Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anebo v Americe jen šetřili a osadili to tam svítilnama made in china :) Vzhledem k tomu co se vyrábí a prodává za drek, vůbec by mne nepřekvapilo, kdyby za tím žádný šílenec ve skutečnosti nebyl....
    • Moje řeč chlape. Ten čínský sajrajt co se prodává a svítí tak týden, to je tak akorát k vzteku. Radši pořádné světlo a trochu si za něj připlatit než todleto.
    • Chicht. To by chtělo natočit celý film. Útok vražedných čínských svítilen:3D, v režii Michaela Bay a s Megan Fox v hlavní roli. rozúočet 60 milionů, z toho přibližně tak jeden dolar za čínskou svítilnu/čelovku/baterku/cokoliv :D
  • Jelikož v USA je tak obrovská kriminalita , jako ve třech dalších zemích dohromady tak je to zákonité, je to stát zločinců kteří se tam stěhovali už při osidlování ze všech koutů světa.
  • Jelikož v USA je každý třetí člověk psychicky nemocný, vůbec se tomu nedivím.
    • No to na tom jsou ještě dobře. v Rusku je to každý druhý. A zatím jsem neslyšel, že v USA policajti rvali do pr*le pendrek za to, že pil na veřejnosti pivo. Jak je to obvyklé na Ukrajině a v Rusku.
  • Proč sem ti magoři z Tiscali dávají obrázek kandelábru?
    • To je přece americká baterka. *1*
    • no, jako a já přemejšlím jak takovéhle světlo může vybuchnout :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit