Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duchařský příběh z USA:

    Jeden pán navštívil staré historické městěčko z dob divokého západu.
    Ve staré škole potkal starou učitelku. Seděla v houpacím křesle a pověděla mu
    vše co chtěl vědět.
    Pak se od průvodce dozvěděl že ta paní je už dávno mrtvá a na fotce ji hned poznal.

    Jedna společnost točila reklamu na starém kovbojském hřbitově. Na jedné fotce
    se za hercem vynořila průhledná postava muže v klobouku a vestě.
    • No to se stát může. Já jsem zase v Moskvě na Krasnoj ploščadi v myším oleji potkal Lenina, jenomže on zrovna spal. *15*
      • Brzy tam bude vycpaná další Ruská historická relikvie - soudruh Rubl.
        Hospodářský neználek Putin totiž toto dříve platidlo změnil na bezcenný papír. *15* *15*
        • Kupodivu i naše média v sobotu tvrdila, že rubl posiluje. Tak máš opět staré informace Simone. Řekni svému řídícímu důstojníkovi, ať tě informuje včas a pravdivě. Jinak se tu zesměšňuješ.
          • Jsem holka Bohoušku.

            Simča.
          • *1* *1* *1*
    • Rusofile! netrucuj nemínusuj a pojď pokecat. *3*
  • Tak si říkám zda jsem vůbec na Českém internetu nebo na nějakém pro Ruském zhovadilském netu. Řekl bych, že zde je banda Ruských Putinovců a myslí si, že tímto rozvrátí asi to, že opustíme Nato a zavoláme aby nás opět přišly osvobodit jako v roce 1968.
    Na to zapoměňte!!!!! Vy už jste tady byly a jak to dopadlo nás nemusíte učit. Raději budu jezdit v Mercedesu než ze Žigulíkem. Žrát Boršč s Vodkou, děkuji nemam zájem. Nebo zavedem do naši společnosti RUBL? Rusko nám nic neukázalo, že by něco umělo. Polsko přestalo vyvážet do Ruska jablka a už nemají co jíst.
    Nechte si Vaše názory dále na východ, ale tam máte už jenom Sibiř. Já se raději nechám okupovat západem než východem.
    • Stejná a pitomá myšlenka, jen nick je pozměněn. Já ti zvysoka kadím jak na rusáky, tak na amíky, či kterékoliv jiné cizí vojáky! Kurwa, kdy konečně budou Čechy patřit Čechům (Moravanům a Slezanům)?!!! *12* *16* *12* Copak tu jsou pouze připosraní nesamostatní lokajíčci z dob po Bílé Hoře?!!! Anebo stejně vymatlaní proruští anální bolševici?!!! *12* *16* *12*
  • Obama se s Kremelským fašistou Putinem zbytečně párá.

    Kdyby byl prezidentem USA drsný ale spravedlivý šerif Reagan čapnul by
    Ruského desperáta do lasa a přitáhl před mezinárodní soud pro válečné zločiny.
    • Ježišku na křížku, dejte prosím nějakému amíkovi 20korun, ať si tu Simonku vezmou s sebou a už tady nekváká. Může je ukájet do aleluja a my budeme mít pokoj *1* *1* *1*
    • je třeba si uvědomit, že Rusko je jenom jedna velká pumpa /ropa, plyn/, jinak tam nemají nic, ale pumpa, pokud čepuje, tak se hodí.
  • Komu se to nelíbí muže se odstěhovat na východ v Moskvě už na Vás čekají.
  • to nejsou s to reálně naplánovat ani takovou akci? pak se nedivím jejich stálým válečným prohrám *15* *15* *15*
    • Á pusinka se už vyspala z kocoviny včerejší pitky úv ksčm. Pili jste s falmrem a křivohubkou na žal? Víš, ta oslava, to je takový volný přátelství mezi slušnými lidmi. Tady se nic neplánuje. Kapišto? *1*
      • Proto to tady tak vypadá.
      • americkej kolaborant s ozval
  • panečku to jsou vymaštěné lopaty.To jsou slovní perly které tady prskají.Není se co divit že úřady práce jsou zavaleny žadateli.Přeci takové tvořitele nosných myšlenek není možné reálně zaměstnat.
  • Každej vítač by si měl dát křestní jméno Vasil.
    • Ejhle!! ruský kolaborant si plete pojem s průjmem.
      • O tom tady není řeč brilantní anylytiku!
      • Kolik slov ještě ovládáš?
    • A každý odmítač jméno De....l (bohužel to nemohu vypsat)
      • Kdo zrovna neřve ve vichru zmatenosti a pracák mu neproplácí účast na lidové veselici, nemusí být zrovna odmítač. Přimlouval bych se za to, milý Vasile Neobilaku, abys ve svých vstupech nepřisuzoval diskutujícím jakékoli vlastnosti. Pokud by tvé IQ přesahovalo 30% lze ono slovo napsat jako De Bill, Debbill atp. Hochu, uč se moudrým býti.
        • Ale ty troubelínku, já nechtěl napsat De Bill nebo Debbill, víš? To bys jako modrý (jak se zřejmě o sobě domníváš) mohl alespoň tušit *1*
          • Musíš se ještě mnoho učit, pověsit si americkou vlajku nad postel asi stačit nebude.
  • Tak všichni jasně vidíte, kdo má schízu a krade!

    Že stará bábo Simonko z Chánova.

    Jak tu bude hezky. Na Mácháči internetová kavárna není!

    SimonA *1918
    • Jdi se léčit Rusofilní zloději nicků.

      Týdny jsi kradl nick soudružkaPusinka. Zrušila jsem ho a udělala si američanku.
      tu ovšem ty *12* ukradneš také.
      Chceš vyštvat a zničit názorovou odpůrkyni. V EU nemáš nemá totalitář jako ty co dělat.

      Odjíždím na dovolenou do Španělska. Závidíš socko? to je dobře.

      Mladá holka Simona
      • Mácháč je ale v Česku. To je 1600 kiláků jinde trosko směšná!
        • Jsem pěkná mladá holka na kterou se chudá socka jako ty nikdy nezmůže.
          Užer se závistí rusofilní ubožáku.

          Simona
          • O tebe bych si neopřel ani kolo Simone

            Simon 1918
            • Jdi oslavovat trpaslíka Putina a nekraď nicky ubožáku.

              Simča
            • Ftip Dne

              Simon 1918
            • Jsem holka. Chudou socku jako jsi ty nikdo o rande neprosí.

              Simona
  • Proti průjezdu konvoje je 17 % občanů, převážně starších, s nižším vzděláním. Takže analfabetní dědkové a báby. To je mi líto. Vím, že nebudete souhlasit, těžko se to přiznává. *3* *3* *3*
    • Tahle básnička je z ideologického arzenálu ODS. A už se recituje dost dlouho.
      • Ne, je to z normálního průzkumu, dělala to firma, která taky udělala průzkum propadu ODS. Ale tobě se hodí jen ten propad ODS, co? Propad rusofilů ne. Typickej pokryteckej komouš. *16*
        • Aha! Firma dělala průzkum, tak to bude "vono".
  • S těma rusofilama je tady je tady srandy kopec. Když se potřebuji trochu odreagovat od práce, tak sem zajdu a určitě se tady pobavím. *2* *2* *2*
    • Od práce prý! vtip *15* *15* *15* *15* *15*
      • Ty vtip nepoznáš ani pokud o něj zakopneš rusofile. *2* *2* *2*

        Simča
    • A sakra, sotva jsem to napsal, hned je k tomu 8 nesouhlasných kliků. jen by mě zajímalo s čím ti rusofilové nesouhlasí, s tím, že je tady s nimi srandy kopec nebo že se tady s nimi odreaguji. Jen pozor, abyste nezavařili klikací automat. *1*

      A sakra, než jsem to stačil napsat, už jich automat naklikal 12. *1* *1* *1*
      • Máte vlastní názor a neuznáváte nadsoudruha fuhrera Putina.

        To se v Rusku považuje za nejtěžší zločin. *15* *15* *15*
        • Váš Simon
          • Jsi ubožák.

            Simona
            • Rusofilní zloději nicků.

              Máš jmenovku Simon takže nemůžeš být holka. *15* *15* *15* *15*

              Demokratka Simona. Narodila jsem se v roce 1990:
            • jsem ubožačka *12*

              Simon *1918

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit