Přejít na výpis diskuzí

Americké protesty proti policejnímu násilí nabírají na síle

5.12.2014 9:45
var 17 příspěvků

Další masové protesty v souvislosti se smrtí neozbrojeného černocha rukou bělošského policisty propukly ve čtvrtek místního času v New Yorku a několika dalších městech po celých Spojených státech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Taky tam maj své Majdany.
 • Rozdíl je v tom, že zatímco v USA se všechno hned "rozmázne" dostane se to do světa, tak v Putinově říši se to tutlá.
  • Tam by bohužel nebylo co tutlat,pokud by byli demonstrace proti Putinovi jeho osobní armáda a policie by je zmasakrovala,pozavírala a jejich rodiny zničila,naopak demonstrace vůči opozici je štědře podporována.Ukázkový případ šíleného diktátora a jeho fanatických občanů,což ostatně je to vidět i u nás v ČR,tlupa našich komoušů mu to z vesela žere.
  • Si děláte kozy ne? *2*
   Kdyby začli takové protesty v Rusku, máme to na talíři ve všech médiích na titulních stránkách a headlinech. Očekávám že by naskočili i online reportáže, výřezy z facebooku se "stoprocentními důkazy" a vítězoslavnými hesly jak se kymácí Putinova židle. *1* *1* *1*
   Zažili jsme to s Majdanem, bylo by to ještě horší. Představa že by si nechala prdoláskovská mediální sekta něco takového ujít mi připadá jednoduše neuvěřitelná. *15*
 • http://www.novinky.cz/veda-skoly/355528-nova-americka-kosmicka-lod-na-druhy-pokus-vzletla.html
 • Řekl bych že Amerika má před sebou hezký Vánoce. Další případ:
  http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_05/Dalsi-smrt-Afroamericana-v-USA-3276/
  • Po vraždě osmnáctiletého Afroameričana Michaela Browna zastřelili američtí policisté do konce listopadu nejméně 14 mladistvých, šest z nich bylo tmavé pleti.

   K prozatím poslednímu případu došlo v listopadu, když dva policisté zabili ve státě Ohio dvanáctiletého chlapce, který držel v ruce dětskou pistolku, se kterou si hrál na hřišti.

   K vraždám došlo v Louisianě, Missouri, Kalifornii, Kansasu, Ohio, Georgii, Texasu, Oklahomě a Illinoisu.
 • Ano tak začíná pád státu.
 • "Lidé musí vědět, že na černých životech a hnědých životech záleží stejně, jako na bílých,"....Souhlas, ANO !!!...ale pak to musí platit v chování a jednání i z té druhé strany.., jinak je to naopak diskriminace , rasismus či dokonce terorismus menšin, vůči většině s právem většiny se proti tomu pak bránit a to takovým způsobem, aby druhá strana, zcela jasně pochopila, kde je její místo, práva i hlavně povinnosti !.. a kam tímto, kdo patří či nepatří...To není rasismus !.. ,ale legální právo většiny společnosti na svoji obranu v zájmu své kultury, zvyků, zákonů, životního stylu, sebeurčení i základního pudu vlastního sebepřežití...USA tak dlouho všude rozeštvává "majdany", až se jí to začíná ve vlastních, neřešených problémech vracet zpět, jak bumerang a to je jen špička ledovce všech dalších a dlouhodobě neřešených problémů, co mají přímo ve vlastním systému..v drzosti ještě poučovat druhé i jiné.. a ještě jim za to sprostě i nevychovaně vyhrožovat a vydírat..svojí "demokracií a svobodou"..
 • Tak už poměrně dost dlouho čekám, jak se k těmto problémům postaví naši skalní ochránci lidských práv a proč například nenastolil Sobotka tuto otázku při návštěvě USA.Od lidí typu Kocába a spol. pak je zřejmé, že lze tentokrát očekávat mlčení místo bučení!
 • revoluci jako sůl. Měli bychom podpořit jejich občanské aktivisty po vzoru Kyjeva aby svrhli nenáviděnou totalitu a nastolili demokracii. A nebylo by od věci ani vyslat tam světové ozbrojené síly které by napomohly vybudování svobody a demokracie a zamezily teroru. *8*
 • Nakonec myslím, že tu sádrovou hlavu našeho světového neandrtálce odhalili na správném místě!Svúj k svému!
 • USA=arogance, násilí, vraždy, loupeže!To je to jediné, co tuto zemi charakterizuje a naši papaláši, Sobotka a spol. se tomu klaní.Lidé probuď!te se konečně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit