Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veřejné mínění a s tím se manipuluje.Co se děje v naší zemi v poslední době.
    Armáda stále pouští žilou veřejnému rozpočtu již přes 20 let.
    Systém,který je již průhledný, strany se dohodly, je zajímavé že strany tvoří lidé této země.Kdo je ovlivňuje a kdo je řídí a komu to vše vyhovuje.Lidu,národu,jen vyvoleným
    vlastně komu.
    Kdo vlastní miliardy a sponzoruje tyto strany ve vlastním zájmu, aby měl prospěch.
    Někdo mlčí,jako by nebyl,zvláštní situace připadá mi to,jako vrchní prchni.
    Jak to dopadne to už vidíme koláče se rozdaly pár vyvolených má mastnou pusu a zbytek
    ten si o koláčích může jen zdát.
    Proč asi,protože suroviny na koláčky jaksi došly. *1*
    Bude hůře.
  • V této zemi bude klid až 50 tisíc nejvíše postavených zavřeme. Nejméně na 25let.
    jsou to věci,které se dějí v naší zemi. A nenechme si radit od novináře když jeho
    národ ukradl původním obyvatelům jejich zemi. A ještě je zavíral do rezervací. *1*
  • Hádáte se tu jak malé děti!
  • Na každou sv,ini se vaří voda. Je to otázka času.
  • Otázkou zůstává, co chce těmito "odhaleními" pan novinář ovlivnit. Můj názor je, že pan novinář pracuje pro CIA, a zde má statut minimálně rezidenta. Kdo chce, tak si může dohledat i jiné články (a názory v nich) pana novináře.
    • Přesně. Na to, jak a kdo a proč a prostřednictvím koho hýbe veřejným míněním je třeba se především dívat. A jakkoli to podávat veřejnosti. Lidé prostě musejí skončit se svou lhostejností a odhalovat zlo kdekoli. A v pravý čas (volby a t.d.) to dávat najevo.
  • Ale,že nám to ten "věhlasný" americký novinář vysvětlil. To,že se budou dít věci a že tady bude brzo velká mela víme. Měl jsem za to,že má konkrétní informace a on zatím napíše jen blábol.To je obraz dnešních zpráv. Všichni jsou koupení a píší jen blbosti co někde jinde přečtou. Vrať se domů,pisálku.
    • ... ty máš melu v makovici už teď :))))
      • antiparoubku,už podle Tvého Nicku jsi divný, a když někdo čte Ty Tvoje reakce,tak ho v tom jen utvrzuješ. Co tak vyplodit něco sám,to asi nejde,že. Jen poťouchlé párslovné reakce. No a pokud má někdo melu v makovici,jak píšeš,tak asi jedině Ty...........
  • Impérialistickej novinář nám sem ještě nedávno v uniformě házel z letadel amerického brouka a teď je chytrej. My mu nevěříme - republiku si rozvracet nenecháme!!!
    • ... nepiš "my", lidem jako tobě spásu republiky nikdo nesvěří :))))
      • .... nejlépe "já" a kdo přejde bez mého souhlasu za moje vrátka na můj pozemek, s tím si bude dělat co chci "Já!" *1* *1* *1*
    • petr.pospisil.pospa
      Ty jseš blbec!!!
      • Ale vypadáš tak ty!!!
  • U vás zase linčujete černochy !
    • Jednoho jsme zlynčovali až na úřad prezidenta *14*
      • ... čeho jsi v životě dosáhl ty?
        • M no, podvodníci a hochštapleři mají vždycky rychlejší start v karieře. A také není o co stát, se cpát mezi tu zbohatlickou ELITU .Ještě bych si ušpinil imič. *14* *14* *14* *14* *14*
    • ... tebe bych raděli zlynčoval :))))
      • Jednou větou jste o sobě řek vše !
  • ale nebudou ono se to zase skoulí ja jsem přesvědčenej že 99,99% ods,čssd,top09 a 100%ksčm a dsss nechce nezavislou justici
  • Velkolepý příběh. Herci jsou opravdu profesionálové a my diváci to pozorujeme s otevřenou pusou. Vstupenka na toto vystoupení je drahá, ale s tim nic nenaděláme.
    • ... zakomplexovaní jedinci píší/mluví o "nás" a ne pouze za sebe, diváku :))))
      • Tak se před veď vlastenče, ukaž co umíš. Tě tady pozoruji, jseš ke každému vulgární, držťkuješ skvěle.....názor můj je, že seš v jedné lajně z vládnoucí garniturou.
        Budeš trochu víc zakomplexovaný, měříš okolo 151 cm, že mám pravdu?
      • Ty si před spaním opakuj dokud neusneš:" Jsem tele bez prd.le".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit