Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může mi ta tupá husa vysvětlit, co jsem ukradl?
    • Zřejmě si mu štípnul ego, na to jsou tihle mladíčci háklivý!!!
      • *1*
        • Jsi trapný rusofilní zloději nicků.

          Simona
          • Opakuješ se!
            • Najdi si vlastní nick rusofile.

              Simona
    • máš recht,tobě krom toho rudého lejna co máš místo mozku,nic vzít nemůže,jsi bezcenný truhlíček *15*
      • A co ty študáku, prej si četl kapitál, vojnu a mír, byl jsi v rusku, koukáš na rbc, s Hinaisem si tykáš, a přitom jsi blbý, jak rozbité okno šmejde!
        • budlíky,budlíky Trolle,já tě mám rád,jsi největší komik na Tiscali,takže se nerozčiluj *3*
          • Bohužel pro tebe jsi za komika tady ty!
            • proč bohužel ? ale dík *3*
        • Rozhodně však nekrade nicky a nechce názorové odpůrce vyštvat z debaty
          jako ty rusofilní zloději nicků.

          Simona
          • Doufám, že ti rupne cévka a oddtáhneš do věčných lovišť Simone!
            • Klučičí jméno Simon máš v nicku ty - rusofilní zloději nicků.

              Já jsem holka Simona.
    • Jsi rusofilní ubožák.

      Byla tu pusinka - udělala jsem si nick soudružkaPusinka abych se od ní jasně odlišila.
      Zrušila jsem ho když ho zdejší rusofil týdny kradl.

      Udělala jsem si američanku a ty si až na jedno písmenko uděláš stejný nick.
      Jdi do háje. Snažíš se jen pošpinit názorovou odpůrkyni.

      Simona
      • Mě nezajímáš ty, já se ptal, proč nemůžu mít login, který je volný huso!
        • Jsi rusofilní ubožák.

          Měla jsem soudtužkuPusinku. Týdny jsi ji kradl a tak jsem ji zrušila.
          Najednou ji přestaneš používat. Udělala jsem si američanku ukradneš ji také.
          a ještě si dáš až na jedno písmeniko stejné jméno. Jdi do háje.

          To už není náhoda ale cílená snaha poškodit názorovou odpůrkyni.

          Simona
          • Něco co je poškozeno již poškodit nelze!
            • Rusofilní zloděj nicků ukradne nick i větu. Na vlastní se chudák nezmůže.

              Simona
            • Jsi ubožák.

              Simon
            • Jsi ubožák.

              Simona
  • A kmoušské -rusofilní bestie se konečně dočkali - mohou zahájit svůj festival demence.
    • klaune? *4*
      • Klaun jsi možná ty rusofilní kašpare a takové bestie jako tzv. poslanec za tlupu bestiálních vrahů - kumunistů - Josef vondruška - sám známý zločinec - bijec z komoušského lágru - právě zvrací své uchylácké žvásty na jiném místě.
        Zde je jedna z chyb po listopadu - 20.11. měl u Václava pod Muzeem z jedné strany viset pastičkářský komouš husák a z druhé Milouš kokeš. Dnes by byl od takovýck kretarur, které tady po 40 let za přispění rusáků páchali genocidu na domácím lidu klid a pokoj. (schválně nepíši na vlastním národu - protože komoušská verbež není součástí českého národa, ale jen lidský odpad deportovaný z SSSR).
        • no vážně, už mám o ty rusofoby strach, ta vášeň, ta bezmoc, ta zoufalé blití, vždyť to je o strach... nám přátelství k Rusku jen prospívá, jen kveteme *15* *15* *15* *15*
        • Jiříku, když už tady vzpomínáš listopad 89...tak velkým problémem bylo to, že jsme neměli a nemáme morální a současně erudované osobnosti vhodné a potřebné k převzetí moci. Ta plejáda neschopných šašků a amorálních hovad, zde nenastartovala to, co bylo životně nezbytné a podstatné. Těch 25 roků je marně promrháno naprosto ve všem, co mělo a má smysl. Proto jsme naprosto v perdeli, což vůbec nemuselo být. Za blbost se platí.

          *12* *16* *12*
          • Částečně máte samozřejmě pravdu - zejména v tom, že v parlamentu může zasedat parta zločinců - komoušů a jejich přisluhovačů, jejimž jediným úkolem je strhnout zemi zpět k rusáckým nájezdickým polotvorům.
            Slyšel jste snad někdo o tom, že by např. v německém sněmu měla zastoupení NSDAP? A přitom je to jedna pakáž - jen s tím rozdílem že druzí jmenovaní se jen učili od komoušů to v čem komouši měli již dovnou praxi - v hromadném vraždění, pustošení, rabování, ...... .
        • zalkneš se vlastní zlobou a nenávistí i s těmi hrubkami..... *6* mám o tebe vážné obavy.....uklidni se..,.dýchej zhluboka....chce to nadhled......
  • Jsem pro totalitní demokracii ála Simon. Můžu vše, ostatní ne! Super ne?

    A praskl mi vřed na žaludu a bolí to jak čert!

    Váš smradlavý demekrat Simon A*1918
    • Jsi rusofilní ubožák a zloděj nicků který umí jen špinit názorovou odpůrkyni.
      Táhni domů Ivane. Když nesneseš jiný než Putinovský názor nemáš v EU co dělat.

      Mladá holka Simona
      • Ne, mýlíš se, já mám alergii na zloděje a nacisty Simonku.

        Asi tak. Jinak jsi mi absolutně buřt!

        SimonA
        • Ty ubožáku přestaň krást nick a špinit názorovou odpůrkyni.

          Zničil jsi celou debatu.

          Simona
          • Bůůůů Bůůůů já už budu hodný a budu psát od věci jako ta a kanarád z gay klubu Kak. Včera jste ani neotevřeli že?

            SimonA *1918
  • Tak s tímto materiálem, který většinou píše naprosto blbuvzdorné příspěvky na portály, se blahobytu nedočkáme. Chybí zdravý selský rozum. Mně osobně ti Američané nevadí. Vše se jen politizuje. A to je špatně.
    Připomínám setkání na Labi v roce 1945.
  • Americkou armádu vítají davy lidí.
    Ruské tanky všude vítají protitankové střely. *15* *15*

    Ti co proti konvoji protestují jsou blázni. Prezident ČR konečně řekl něco rozumného.
    A pak že se zázraky nedějí. *2*
    • no nevím jestli by ti ro afgánští, iráčtí , vietnamští a další veteráni US army potvrdili *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • BTW ty už z Putinovské zadní části těla nečouháš.
    Ty jsi tam zabořený tak hluboko že už tě nikdo ven nedostane. *1* *1* *1* *1*
    • Však ty z tý usanský taky ne, překáží ti pindík... *1* *1* *1*
      • Pindík se mu zašprnc v tlustým střevě, to je jako vrána k ...
      • Jsem holka. Až se na nějakou zmůžeš prcku tak uvidíš co holky mají a co ne.
        To budeš koukat. *15* *15* *15* *15*

        Simča
  • Vřele vítáme americké spojence v České republice !!!!!!!
  • Je tento nick volný?
    Játrovka
  • Áááááááááááá - už je to dobré - genitální nájemník ÚV zločinecké partičky - KSČ - práskač filip vydal pokyn k ofenzivě a rusofilní komoušské hnídy se mohou uklikat aby vyjádřily své zvrácenosti.
  • Ruska soldateska radi na tiscali. Kdyby jste radeji zalezli do der. Divate se na TV, ja jsem zadne proti akce nevidel. Jen par zoufalcu pobihalo s plakaty. Skoda, ze se toho nedockali moji rodice.
    • nesmíš se dívat na naše TV, *2* *2* *2*
      • Ale ty tvoje to mají natočeno z 1. máje roku 1977.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit