Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Světlo na konci tunelu může začít svítit jedině pokud se tvrdá levice mladých dostane k moci.Ta bude nucena si zopakovat padesátá komunistická léta v mnohem tvrdší podobě.A být na všechny ty lumpy,kteří tuto zemi zbídačili,tak tvrdá,že by oproti tomu,byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.V takto rozprodané ,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi,žádnou lepší vyhlídku nemáme.Dvaadvacet roků je tato země sněrovaná ke státnímu bankrotu.Pokud mladá generace všas ,krutě,nevypráská dvaadvacet roků zde vládnoucí lumpy,od politických koryt ,tak se státního bankrotu dočká velice brzo.Budoucí generace pak budou pouze otroky cizinců,v kolonii Západu,zvané Česko.Chce to aby se mladá generace včas proti zde dvaadvacet roků vládnoucím lumpům zvedla a ten politický dobytek,který tuto zemi zbídačuje,krutým odporážením zredukovala k nule.Živit tolik lumpů,tak na to tato země nemá a mít nebude.
  • Není to tím, že mnoho firem jsou nenažrané? Že je zajímají jen velké stavby a zakázky vůbec? Když jsem poptával zateplení domu a výměnu oken, tak jsem pomalu musel škemrat jak za socíku. A když už jsem se dočkal, tak firma přišla až o jeden a půl měsíce později, prý měla hodně práce. Tak je to úplně se vším. Potřebuji udělat ještě mnoho menších prací, ale bohužel, firmy jsou v časovém tlaku, mají "hodně práce". *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit