Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji. Babiše při volbách pošlu tam kam patří.
    Pomalé krůčky vedou k tomu co tu bylo před revolucí, nemam zájem.
  • Spravte si ten titulek, hňupové z tYskalY!!! Ještěže nejste chirurgové, to by to dopadlo !!!
  • Já jsem byl pro většinový systém, ale určitě ne v současné době.Představa, že by soudruh estébák vládl sám je šokující.Určitě by pošlapal všechny demokratické principy
  • Většinový volební systém podle pana Babiše.
    Pan Babiš by chtěl zavést většinový volební systém po vzoru USA, ale zapomněl na jednu důležitou podstatnou věc, že vrcholné představitele státu v USA ( oni vědí proč to tak dělají) mohou zastávat pouze rodilí Američané. Buď je pan Babiš hlupák, nebo si myslí že Česi sú sprostý ( Češi jsou blbci oni tomu nerozumí, tak jak se občas setkávám na Slovensku s tímto názorem), když si většinový volební systém upravím podle vlastních potřeb.
    Když čtu příspěvky některých zastánců p. Babiše a používáním vulgarizmů na adresu jeho odpůrců, tak mám již celkem jasnou představu jaká Olchokracie má nahradit Demokracii v tisícileté historii Českého národa vedená a řízená Babišem.
  • mun.go
    A bude ještě lépe:
    S lepšími výsledky než loni podle nedávného průzkumu agentury Reuters počítá 71 procent
    evropských společností. Nejen díky nízké ceně ropy a dalších komodit, ale také zásluhou
    slabšího eura i opatření na podporu růstu přijímaných Evropskou centrální bankou. Vzestup
    zisků příznivě ovlivňují také úspory na nákladech, k nimž společnosti přikročily v minulých
    letech.Evropským společnostem podle něj nejvíce pomáhá slábnoucí euro. Firmy ale současně upozorňují, že odraz evropské ekonomiky zase není tak důrazný, jak by si
    představovaly. Kromě toho, dosažený růst tržeb vděčí hlavně prodeji levnějšího zboží.
    Evropské firmy se nejvíce bojí dalšího poklesu cen.
    http://archiv.ihned.cz/c1-63622900-evropska-ekonomika-pookrava-zisky-koncernu-stoupaji-rychleji
  • pod praporem z koblihou za lepší zítřek *1*
  • Lide Český,probuď se konečně a takové Babiše a tu jeho stranu pošlete tam,kde byla před nedávnem.Cožpak chcete opět jak tomu bylo za Husáka mít v této zemi Už Vládnou Konečně Slováci Čechům?
  • Ano bude líp... jak komu, že?.... Babišovi určitě Ano. I kdyby odešel ze státní správy, tak už jeho lidi- jeho manažment tam již bude. Toto hnutí má ale velký problém, protože pouze nabírá členy s určitým vlivem-zaměřením. Babiš jako majitel a finančník má hlavní slovo, tudíž není se toto hnutí schopno znovuobrozovat ze spodu... Je-li nositelem praktického zájmu pouze jediný člověk, nedochází-li k názorovým střetům uvnitř strany, tak není schopna se tato strana znovuobrozovat. Politický systém -strany jsou Babišem často napadány pro nefunkčnost... pomalost.... Ale jsou schopné, na rozdíl od Babiše a jeho Ano se znovuobrodit i za cenu výměny osobností. Nedokáži si nějak představit, že Babiš ztratil v tomto hnutí hlavní slovo-vliv, kdž to vše platí.... Takže co nás čeká? Vznik nové divize, "Česká republika sro Babiš.."
    • na vlastní neschopnost nebo lenost? Proč čekáte nějakého "spasitele" kterému vy z gauče od televize dáte na čtyři roky plnou moc nad svým životem a KTERÝ VŠECHNO "ZA VÁS ZAŘÍDÍ"? Proč o svém životě nerozhodujete sama? Když už se vzdáte svéprávnosti a převedete "plnou moc" za svůj život na druhé cizí lidi, TAK SI NESTĚŽUJTE! Dostanete jen to, oč si řeknete. Každý svého štěstí strůjcem......
      • Snad tím nechcete říct, že jsme měli všichni stejnou startovní čáru... Sám Babiš přiznal, že v tom divokém začátku využil dobu. Každý k tomu neměl přístup a ani žaludek...Ale o to tady vůbec nejde. Někdo se v diskuzi zmiňoval o tom , že Je Babiš příjemcem dotací jako jiný... ano, ale když se podíváte na to z jiného úhlu pohledu. ... Babiš má zemědělský výkup, zemědělské zásobování, zemědělské zptracování, ....vybavení technikou jak les tak zemědělství, prodává Iveca... Nerozumím tomu, proč antimonopolní úřad už dávno nezasáhl. Nechá zemědělce žít jen potud, aby mu to přináší zlatá vejce.. Ve Vilémově u Golčova Jeníkova někdo "položil" družstvo... prý za úplatu někteří vlastníci družstva odstoupili, tak položili družstvo.. A najednou se u brány objevil pan Bureš, se svým svačinovým kufříkem, se slovy, já bych to s dovolením vzal.... Od roku se mají měnit pravisda pro dotace do zemědělství. Tak jsem zvědavá, kam se to posune. Co bude dotováno více... nebo se zruší dotace vůbec. Dotace pro zemědělce jsou dotacemi směrované pro Babiše.Ten váš pseudopravičácký kec, že dostanete o co si řeknete.. to platí jen u typu lidí jako je Babiš.. Já bych si docela ráda rozhodovala o svém životě .. Ale takovýto lidé, jako Babiš, určují pravidla... tvoří zákony.. Velké státní zakázky dostávají pouze velké firmy, je to dané předpisy např. práce pro Státní lesy ČR.. Složená jistina... menší firmy na to nemohou dosáhnout. Obecně platí, že co je na dotace je o 1/3 dražší. Babiš je schopný podnikatel, ale pokud se takto podnikající člověk propojí se státním vlivem, je to velmi špatné. protože on dává pravdila a ta pravidla se budou dávat, aby mu to dobře vyšlo... a to mě nejvíce vadí.. je to velmi legrační, kdyžý teď na sjezdu řekl, že se profilují jako pravicová strana. Ale vyneslo ho na horu mimo jiné i levičácké populistické heslo registrační pokladny. Nic proti nim, ale pokud by tato zařízení platil stát, tak by je to ani nenapadlo. Tam, kde se to provozuje /Slovensko, Chorvatsko/stoupla nezaměstnanost, porovnání vybraných daní a náročností systému není významný. Lidé tam v účtenkové loterii tozdělují svoje nákupy, na více účtenek. aby měli vyšší šanci na výhru... Ještě z nich stát dělá gemblery..Jediný důvodem Takto podnikajích politků pak je je zvětšit si svůj podnikatelský prostor. To nahrává obchodním řetězcům, kam v podstatě Babiš dnes už také patří. Pak jak si můžete určovat svůj život, když všichni se staneme zaměstanci Babiše a veškerý váš život se bude odehrávat v jeho režiji. A věřte on je dobrý režisér... Nepleťte si to s demokracií. Jinak jsme OSVČ-soukromý zemědělec, takže vím, o čem píši...
  • Z minulosti-ODS-Klaus,ČSSD-Zeman,prezident-užvaněný Havel a nikomu to nevadilo.TOP-09 Kalousek a jeho pretoriánec kníže,také to nikomu nevadí takže nechápu o čem je řeč a navíc ANO je samostatné hnutí které prošlo za stávajících podmínek volbami a lidé jej volili.Připadá mi to jako hon na čarodějnice,protože se někteří lidé nelíbí Kalouskům a podobným hajzlíkům naší politiky,pokud je mi známo a určitě se nemýlím,byli řádně zvoleni a v nich rozhodují lidé-voliči.Holt,zde se naplno projevuje česká kultůra a to nejen politická.Mareček Banda je trotl všech trotlů a také musím respektovat přání voličů že jej zvolili a to nejsem stoupencem žádné strany,rozhoduji se vždy až těsně před volbami.
    • Doktore, podívej se do archivu ČT včera dávali zajímavý pořad "Reportéři".. Mně Babiš více méně vadil jen jak propojuje svoje podnikání se státem. Ale včera z toho lezlo , že demokracie je tomu panáčkovi velmi vzdálená, řekla bych, že je to člověk hodně podobný Zemanovi v tom, že dokáže ohýbat zákony podle své potřeby... A více k věci soudruhu.. Věřím, že Tě někteří štvou, více, ale tady se bavíme o Babišovi... *3*
      • Mně tady nikdo neštve,jen chci upozornit,že byl řádně zvolen a mně je uplně jedno kdo co tady žvaní,volby jsou pro mně směrodatné a respektuji je.Ostatně nic jiného se ani dělat nedá a co člověk to názor,jen mě štvou bláboly.Konstruktivní a smysluplnou kritiku chápu.
        • Tak jako by mně vadilo, kdyby byl řádně zvolen Grebeníček, vadí mně to i u Babiše.Oba to jsou šmejdi
        • Za koblihu vše, že? Pokud máš stejný metr, tak Nečas byl také legurárně zvolen a měl tudíž právo dokončit svoji "práci" Nebo ten metr platí jen pro tvůj výběr?
          • Ted už nemám o čem s tebou diskutovat.Srovnávat darebáka Nečase.Trhni si.Vláda za Nečase nepadla díky mně ale položila se svým přičiněním,dej se dohromady a zapoj hlavu.S omezenými lidmi nekomunikuji.Ty jsi totálně až fatálně na palici.
            • pro omezeného každý omezený *3*
  • V koblihách byly háčky.
    • Ale soudružce pusince moc chutnaly, stála na ně v Metru fronty a dokonce si udělala zásoby na Vánoce v mrazáku. *3*
      • Já jsem podnikatelský ANO projekt StB nevolila kecko. *3*
        • voliči strany ANO a Babiše zaplačí,už leze na povrch co to jsou za hajzlové.Chtěli by si podmanit veškerou moc v této zemi,což zde již v minulosti bylo.Babišovi se nedivím,má praktiky z totality a s STB.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit