tak dlouho. Ja taky nemam jenom cas na vas abych se tady s vama zabyval. Bc. Jaroslav Kak (VS) je vzdelany clovek a bohaty pan a neni tady jenom na nejaki socki a taky musi pracovat. A to vi socki nedovedete chodite si jenom pro podporu a zavidite bohatym a uspesnym jako je Bc. Jaroslav Kak (VS). Ted se chystame s pritelem na bohatou veceri (vybrane a drahe pokrmy) to neni pro vas. Rano sme si nechali prinest snidani do postele a jeste sme se milovaly a potom odpocivaly. K veceri si dame drahy vina a mozna jeste pak pujdem na plzinku do sitosti. Vcera jsme byly s pritelem ve virivce o tom si vi socki muzete jenom nechat zdat. Vi si spocitejte drobaky v kapse a cucejte vycpelou desitku protoze na Bc. Jaroslava Kaka (VS) skratka nemate. Bc. Jaroslav Kak (VS) je OSOBNOST! A ma tri vysoke skoly.
  • Jeee,to sem nepatri *1* *1* *1* To byl popis na Proposenka.
  • Celej MECAR *8* *8* *8* . To byl taky vostrej hoch a kde je mu konec. Mozna dneska sbira nekde vajgly na nadrazi *2* *2* NT
  • Někdy se dá člověk poznat už podle vizáže, tady u toho je to celkem jasné už při prvním pohledu.
  • Hmmm, chudak Obavova. To zase bude muset letet do Pekingu krmit posvatne plamenaky. U Obavu bude asi ticha domacnost *1* *1* *1*
  • Je zajímavé, že větší část zbraní islámských radikálů je Americké výroby.
    Právě z tohoto důvodu by měly evropské země působící v NATU, říct ne zvyšování zbrojení a vojenských rozpočtů. Tím pádem by se omezil nákup amerických zbraní a jejich ekonomika by dostala další ránu. Ať se máchají v tom co sami rozdmýchali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit