Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfcastle

    No němci nikdy židy nák moc nemuseli a od války to nemohou dávat najevo proto pozvali muslimy ti udělají špinavou práci za ně a ještě z toho němci vyváznou jak lidumilové :D

  •  "Z údajů uvedené německé analýzy to nelze vyvodit, ale k dispozici jsou třeba data z Velké Británie"

    .

    Německá analýza je asi velmi politicky korektní, protože když si najdete jiný zdroj, tak:

    "27. 8. 2018 V Berlíně loni podle analytiků došlo k 947 nenávistným útokům na Židy i jejich spolky. O rok dříve to bylo o 300 případů méně. 

    Berlín - Když na Adama Armuše v dubnu letošního roku zaútočil v Berlíně devatenáctiletý Syřan opaskem, vyvolalo to po celé zemi vlnu podpory pro německou izraelskou komunitu.

    Armuš, v Německu žijící student veterinární medicíny původem z izraelské Haify, měl v době útoku jarmulku, tradiční židovskou pokrývku hlavy.Sám je arabského původu, chtěl si ale vyzkoušet, jestli je skutečně nebezpečné se na ulici k židovské víře hlásit. A potvrdil si, že ano. Zejména v Berlíně dochází v poslední době k výraznému nárůstu projevů nenávisti vůči Židům.

    Podle analytiků Výzkumného a informačního centra pro antisemitismus došlo loni jen v hlavním městě k 947 nenávistným útokům na jednotlivce i různé židovské spolky a organizace. O rok dříve to bylo o 300 případů méně. 

    Příčina? Podle výpovědí policistů a sociálních pracovníků, na které se odkazuje německý deník Tagesspiegel, příchod běženců z Blízkého východu.

  • TheGGG

    samozřejmě že roste antisemitismus... židé už prchají ze západní evropy, protože tam není bezpečno... islámská invazní horda tam terorizuje židovské komunity dnes a denně... no co si tam natahali, to tam mají

  • Podle této diskuze je jasně vidět kde se ten antisemitizmus bere. Pitomců je ještě stále dost.



    • KIMCID

      Jo tak proč přispíváš?

  • zdravý antisemitismus je všude, jenom sionisté schválně vytváří větší a větší, aby už nikdy nebyl klid

  • Antisemitismus v Evropě ale kde?Semitské národy se do Evropy stěhují ostošest no akorát holt nemaj bibli ale jinou knížku a až se tady řádně usadí tak teprve uvidíte mein Kampf v praxi a to nikoliv jen pro ty co čtou starý zákon ,ale pro všechny jinověrce ba i souvěrce neb nikdo přece nebude tahat na světě když může jít tam kde čeká 72 panen.No ja to pochopil oni musí zabít 71 mužů bez ohledu na víru aby na ně zbylo 72 , to maj vymakaný nebo vypatlaný.

    • klasicky vypatlaný jsi tady jedině ty, obecní hlupáku. Těžko tě někdo překoná. Moc těžko.
      • kurna že ty jsi převlečený islamista anoista ,ty wogo to je horší kombinace než ebola s rakovinou🙂Neobecní chytráku neb tobě zářnou inteligenci závidí i vševědoucí , tak bacha neb Andrej má rád ve straně pořádek a víš že" jednička "je jen jedna.

        Tupoune ty tak můžeš někoho označovat za hlupáka , když tě v kebuly nemá co ukrádst ani Andrej dlouhoruký.

  • To jsou tady zas pozitivní komentáře 😛

  • Kdyby jen Antisemitismus. Ale ještě horší je Antimoravismus. Označování například Moravskoslezských Beskyd jako "české" hory, označování Moravy jako "česká kotlina" označování Moravanů Komenského Masaryka, Kryla a dalších jako "Češi" nenávistné napadání diskutérů kteří "mají tu drzost" a připomenou že Morava je historická země vedle Čech a dokonce starší a s bohatší minulostí než Čechy..... A kdyby to byli jen pomatení jednotlivci, ale jedou v tom oficiální média televize, rozhlas, internetové servery....kde se ta nenávist, šovinismus a Antimoravismus bere?😯

    • kurna ještě jste se neodtrhli a spousta se jich stěhuje do Čech za rachotou , jen tak pokračuj a dopadnete jako čoboláci s odtržením a po 5 letech když prožrali poslední výrobní prostředek co jim tam nechali z Čech , pánko velkomožný a robota by nebyla.?

      • No děláme  u vás v Čechách, poněvadž jak vidět na tobě, ty na robotu nesáhneš jen hloupě tlacháš na netu. A my prostě nemáme to srdce nechat tě chc..pnout hlady  i když jsi takový jaký jsi....😀

        • jojo to už jsem slyšel za komančů v Kežmaroku v 87 ,a od čobolů a v době kdy o nějakém 89 nikdo ani nepochyboval a vzhledem k tomu že už nějaký pátek rachotím ve firmě nadnárodní těžko jim budu vysvětlovat že na mě dělaj Moraváci , to nechápou neb se domnívaj že hranice SSSR končili v Prášilech,ale co trubko tak si mysli že na mě děláš a až přijdete žebrat o zakázky tak se modli aby jsem si na tě nevzpomněl aspon holt budeš mít na rohlík a nebudeš je muset hledat v Čechách.

          • bezregistrace

            Od 87 tydýt a porád žádná změna ... inu kde prázdná tobolka papaver agri tam rozumu nenajdeš

            • trochu dýl tam jsem musel nastoupit na vojnu trotle a to jste tam byli i z Moravy a k Slovákům jste se moc nehlásili. A tydýt děláš taky když tě někdo leze před kapotu - to je varovný znamení ,ale holt na Moravě radši netroubíte abyste někoho nevylekali a holt ho rovnou přejedete🙂

    • KIMCID

      Zajímavé co buranů z moravy pracuje v praze

      • tobě se něco stalo v palici

      • bezregistrace

        to víš musíš mít kolem sebe ty chytrý aby si nevyvedl zas nějakou tu pýchovinu oslíku

        • Ne vážně a proč ty chytrý nebudujou svoji ves,dům ,či zem.Vždy jsem tyhle kecy slyšel od Slováků,dneska si stěžujou Bulhaři,Rumuni a nevím kdo všechno a je jediná odpověd tvoji předci žili staletí v tvé vsi,státu a přežili a najednou to nejde?Jejich děti kteří u Nás už pracují vždy odpovídají že už se domů nechtějí vrátit , to je genocida kdy budete jen státy vymírajících důchodců.Spotřební totalita hezčího mobilu a auta na půjčku vylidnuje celé státy.Na Moravě nejde o to jestli máte lepší auto nebo ne ,prostě chcete plat Pražáka ?sakra sedte doma na erdeli a kapitalismus si Vás najde ten nemůže fungovat bez lidí , ale pouze intenzívnějš že je sveze na jeden kus světa a dá pod kontrolu půjčkama , tak nějak demokraticky budete otročit na smetánku nebo si něco odpustíte ale budete kurwa doma,doma.Pokaždé když se vrátim z ciziny tak jsem rád doma neb tu mám přátele a lidi co mi rozumí.

        • KIMCID

          no naštěstí s těma hloupejma moravákama dělat nemusím :D

          • Jasne - ty jsi ''genialni'' Cech...

            Chudinko...

            • KIMCID

              Ano proto že jsem se odstěhoval z republiky.-Kdo by tam chtěl žít že.

          • No ty vůbec máš s prací problém, co? 😂

            • KIMCID

              no nemusím na rozdíl od tebe

              • Reakce na příspěvek:

                Takže stranický zloděj nebo žebrající bezďák. Tím se mnohé vyjasňuje

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Ani jedno .Dobře dědil.

          • proč hloupejma ,oni nejsou všichni stejní.

      • Vždyť říkám jste líní jak vši. Jen vydáváte lejstra a otravujete lidem život. A druzí aby vás živili a dělali za vás. Cajzl fakt horší jak Brusel.😉

        • ty jsi opravdu tak vymazanej nebo to jenom děláš ,kdo tě nutí dělat  v České republice,odstěhuj se na Slovač ,tam to máš nejblíž či do SSSR nebo Číny jak ti radí hradní ožrala či zkus Rakousko nebo i dál a nikdo tě nenutí na někoho dělat neb můžeš živnostníkovat na Moravě , chápeš tu svobodu a ne že si budeš dělat co chceš.

          • Vidím že jsem ťal do živého. Postižený hloupý antimoravský šovinista se ozval. Asi brečí strachem že se Morava trhne a on bude muset zvednout svůj líný zadek a jít něco dělat....😀

            • 🙂🙂🙂už se trhá neb se stěhujete do Čech ,jako Slováci před 20 lety a za 20 let už budu v důchodu , tak holt budu čumět na dobrý babi z Moravy a vzpomínat na mládí.

  • Antisemitismus v Evropě možná bují, díky invazi negrů a arabských čmoudů. Možná je to i skrytý nacismus Merkelové a spol. Přece s tím museli počítat, když sem tu arabskou verbež tahali.
  • KIMCID

    to vždy bylo a bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit