Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a její až neuvěřitelné obvinění…

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16266-to-je-pecka-velmi-respektovana-dustojnice-cia-rika-obama-je-muslimsky-terorista-s-vazbami-na-muslimske-bratrstvo-a-rozvraci-usa.aspx
  • Vždyť to říkám, to hovadoo připochcaný, věčně smrdící po chcankách, co si nechá říkat Simona ani nikam neodešlo..hi..hi
  • Jo jo nonstop zde hnijící BTw ruský trolečku Blbečku. Máš jen to tiscali ty neschpný závistivej dědku. Hniješ tu každý en nonstop, kradeš jména a podvádíš s hlasováním.

    Já na tebe seeeru a to tě žere. Moc rád by jsi ublížil a zatáhl lidi do debat. Tak to máš smůlu chcípáku. Simča se jde bavit. Mám dobrou práci, kamarádky a krásný lesbický sex.
    Také spoustu aktivit a proto na tiscálu skoro nejsem. Jsem ráda že se užíráš vzteky i závistí NULO. Ty nemáš nic. Jen totálně poosranej nudnej život inzernetového trolla *1* *1*

    BYE Blbe. Budu tu 10 prosince. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Ty si tady furt, kokotte? *15*
      • Furt jsi tu jedině zlej vohavný ruský trolle alias BTW hrdino Putine.
        Simčo elegantně jsi zdejší povl kopla do zadnice.
  • Za hodinu je ten věčně připochcanej Simon zpět..hi..hi..možná i dřív, samodřejmě pod jiným nickem ale žvásty bude mít pořád stejný, tak ho lehce poznáme a bude zase legrace, protože takové hovadoo ve světě už není..hi..hi
    • Ano za hodinu budfeš hrdina Putin, pak budeš zase BTW, pak ukradneš nějaké jiné jméno
      a tak tu jako vždy prosmrdíš celý den ruský chudáku. *15* *15* *15* *15* *15* *15*

      Vadí ti holky no. Tak se nech léčit ruský buuzerante. BYE sračko *15* *15*
  • Bye, bye dnes jsem tu úplně poprvé, fakt
  • Krpatý důchodče Semene, ty si přeci čuráák. *15*
    • Ruský kookot jsi jen ty BTW.
      Máš potřebu krástz můj nick a moje jméno američanka Simona?
      Máš potřebu tu stále podvádět s bodováním a komolit moje jméno?
      Pak se nech léčit nebo zplynovat teplý ruský BTW deebile *5*
  • O víkendu jsem byla nonstop na Tiscali, jestli mi nevěříte projděte historii!
    • Nonstop na tiscálu skutečně jsi ruský teplý BTW zlej trolle hrdino Putine Oto chudáku§
      Kradeš můj nick američanka Simona a podvádíš s hlasováním.
      Na víc nemáš a nikdy mít nebudeš ruský teplomete hi hi *2* *2* *2*
  • Tak se tu mějte dědkové. Nakoukla jsem ale je tu pořád stejná nuuuuda. Nic pro Simču.
    Jinak postřeh a nemlej pro zdejší stoupence Babiše.
    O víkendu jsem byla v Praze. Napočítala jsem 48!!!!!! nelegálních prodejců cigaret a tabáku
    Zboží prodávají na ulici z tašky nebo vedou obchod a zboží mají schované v autě.
    Jsem zvědavá jak tyto veksláky zasáhne vaše Evidence tržeb! Vůbec nijak soudruhu.
    Odnesou to zase jen poctivci.

    bye. Vaše simča? Tůůůhle Tůůdle Nůůdle.
    1. Jsem lesbicky orientovaná. 2. V sexu máím ráda dlouhé divoké jízdy a na to už se vy pánové Metuzalémové těžko zmůžete že. 3. Nemáte úroveň ani glanc( jukněte do slovníku ju) *2* *2* *2* odchod 1929. Zase v prosinci. Pa tlachalové *15* *15* *15*
    • Ty se svými věčně připochcanými a připosranými kalhotkami provozuješ sex a s kým. Jedině s blijcem pitomcem a nebo s nějakým úchylným prasetem, tak ti držíme palce smradlavče..hi..hi..užij si to..hi..hi
      • Jsemmladá a krásná. A jsem ráda že se bezmocně užíráš vzteky i závistí ty ruský chudáku hnijící nonstop na tiscálui. Hi hi *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • Jsi mladá hnusná a smradlavá, věčně připosraná na kriplkáře, vaše Simča. Jé, teď jsem si prdla a ouvej ono to bylo hovnoo a zase jsem připosraná, to je pech...
          • Jsem mladá a zdravá. a jsem ráda že se užíráš vzteky i závistí internetový haajzle.
            Hniješ tu každý den nonstop takže na vozíku asi budeš zapšklej chudáku.

            Bye blbe *5*
  • Jsem mladá holka a přijdu až 1. prosince, bye, bye
    • Ty jsi jen ruský zloděj nicků jmen a podvodník s hlasováním BTW.
      Já tu budu až 10 prosince takže zase smůla ruský prde.
      Jinak po tom kdo a kdy tu je je ti ouplný ale ouplný howno.
      Ty tu hniješ nonstop každý den chudáku. Bye NULO *2* *2*
      • Kam kriplíku do ozdravovny..hi..hi
        • Kriplík je tvůj ze schodů padající ožralý Miloš Blb Zeman. hi hi *15* *15*
  • místní blb zde sám opět nonstop?
    • Ano místní idioot Simon je zde a smuten z 21.8.1968 a chce po nás abychom byli také smutní, to je ale blbý hovadoo có..hi..hi
      • Ano jsi tu nonstop každý den ruský chudáku a teplouši BTW zlej trolle Oto *15* *15*
        Měníš jména. kradeš jména ale je ti to k prdu.
        Vždy tě prozradí sajmonování ( komolíš moje jméno Simona protože jsem uvedla pro tvé rusko nepříjemná fakta což ty nesneseš) a navíc podvádíš s hlasováním ty plus mínus 6 bodů ve stejné vteřince blbe. Bye teplá ruská nulo *2* *2* *2*
        • Jdi do prdelee a chcípni Simone.
          • Já jsem Simona. Pokud ti vadí tak tvůj problém ruský buuzerante *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit