Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle statistik je téměř 70 % občanů ČR na hranici debility. Co se dá od nich čekat, než volba různých odstínů "pravice". Jsou nepoučitelní, dobře jim tak.....
  • jestli lidi zvolí ty připravené pseudo pravicové strany, tak si jenom podřezávají větev. Je to další chyták na ovce, jak má ta banda zůstat dále u koryt .
  • Přestaňte ovlivňovat voliče těma ulhanýma argumentama,dost mně rozčílilo,že je Babiš
    3místě,no to si fakt děláte z těch lidí pr...?A platí to i na Okamuru,chcete mi říct,že náš národ je banda tupounů,,tak to jsem si myslila,že jsme inteligentní národ,né banda tupounů,jako jsou amerikáni.Já se dívám na ty zaprodance z médii,kteří mají z lidu děsnou čurinu,jak jim zase naletěli,pak tento národ běduje,potřebovali bychom potom pár přes hubu,my opravdu nemáme selský rozum?Hrozně mně rozčílilo,když jsem se dočetla v PL,že huhňa bude obtelefonóvávat lidi,no to si může zkusit.
  • Babis je pravicak,s temi,co tu vse rozklradaji,likliduji a ozebracuji lid.KSCM jim nevyhovuji,nebot by se zastavilo rozkradani,horentvi platy a ozebracovani lidi.KSCM by potrestali vyzirkove,paraziti,co tu vse znicili.Mysli na lidi,aby tu bylo lip a to modri nepotrebuji,nebot jim stav co tu nyni je,moc vyhovuje,tem bordel,zmatek,v nemz se lip ztraceji a kradou penize...Preci neopusti modri plna koryta,klidek,vyhody co si zaridili a blaho,na ukor lidu v bide,co nuzuji a niceni tu vseho..Volby ukazou,co si lid zaslouzi k ziti,co si zvoli...Jeste je otazka,zda se nebudou o volby uplacet zas chudi,o hlasy zlodejskym stranam a intrikarit s volebnimi listky,podvody...
  • Je to jistě přání analytičky mít "pravdoláskovou" vládu bez přívlastku. TOP 09 je havlistická pseudostrana a nemá z pravicí co do činění. Přání aby TOP 09 vládla s Babišovým ANO je jistě pravdoláskově legitimní, zejména když všechny její nájemné ksichty jsou havlisti až na půdu - Stropnický , Komárek, Zlatuška, Telička, Jourová. Je to těžké - volební boj neprobíhá totiž jen mezi stranami, ale i uvnitř jich na úrovni havlisti versus demokrati, takže zde může pomoci jen kroužkování uvnitř ČSSD a ODS s cílem vyřadit parazitující pravdualásku, TJ. vyřadit v ODS Pospíšila, Svobodu , Bendu, a v ČSSD vyřadit Dientsbiera, Sobotku, Špidlu a Zaorálka. Pokud to někdo nechápe, tak prostě volit strany kde bude více Prahy, než Bruselu a to v prvé řadě znamená nevolit TOP 09, ANO, LES, SZ, . Budete vystaveni mohutné kampani havlistických médií včetně ČT a ČRo. Ale kdo myslí pochopí.
  • Prostě je to tak, pan Zeman má vládu pevně v rukou a eliminuje lumpy, musíme mu držet palce.
  • Je to jen zbožné přání pravičáků od nichž dostává občan pravidelně po hubě ihned po volbách. Snad se už lidé poučili a k volbám přijdou.
  • Vážená analytyčko,běžte už do pr....vám nestačí rozkradená republika?Ještě toho nemáte dost?Vy fašounští pohrobci,hyň sa ukáže .Toto léto bylo,jako léto 1947,taková horka tenkrát byla také!!!!!!!!!!!!To už něco znamená!!!!!!!!!!HI?HI?HI......
  • Babišovi jde jen o to aby si zákony připravil cestu pro ještě větší impérium. O stát mu nejde.
    • Volte spolupracovníky STB.HURÁ
  • Čechům pracuje mozek jen na 5% a to ještě jen těm co nepijí alkohol a nejedí maso.
    • a to mluvíš o pražácích? Tam to vždycky s tou inteligencí habrovalo, viz ODS, Klaus, TOP09, spící Blekota.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit