Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umim si predstavit "DUKOVSKOU DOHODU",ten chce vytriskat jeste z PRONAJMU a dovetkem:Renovace na ucet Statu.Tento zastupitel cirkve si mysli ,ze tady bude alespon
    100let-LIDUMIL.
  • Do čeho se pasovali někteří jedinci?Zástupci boha na zemi,vždyt to je něco hrozného.A co je uplně strašné,krást,mordovat lidi,rozpoutavat války atd a to vše jeho jménem.Vždyt máme historii která vše dokazuje a to i písemně.Jsou to zrůdy bez hanby a doufám že se jednou někdo najde a konkrétně jim všechno sebere,vždyt jejich mučení ve středověku je srovnatelné s Hitlerem.To znamená že za cca 400 let se členové NSDAP omluví,a dostanou majetky a vše zpět,podle této logiky ano.Hnus,Hnus,Hnus.Navíc je mizi nimi prokázatelné množství pedofilů,kterýma se nikdo nezabývá a ještě je kryjí.Je mi z toho blujno a proto raději končím s výčtem katolických lumpáren.Musím dodat že sám jsem věřící a nepotřebuji k tomu kostel,mám boha v srdci.Bůh s námi.
  • když si vzpomenu, jak mě ten tlustej flandák skoro natrhnul ucho - že jsem mu to razítko s máriou vybarvil jinak....od tý doby je nemusím a ať si žijou za svý, ať si je platí katolíci...
  • Co se cirkvim ukradlo, meli uz davno komunisti vratit, zmarene zivoty jim ovsem nevrati a ze jich bylo, to si piste. *16* *12* *11*
  • Rozumné řešení,papeženci táhněte z Čech.
  • A to podle "horních" 10-ti tisíc ??
    • Špatný komentář patřící jinam,omlouvám se.
  • Ti katolíci jsou horší muslimů. Vypráskat je a svinským krokem je zahnat do Vatikánu.
  • A co klenoty,to by taky rádi,ne????
  • Nechť žije slavná KSČM - předvoj pracujícího lid a inteligence.
  • Právě teď Duka na ČT 24 řekl, že bude muset hospodařit s tím, co na základě kompromisu dostali od státu. Jinak řečeno, že si dělali ještě větší nároky. Jinak, jak byl Hrad zajištěn do roku 1948?
    Já bych tu verbež vyhnal a kdo by to nestihla včas, tak bych ho hodil pro pobavení turistů v Kutné Hoře na Kaňku do šachet, které bych pro turistický ruch znova otevřel. Samozřejmě by si nemohli nic odnést, ani ten raneček. To samé bych udělal s pravičáky, které bych ještě před tím přivázal k pranýři, aby si na ně mohl každý plivnout a hodit kamenem a s části bych poté narazil na kůl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit