Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať jdou američtí "dragouni " do háje - my o ně nestojíme!!!
    • My Kare ...l z boží .... ---- .
      Podívej se na svůj příspěvek. 0 z 10,5mil.souhlas.
      Obrovský úspěch. Ne ????
    • A my zase o vás komanče, jeďte do sssr.
      • Žiješ zbytečně ty absolutní nulo!
  • BTW jsi ulhanec prvního stupně.

    Amerika nás neokupuje. Tvé rusko tu 20 let střežilo zadrátované hranice
    a na bodácích udržovalo u moci totalitní režim.

    KDyby jsi tehdy nadával jako dnes tak skončíš v base. Tak tu nemíchej jablka a hrušky.
    Lidi vítají Američany. Protestující rusofilové jsou v drtivé menšině.
    • Tak to je lež. Víte narodila jste se v roce 1990 nevíte co bylo předtím. To co patrně čtete je nejspíš nějak poupravené. Něco jako, že druhou světovou válku vyvolalo Rusko, že Polsko osvobodila Ukrajina, bombardování USA Plzně byla chyba atd.. atd..
      • Vždyť je to blb!
        • Ty jsi rusofilní zloděj nicků.

          Simona
    • Tak pravil Simon *1918
      • Jsem mladá holka. Narodla jsem se v roce 1990:

        Tvá Ruská vláda nechala vlastní vojáky pomalu umírat v ponorce Kursk
        a odmítla zahraniční pomoc.
        Pak se pokusila zcenzurovat jejich poslední psaní kde jasně říkají kdo je vrah
        - Putinův režim!

        Simona
        • Blá blá blá kačere!
          • Jsi trapný rusofilní ulhanec a zloděj nicků.

            Simona
            • Nikdo se tě o rande neprosí tak tu nemachruj rusofile.

              Simona
            • Pánský kolo bych o tebe neopřel špíno!
  • Je mi jedno, že mne vymažou. Vy Proruský srá.... pokud překročíte České hranice, tak Vám tu Vaši pr............ rzstřílím na hadry, potahnete na Sibiř.
    • Určitě bys je rozstřílel těma svejma pravičákejma kecama. Jen by se usmáli a posmysleli, že potkali nějakého mentálně omezeného blba a jeli by dál.
    • Už jsou z tebe posraný ty šašku počmáranej.
    • Jamalalicha? Jamalalicha. Jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, e chánua, e chánu, džalala, džalala-a, a paprťála. Tasparta maznalika zamáz piskurty, jarda, piskurty, patláma, patláma, patláma a… žbrluch!
      • Všechno jsem pochopil, akorát nevím co znamená to a...žbrluch. Prosím o vysvětlení.
    • ty jsi u počítače nějaký drsný,nespáváš na šmirglu?
  • Mějte se pánové. Dostala jsem chuť na Americký demokratický hamburger.

    Americký voják s koltem nízko u pasu stojí jako vždy na stráži míru a pořádku ve světě.
    Celá jsem zvlhla když jsem je v TV viděla. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    Pokud někdo sežene pravé americké kalhotky ať se ozve. Krásná mňau Simča
    vám za ně v noci splní všechna vaše přání.

    Pa
    Vaše na mazlení a milování vždy připravená vášnivá Simonka. *3* *14*
    • Pozor na to,nenechte se nachytat.Je to starej smradlavej dědek,věčně připosranej.
      • Jsem pěkná mladá holka. Narodila jsem se v roce 1990.
        V úterý odjíždím na dovolenou a všem zájemcům ráda pošlu fotečky i videa.
        Nabídla jsem i rande. Pokud máte rádi dlouhé a divoké milování ozvěte se.

        Pro tebe maličký ptáčku Kolibříčku platí: kdo zaváhá nejede.

        Simča

        Mějte se pěkně.
        • Jdi do P R D E L E
    • Vrátil jsem se z USA a přivezl jsem pro svou ženu americké kalhotky z plastu. Ale, že jsi to ty, obětuji se a nechám ti je za 100 tisíc korun. To snad pro podporu krachující americké ekonomiky uděláš a koupíš si je, ne?
      • Ráda nosím saténové kalhotky zlato . Fauve Dali za 600 korun.
        Tssss. Kdybych ti věnovala naušnice tak po jejich prodeji máš na novou vilu.

        Měj se

        Simča
  • Věnováno rusofilum, komoušum a agentum kgb:

    "Tá ta ta ta ta tá ta ta ta ta dám pam pa dam
    tá tá ta dá da da dam pa pa pa da dam".

    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • širaká straná maja rodnája.... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *2*
      • Pusinko, chyběla jsi na vumlu, nebo nemáš hudební talent, to je pochod padlejch revolucionářů *1* *1* *1* *1* :
        Už na smrt vás vedou a pouta zvoní,
        jsou v řetězech nohy a ruce,
        je smutná to cesta a na smrt po ní
        jdou klidně děti revoluce. *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3*
        • no a to moje je píseň vítězných revolucionářů -
  • Viděla jsem Semelovou. Co na ni vidíte Rusofilové? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

    Fajn má dva docela pěkné nárazníky. Přední kapota však prozrazuje že je
    značně opotřebovaná a najela toho víc než dost.
    Tvář? tak nevypadá žena ale boxer po 150 zápase.

    Pokud vlastníte podobný model můžete ho za hříšné peníze nastříkat i namalovat
    ale ani přes veškerou snahu už z trabanta nikdy mercedes neuděláte.

    Vaše na věčný čas a nikdy jinak krásná Simča.
    • Neplkej tady a hurá do nočního života v Pardubicích a vem si ssebou perník.
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Hezká sebekritika Simonko s natrženou ..... *1* *1* *1*
    • my lidi hodnotíme podle skutků, ne podle vzhledu, i když u tebe se to vzácně snoubí, hnus každým coulem a po všech stránkách *2* *2* *2*
      • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
        § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
        § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
        § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
        bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET. A jelikož

        1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
        2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ PODPORUJE A PROPAGUJE ZRŮDNOU KOMUNISTICKOU IDEOLOGII, která prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, proto

        3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI hlásající veřejně zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
        • a nemůžeš vytáhnout ty, co je máš pod nimi? ty norimberské? *15* *15* *15*
        • Vytři si s ti arš! Salonní debille.
      • Ano, podle skutků. A podle těch patří Semelová do kriminálu, protože je to zločinec. Viz dále.
        • znamenitá, rodiči i dětmi obdivovaná a uznávaná učitelka je zločinec? tak to máme pořádně odlišná měřítka *15* *15* *15*
          • Ona je ta rudá "píp" učitelkou??? A co učí? Marxleninské náboženství?
  • ilir
    SITUACE JE STEJNÁ,ANÁLNÍCI SE HOUFUJÍ STEJNĚ JAKO ZA ZIGMUNDA,ÁDY ATD....


    https://www.youtube.com/watch?v=UK95XNQVpL0 *12*
  • Okupanti budou v Plzni pokládat věnce, kdyby radši položili životy!!!
  • blegh
    Na amerického dragouna platí posledních 15 let jedna naprosto primitivní bojová jednotka - Arab s ručníkem na hlavě, třímající v rukách obstarožní avtomat Kalašnikova obrazca 47 *3*
  • Včera se media překonávala v řiťo-lezectví a super manipulaci.
    Vítají je tisíce lidí, v Pardubicích není kde zaparkovat pro zájem o US Army.
    Jen pád odpůrců ( kolik ?).
    Plačící US vojáci v Osvětimi ( pro pořádek osvobodila RA , ani zmínka) , ono to vypadá, že vlastně celé nové zvětšené Polsko s přístupem k moři osvobodila US Army.
    Vítající vlajky, které mají stejný rozměr, stejnou žerď , kde prodávali nebo rozdávali tyto mávátka ?
    Režie jak za Emanuela Moravce ministra školství a lidové osvěty za protektorátu ve prospěch velkoněmecké říše .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit