Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na co boží člověk potřebuje hromadit majetek?
  • Církev chce majetky které měla po staletí jen v užívání a s omezeními nyní do vlastnictví!!! a to za každou cenu i kdyby občani museli odtrhnout od úst dětem poslední sousto .Hlavně že budou mít oni plné panděra a peníze na odškodnění obětí pedofilních kněží.Bezcharakterní mstivá a chamtivá sebranka tak jak to prověřily dějiny katolické církve.
  • ať jdou panbíčkáři někam, ať také vrátí co nakradli za staletí a odškodní potomky zabitých lidí co pozabíjeli a umučili. Církev je přežitek a jen kážou lži a ještě jsou placený z našich daní. Jsou to hyeny, který chtějí jen oškubat stát. Ať radši jdou někam makat rukama, ty obtloustlí *12* . *16*
  • Hele ty ha j zle ještě by mě zajímalo, na základě ščeho jste to počítali, a proč vám mám vy černoprdelníci platit z daní vejplatu? To těch darmožroutů tady živíme málo? *10*
    • Kněz je státní zaměstnanec , tak je placen státem...,
      • cítím tam to bohužel
        • Je tu skoro milion věřících , tak prostě mají kněze , to že se platí třeba fotbalisti a hokejisti ti nevadí ?? to sou prachy ..které by se mohly investovat užitečněji !!!!
          • Budeš se divit ale vadí. Každý ať si platí co chce, mě taky nikdo nepřispívá na koníčky. *16* *16* *16*
  • Nic církvím nedávat. Ať si hospodaří v čem jsou a jejich ovečky je mohou platit. Už ústupek je , že nemusí platit nájemné z oběktů které obývají. Toď vše k cirkvím. Možná by mohl přispět stát na opravy památek jako jsou kostely, kláštery atd. Ovšem z větší části si to musí platit církev , potažmo Vatikán.
  • Katolickou církev,místo restitucí,čeká po revoluci spíše spravedlivá odměna za kolaboraci s režimem,který dvaadvacet roků tuto zemi zbídačoval.A též trest,za to,že okrádali bezvěrce,tím ,že i oni na jejich oblbování museli platit.Po dvou ticíci letech církevního oblbování,to vypadá,že v Česku čeká církve spravedlivá odměna.I před údajnou revolucí už se na některých farách scházeli lumpové,kteří připravovali pro vlastizrádce nástup k moci.Uvedené bude třeba,po revoluci,na katovských mučírnách řádně přešetřit a viníky vlastizrady a zbídačení tohoto národa,co nejkrutěji odporazit,přímo na katovské mučírně.
    • jak už se tu psalo nech se vyšetřit na psychiatrii dokud je čas , ... *7*
  • Tato banda kněží se dávno odklonila od citací pána Krista, ten jim to jednou spočítá, Duka, vyžranej spasitel církve, dacan.
    • Ty komunistycky prase,vis ty vubec kdo je pan Dominik Duka?Toho pana jste zavreli BEZDUVODNE na Bory!
    • odklonila? slabe slovo-oni tomu neveri ani ten nas duce-jinak by mel slitovani s ceskym lidem. jenomze on vi ze z tech vladnich zlodeju co nejdrive ty prachy dostat musi.
  • Tak vrátit nakradený majetek se církvi zachtělo,je to pěkně vyčůraná banda !!!
  • Hele šmejde, pro mě jste zloději a od jak živa jen banda lhářů a gaunerů. Vše co jste si nakradli vám mají vracet rodiny s dětmi, důchodci atd? Aby vy jste si mohli válet vaše pr de le? Kryple chcípni pro tebe bůh není, ten pro ty co ho zneužívají ve svůj prospěch není
    • Gemo,prorokuji ti-tebe a tvoji rodinu stihne trest Bozi!
      JSI PROKLET!
      • A ty si d e b i l
  • A konečně ukázal,o co skutečně jde, jenom o peníze. Musí pěkně šlapat, když dostal kardinálský klobouk. Houby o duše, o peníze, peníze jde. A už chystá žaloby a to nás má rád.... Já vím, budou to dávat potřebným....a pak O červené Karkulce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit