Přejít na výpis diskuzí

Anarchisti a pravicoví extrémisti se střetli: 5 zraněných

1.5.2012 18:30
19 příspěvků

Tři policisté a dva účastníci demonstrací byli lehce zraněni při dnešním střetu anarchistů a příznivců krajní pravice v Praze. Jeden muž byl zadržen kvůli útoku na policisty, řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • My zde potřebujeme tvrdý pořádek a ne anarchii.Těmto vypatlancům by bylo třeba vícekrát,na prvního máje,políbit zadek bejkovcem,pod rozkvetlou třešní.
 • Když se narodíte na zemi , vyberete si příběh který budete zažívat , život je jen hra.,každý z nás hraje jiný příběh, hra na dualitu: zlo - dobro , láska - neláska , světlo -tma , levice-pravice, . hrajete hry třeba na politiku .Pak třeba najednou prohlédnete a zjistíte , že neexistují rozdíly mezi lidmi , všichni jsme stejní , jen hrajeme odlišné hry , není mezi námi rozdíl !!Existuje jen Láska ... *14* stačí otevřít oči .
 • Je hezké, když se u oslav sejdou lidé, kteří se vlastně vůbec neznají. Proč jim ale brání Policie, aby projevili svoje city a láskou se objímali? Nechte tomu volný průběh...
 • Je třeba se zajímat o záležitosti odhalující záměry bezohledné, bezcharakterní a bezcitné samozvané elity vládnoucí tomuto světu, neboť čím více člověk vidí těmto moci chtivým a chamtivým bytostem do karet, tím snáze rozezná pravé důvody toho o co jim ve skutečnosti doopravdy jde. Čím více člověk pozná podstatu způsobů jak je s lidstvem manipulováno a proč, tím snáze se každý může vyvarovat tomu skočil jim na nějaký další špek, odmítnout přistoupit na jejich falešné a zotročující hry a nejenom že se již nenechat vmanipulovat do takovýchto jejich her, ale přímo se takovýmto pokusům o nějakou manipulaci vysmát.


  Čím více lidí bude obeznámeno s tím, jak tento jejich manipulační a zotročující systém funguje a záměry toho o co této samozvané elitě ve skutečnosti doopravdy jde, tím více lidí si uvědomí, že je třeba přestat se zúčastňovat této jejich falešné hry, neboť pokud by se v tom nadále pokračovalo, tak by to vyústilo v celosvětovou totalitní vládu, s absolutistickou moci v rukách několika duševně chorých jedinců. Demagogie Pitlera a mnohých jiných krutovládců byla zprvu podceňována a kam to nakonec až došlo, když se je nekleplo přes prsty a nechalo se jejich moc rozrůst.


  Proto je třeba aby se o tom všem dozvědělo co nejvíce lidí, neboť čím více lidí se odmítne nadále podílet na této jejich zotročující hře, tím dříve všechny tyto demagogy odstavíme na vedlejší kolej, neboť jejich hra je závislá na ovládání vědomí davů, vytvářející z lidí tupé, nevědomé, hloupé, snadno ovladatelné a manipulovatelné stádo. Čím více lidí ale prozře, tím rychleji se jejich vláda korumpující politiky jednotlivých států zhroutí, neboť jich je jen hrstka, která bez hloupého zmanipulovaného davu nezmůže vůbec nic.


  Poznání pravdy osvobozuje, neboť čím více člověk chápe co se děje, proč se to děje a jak se tomu vyhnout a nenechat se do takovýchto falešných, záměrně zinscenovaných disharmonických her vtáhnout, tím méně se nechá ohlupovat a stresovat se tím a čím více je člověk v pohodě a harmonii sám se sebou a se všemi a vším ostatním, tím méně je pak někým či něčím ovladatelný, neboť KDE NENÍ STRACH, TAM ŽÁDNÉ VÝHRŮKY, MANIPULACE A OVLÁDÁNÍ NEFUNGUJE A FUNGOVAT ANI NEMOHOU!
  • Marx, nebo Engels?
   • to máš doma v knihovně tak se podívej :-)))
  • ... si debil, ale proč ne, ty potřebujeme na levnou manuální práci :)
 • Anarchiste jsou hnuti,jez se hlasi k tzv.levicovym hodnotam.
  Proto pouze skodi,jejich heslo zni:Anarchie-matka poradku.
  Jejich vzor je zpusob ziti cikanu(parazitovat,krast a loupit),vylepseny jeste o dalsi nicit nadnarodni majetek-banky atd.
  Pro informaci-vstup techto individui na uzemi USA je totozny s teroristy napr.z AlKaidy,tudiz nezadouci.
  Nevim,jak je to dnes,ale kdysi se na vstupni vyzum muselo jeste vyplnovat,jestli dotycny je clenem mafie a ruznych komunistyckych stran.
 • Tím že se někdo k něčemu hlásí vůbec neznamená že tím je kapišto?
  • Ano,to absolutne chapu.
   Jestli sis vsiml,tak jsem mnohokrate psal,ze ODS nepovazuji za pravicovou stranu,ale za stranu se k pravici hlasici!!!
   Jako dalsi,je mi zahadou,proc anarchisticke hnuti jeste neni poslano mimo zakon a neni za sve ciny souzeno dle prisnejsich pravidel!Me pripada,ze se dnesnim mocipanum hodi do kramu,aby odvedlo pozornost od svych hrichu.Proto se jim hodi i cikanska kriminalita,ktera neni trestana jako kriminalita "nasich" gauneru,ale maji po vetsinou za sve kradeze,loupeze,rasisticke utoky max.polovicni tresty.
   *12*
 • Jen navazuju na pana / paní sd , opravdu píšeš , blbosti
 • Voe anarchisté nemají nic společného s levicí, máš to v hlavě vykradeno.
 • Jen houšť tyhle anarchistický smažky v životě nedělali, tak nemají ani právo něco slavit!
 • Tak anarchisti si začali,být to naopak hned by článek vypadal jinak !!!
  • To je preci jasny,ze ti levicovy dobytkove! *12* *12* *12*
   • ty voe..ty ale píšeš kraviny , pořád ... *7* ty nemáš moc širokej rozhled co ? sundej už ty klapky z očí !!
    • S panskym prirozenim jako jsi ty,neminim diskutovat.Cus *6*
     • já s tebou nediskutuju jen tě upozorńuju na to že máš velmi omezený výhled ze své kukly ..a rozumíš jen málo čemu !!
      • Co vlastne jsi sd,pak naka wedma...
       Anarchisti se vzdy hlasili k levici.Tak mi to vyvrat a nemel,kdo je nak omezen.
       Pro dukaz-jsou to absolutni lotri a primitivove,ale nikdy,jeste jednou NIKDY neprovedli utok na levicovou stranu!
       Tak se ty wedmo ukaz,jaky mas prehled.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit