Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lehni na koleje
  • A já v tom žebříčku nejsem? To je ale drzost!

    Já si omotala kolem svého špekatého prstu premiéra. Měla jsem na starost prodej státních
    koryt. Každý podnikatel i člen ODS který chtěl abych ho pustila ke státní zakázce či funkci
    mě musel zaplatit a obdarovat kabelkou nebo drahokamem.
    Naše vláda dřela z kůže důchodce zdravotně postižené a matky s dětma. Já si zatím ve vládní
    budově baštila kaviáry a zařizovala VIP bydlení pro svého pejska.

    Přes den jsem měla leháro a cpala si své tlusté panděro. V noci jsem však musela dřít a třít
    jako kůn. Nečásek byl uspokojený teda spokojený a dal mě královskou úřednickou odměnu. Celou vojenskou rozvědku jsem měla na povel - já jsem také vlivná Kmotra.
  • kravka
  • Merkelová je nejvlivnější žena v Německu.
  • tečka rajtuje na koze a šoustá ji až dostane AIDS nebo syfla!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *2* *1*
  • Nejvlivnější je na světě soudruška kosmonautka Těreškovovová protože umí létat na Reketoplánu Buran a Merklová neumí a neumí ani podójit kozla jak náš nadsoudruch veliký vůdce Putin.
  • Jak řekl dr. Štrosmajer z Nemocnice na kraji města o zelinářce co ji hrála Zázvorková - je to z gruntu hodná ženská . Jak vidno megera jako megera, tato dokonce ve vysoké politice a ještě životně důležitého státu.
  • Když nejebu kozu sním o Merkelové, a přitom jsem gay, co mám dělat? Poraďte prosím!
  • Já bych ji taky nechtěl, je to Hitler v sukni a škaredá strašně!!
  • nejhnusnější prodavačka zeleniny co znám *15*
  • Ja bych ji nechtel. Je to takova nerozmrdana prasnice. Mne se nelibi. Ja ji nechci.
  • To jsou ti co byli u - komunistů a dnes jsou u- ODěs a u- Topnácků - to je naše fašistická tečka, nnn, hmm, Pietro, JUDr. Bc Kvak sniper. atd.
  • Ve filmu Císařův pekař a pekařův císař se šmejdi první třídy co dělali rádce a poradce císaři Rudolfovi III. habsburskému rvali ve jménu civilizace o šém Golema od rabína Léwa. Jako dneska, to máš na mysli tečko-hmm tuto civilizace, že? Nic se nezmnilo, akorát dnes se to balí do demokracie, sovobody a lidských práv. - tedy pro nemyslící ovce.
  • opraví - krví
  • Všehoschopná Angela Merklová. s kraví na rukách na Ukrajině. To se podařilo jen málo které ženě, ještě jí zdatně konkuruje a drží s ní krok naše Madlenka Albrightová .
  • Dal sis opravdu originální nick. Zřejmě představuje skutečný profil tvé osobnosti.
  • Sudruhy, nejvlivnějši ženou světa je možna Angela Merkelova, ale nejkrasnějši političkou světa je sudružka Marta Semelova! Sudruhy, to je kus!
  • Puťa, puťa, ná, ná, ná... tak vždycky volala babička když sypala slepicím zrní. *1* *1* *1*
  • Analytici: Putin plánuje zveřejnit důkazy odhalující, že 11. září je falešná vlajka.
    Napětí mezi USA a Ruskem zůstává největší od dob Studené války a vypadá to, že silně vyzbrojený Putin už začal mít dost Obamových drobných zlomyslností. Několik analytiků nedávno spekulovalo, že aby Putin Obamu jednou pro vždy vykázal na jeho odpovídající místo, tak je ze své pozice rozhodnut zveřejnit důkazy (např. satelitní snímky), které odhalí teroristický útok 11. září jako práci zevnitř.

    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4149-analytici-putin-planuje-zverejnit-dukazy-odhalujici-ze-11-zari-je-falesna-vlajka
  • jo, aj ináč,hu nás sa říká podla hvizdu poznáš pizdu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit