Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může za to americký brouk vyšlechtěný impérialistou z Volstrýtu. My si na něj ale došlápneme a ho rozšlápneme. Váš novodobý Čegevara!
  • kdysi jsem, videl dokumet o globálním oteplování a ptali se nějakého človíčka co bejvá někde na severu kde je zima ( nepamatuju si lokaci) no a platli se ho co on říká na globální oteplování jeho odpoved mě pobavila a dodnes ji zastávám.. "JJ ať se oteplí mě je tu zima" :D
  • Planeta se otepluje,ledy tají.Důvod ke zdražení plynu,elektřiny a uhlí.
    • Proč je to důvod ke zdražení, komunisto?
      • Elektřina a plyn se zdražují stále, ledy také tají stále. Tak nevím, proč toho pisatele oslovuješ komunisto. Ale je pravda, že za bolševika stál chleba celá desetiletí 5,20Kč kubík vody 80hal, za recept se platila koruna atd. atd. Jaký je důvod toho, že je dnes všechno dražší? Bývalí soudruzi a dnes páni kapitalisté se potřebují napakovat na úkor druhého. Tak je to kapitaliso.
        • Ty ceny zhruba odpovídají. Ale nestačí říci A, je taky třeba říci B. A to B unamená, že tenkrát byl průměrný plat 10x nižší!
        • Protože neznám sprostější slovo, komunisto.
        • no důvod je jednoduchej.... utracené miliardy( na snad jen miliony) za nesmysle a rozdávání úplatků.... ja nevim ja v komunismu nežil, teda jen rok takže to se nepočítá.

          ale tak jako si říkám že kdyby neutráceli za předratžené zakázky nerozdávali si miliony, statisíce odmen tak by snad aj zbylo na ty normální lidi, na nás. *10*
  • to je těžký, jeden neví čemu má věřit, jednou taje rychleji, pak zase normálně, jindy zase pomaleji, asi záleží na tom kdo článek píše....
  • "Globálním oteplováním straší ekoteroristi", říkal VK (Vrchní Klimatolog). A ten tomu jistě rozumí jako rozumí všemu.
    • http://www.novadoba.estranky.cz/clanky/lide-probudte-se_/podrobny-obsah-prednasky-little-grandmother-v-praze.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit