Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bravo redaktore, opětovně bravo Tiscali. Kupte si konečně korektora nejenom na "češtin", nebo si zasmlouvujte redaktory s alespoň všeobecným přehledem. Vesta proti střepům je krása, zapoměli jste tam dodat že je ještě neproklepnutelná paličkou na maso a nepropálitelná cigaretou. Střepy či střepiny to je jako Dalmácie a decimálka. Že to ulítne vševědovi Strnadovi se nedivím, tato "zpráva" je v podstatě Control C + Control V oplácnutá odjinud a pan redaktor má zřejmě zapnutou automatickou kontrolu pravopisu, takže střepiny od výbuchů se změnily na pravopisně korektní střepy. Bravo Tiscali, alespoň k něčemu to vaše "zpravodajství" je.
    • 68 000 000,- Kč děleno počtem kusů 2291 dostaneme tu úžasnou láci téměř 30 000 CZK/kus.
      No nekupte to, doufám že armáda to koupí i s DPH. *1* *1* *1*
  • A kolik jich obratem pošleme náckům na Ukrajinu??
  • Hmm, znám slova jako vytlemený, vytunelovaný..., ale vytuněný jsem ještě neslyšel. *8*

    A tak jsem si našel, že VYTUNIT = vylepšit, vyladit; z anglického “tune” (vyladit, ladit, seřídit ap.)

    Příklad: “Strašlivě to auto vytunil, už bys ani nepoznal, že to je stará škodovka…”

    Hmm, zajímavý češtin. *2*
    • vanhorne
      Re;.Příklad: “Strašlivě to auto vytunil

      Ona ta stara Skodovka nevazi celou tunu,ale kdyz do ni naskladas nejake haraburdi aby vazila 1.000kg,tak bude "vytunena":-)
      Ta zasilka s tema vestickama nez se dostane na misto urceni,projede urcite nejakym tunelem a pak se muze rict,ze vesty byly vytunene i vytunelovane,1vesta roughly 30,000?
  • naši vojáci,neboli nemakačenka,šaškové podle nejvyššího šaška stropnického si nezaslouží ani korunu z rozpočtu
  • Jen aby nebyly vytuněné jak ty Kalouskovy padáky *3*
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Tu 7,62x54R možná opravdu nepropustí, ale stejně bych ji držet nechtěl...bude ten nešťastník mít asi trochu přeřazený žebra...
  • Armáda si vyzkouší protistřepinové vesty už za 30 dní ...........................................na Ukrajině...?
  • Zbrojovka měla vždy prestiž než sem přišel havel s diensbierem st.Vždy byla trnem v oku Západu
  • vyhozené peníze.raději měli koupit čluny aby mohli pomáhat při záplavách *10*
  • Já dostala náhrdelník za 50 000 kč. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit