Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Madeleine Albright, hovoří k mafiánovi- vorovi v zakoně - Porošenkovi, co byl zvolen prezidentem Ukrajiny díky vypatlaným a totálně zpitomělým Ukrajincům.

    Můj milý chlapče, zabila jsem v Jugoslávii 100 000 Slovanů a doufám, že ty na té Ukrajině jich zabiješ ještě mnohem více.

    Také jedna z nejvlivnějších žen světa. Takové ženy by Slovany tak hladily, až by je totálně výhladily - Madeleine stejně jako Angela , Nulandová a další. Bacha na ně!!!!!!!!!!!!!!
  • Nedávno tu proběhla vášnivá debata na tém- bude to Merkelové slušet v Bikinách?
    Nějakou představu si udělat můžeme. I když tlusté slonici návleknete ty nejkrásnější plavky
    krásu ji tím rozhodně nepřidáte.
    A jinak nejvlivnější? když se profláklo že jí USA sleduje 24 hodin denně nezmohla se ani
    na slůvko protestu. Je to velký úpadek dříve tak hrdého Německa.
    • ano.
      naprostý souhlas. *1*
  • Žebříček pro zasmání. Nejvlivnější ,ale také nejhloupější, když se nechá odposlouchávat leta Big Brotherem, ani na to nepřišla nebýt Snowdena, a pak ani necekla, strachy před Bilderbergem. Měla dostat cenu hnědé slepice se svastikou na hřebínku. Podle toho , jak se projevila na Ukrajině a vůči Rusku a jak pěkně skáče když Barák s Bombama-Obama -Bildereberg pískají a jak pěkně podporuje fašisticko-mafiánský stát Ukrajinu s vory v zakoně v čele, by si tuto cenu právem zasloužila. .
    • Že te tlustá , starší a není hezká by mi vůbec nevadilo, ale že je hloupá, hraje nefér, podporuje fašisty a teroristy s plnou hubou demokracie, svobody a lidských práv, jak jí káže Bilderberg a podle toho také skáče jako blecha a má na rukách krev Ukrajinců, to už vadí a kdyby byli občané celého světa co k čemu, tak vyšli do ulic a dali jasně najeho svůj nesouhlas. Když jsme se mohli rozdělit my ČSFR má na to právo i Ukrajina.
      • A vůbec jí ani nevadí mafiáni - voři v zakoně, co rozkradli celou Ukrajinu tak je ještě podporuje ze všech sil, - nikoliv schopná, ale všehoschopná Angela Porošenková. Achmetovová, Kolomojská atd.
  • Jestli budou německé ženy nejmocnější na světě, tak kdo bude rodit malé Němce? Asi Turci.
    • Tak už pak rodit nebudou a bude konečně na světě pokoj , klid a mír jak tu píše nácek - tečka .
  • Ano nejvlivnější ženou, ale na jaké úrovni ? Má na svědomí Ukrajinu a na rukou krev Ukrajinců. Jestli je tak vlivná, tak by měla dělat něco v tom, aby krvavá řež na Ukrajině skončila. Proč dovolí Ukrajincům vypnout televizní kanály v ruštině? To je ta demokracie? Proč u nás nevypínáme slovenské kanály a další? Podle poslední zprávy, budeme mít další kanál pro Ukrajinu v ruštině. To bude zase vymývání ukrajinských mozků od našich "demokratů".
    • No otázkou je jak dlouho. Na jednom německém videu ze zasedání jejich parlamentu do dostávala hustě tlustě a ČUMĚLA JA VYORANÁ myš... KDOVÍ
  • jo, aj ináč,hu nás sa říká podla hvizdu poznáš pizdu. *1*
  • ostapkotab
    ano špageta merkelova to je ta 3,14ča co u nas vystudovala vuml tak to pak jo *12* *16*
  • nejhnusnější prodavačka zeleniny co znám *15*
    • Jak řekl dr. Štrosmajer z Nemocnice na kraji města o zelinářce co ji hrála Zázvorková - je to z gruntu hodná ženská . Jak vidno megera jako megera, tato dokonce ve vysoké politice a ještě životně důležitého státu.
  • Ja bych ji nechtel. Je to takova nerozmrdana prasnice. Mne se nelibi. Ja ji nechci.
    • Já bych ji taky nechtěl, je to Hitler v sukni a škaredá strašně!!
  • tečka rajtuje na koze a šoustá ji až dostane AIDS nebo syfla!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit