Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo čapisral tečka už uznává svého prezidenta pana Zemana, ví že s tím nic nemůže dělat proto ho už uznává.
  • Tak vidíš tečko, coby gayovi ti uřízli kulky, zůstal ti jen ten 3 cm pinďourek, nač to máš?Ale mysli na to že pan Zeman je tvůj prezident, nic s tím neuděláš!!
    • Ale já bych ti doporučil se odstěhovat do Jůesej, je to krásná země a nejlíp tam je v Detroitu, co ty na to?
  • Tak sakra! Nikdo nechce ruské ruble za bezkonkurenční cenu? 100 rubl/1$! Soudruzi nacisti, při odebrání nad tisíc rublů dám slevu!
    • To od tebe nekoupí ani Rus, protože v obchodech nic nemají a na černém trhu se platí dolarem.
  • tečka je opálený a je z Plzně, podle jeho sousedů je jinak celkem slušný ale strašně hloupý, jeho IQ odhadují na 80, jinak prý je na svůj pokročilý věk jako malé dítě.
    • Tady se pro tečku už vžil název čapisral, celkem ho vystihuje, za celé období kdy tady zasírá diskuze ještě nenapsal nic inteligentního a rozumného, ani jednu větu!!!
      • Jo, je to dědek z rozumem děcka, přesně tak.
        • Taky si to myslím.
  • Ani 101 soudruhů Hitlerů by nedokázalo to co dokáže náš milovaný Vůdce nadsoudruch Putin!
  • Nakonec se zjistí, že ČR byla ilegáním překladištěm munice pro obchodníky se smrtí:-), kteří pašují zbraně do míst válečných konfliktů.......
  • Ten tečka je náš, nebo opálený, už jsem tady kdysi četl že se jmenuje Pišta Žiga, a to není moc české jméno.Ví to někdo?
  • Důležité je že už si tečka začal uvědomovat že jeho prezident je pan Zeman, konečně mu to začíná zapalovat.
    • To mu to ale trvalo!
  • Já nabízím 10 dolarů za Rubl, měňte Us dolar je před pádem!!
    • Radsi si ty ruble nech, od Noveho roku bude plyn jen za ne. *1*
    • BRISC už začíná razit zlaté dvouhlavé Rubly které vystřídají Dolar při mezinárodních platbách.
  • Má tady někdo zájem o ty ruské ruble? 100 rublů za 1$!
    • Mám zájem, ale dám ti za 100 dolarů rubl, souhlasíš ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit