Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se Putinovi nedivím, Vy byste si té někdo pustil lišku do kurníku ??? USA také nechce pouštět si do země příslušníky Ál Káídy, potažmo ani osoby , které podezírá ....
    • Takže podle tebe Ál Káída pochází z Ruska? Hmm, to jsi na tom opravdu velice dobře.
      • Co blbneš ??? Ono jsem psal něco o tom, že Ál Káídá pochází z Ruska ???? Bůůůůůůů ., přišla ti "Pošta pro tebe!. Kamarádi tě shání, pospěš si mezi své druhy !!!
  • Já jsem kozomrd!
    .
    • Já taky!

      ...
    • To já nemohu být. Jsem žena...
      • Žena s koulema, to známe.
  • To je v bolševismu CCCP normální. Kdyby ho hevyhodili, divil bych se víc!
  • Vy h.vada nedomrdany vy jste mi vsechny u pr.d.le! Jasny? Tak jsi bezte honit vase ochably curaky a neserte se do diskuze kdyz na to nemate.
    .
    • Proč si radši nehoníš svoje povislé péro, rozměrem shodné s dospělým kolibříkem? Aha, ty a tvůj kámoš, skrývajícím se pod nickem "tečka" si radši kouříte péra navzájem přes nosní dírky. Honění vlastního kolibříka pinzetou není moc pohodlné.
  • Já vím, že kradeš nicky.
  • Staliista KGBák Putin křísí v CCCP fašismus. Přresněji řečeno on tam ten fašismus nikdy neusnul.
    • Zlodeji nicku!
      • To píšeš sám sobě?
        • Ty jsi zloděj nicků! Tečka jsem já!
  • Amící jsou lepší. *5*

    http://zpravy.tiscali.cz/urady-usa-eviduji-na-seznamu-nezadoucich-osob-sestiletou-divku-39705
  • Problém toho novináře není to, že dělal svoji práci a "jen" pomlouval..,ale to, že lhal podle toho, jak byl za to placen i úkolován a v tomto by zřejmě podobně či někde i hůř dopadl i jinde. Bydlet přímo v té zemi, jíst tam, pracovat tam podle svého, být za to placený a ještě drze provokovat, tak to by si asi málokdo nechal jen tak líbit ve "svém baráku i dvoře"..
  • Co jiného by se mělo o podmínkách pro život v Rusku napsat.
    • Já ti řeknu co by se mělo o Rusku napsat, pouze pravda, blbečku, ty jsi taky jeden s tupanů kterým mozek zakrněl.
      • Nejdřív se tam jeď podívat a pak můžeš psát pravdu. Pokud tě tam neodprásknou na ulici jako zajíce.
        • Zlodeji nicku!
          .
  • Rusove to delaji dobre. Vyhosti kazdyho kdo se nehodla prizpusobit jejich systemu nebo kdo se vuci nemu provini. Chces tu byt? Fajn, tak se ale podle toho chovej. Americani to delaji podobne, takze si nemaji co vycitat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit