Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento člověk je nejhorší z nejhorších kandidátů na prezidenta 

  • Pan  generál   P e t r    P A V E L   je  rozhodně  a  bezesporu 

    nejlepší z kandidátů na úřad presidenta  České republiky

  • Kontráši byli horší jak STB kdo v té době sloužil na vojně tak ví své, a pan kandidát na prezidenta byl před rokem 89 nejen velitel ale byl i v ksč  což by se dalo pro některé lidi překousnout ale on byl navíc předseda a všichni víme co byli v té době předsedové ksč byť menší organizace(buňky) za lidi. Nikdy by mě nenapadlo že takoví lidé budou dokonce kandidovat na presidenta, místo aby zpytovali někde v ústraní své svědomí.

    • Komunisti se v organizaci často na pozici předsedy střídali. Komunisti byli nepoměrně morálnější než ti, kteří jsou dnes například v pětikoalici. Nebyli napojení na sionoisty, ani na muslimy, ani na USA.

    • Jak se vyspinkali náš Koniáš? Každá doba má své osudy. A dnešek generuje jen samé svaté. 

    • vanhorne

      Kolikrat jsi s nima prisel do styku? Ja jednou, kdyz vysetrovali na vedlejsi rote sebevrazdu jednoho cetare, ktery dostal 10 dnu pred civilem  dopis, 'Dear John'.

  • gaheris

    To je náš polní EU maršálek, pro funkci dal by hlavu na špalek!

    • mun.go

      Náš starý c.k.polní maršálek, ten vám má hlavu jako esšálek,

      na války kašle na všecky a kleje víc než Radecký.

      Náš starý c.k.polní maršálek za Östereich dá hlavu na špalek,

      sám císař pán se vší svou vehemencí rád maže deku s excelencí.

      Šlapeto

      YouTube1 YouTube2

      Wikipedia

  • vanhorne

    Gen. Pavel 04/09/ 2018, Rusko označuje za potenciální bezpečnostní hrozbu a varuje i před prokremelskou propagandou a falešnými zprávami.

    • Marcelskrc

      Tak to už mu v té době vygumovala Nato mozek úplně.A rok před  tím tvrdil jak je Nato nepřipravené na konvenční válku.

  • Pro mě je Petr Pavel nevolitelný.

    • Toho namyšleného exkomunistu Pavla,nikdy nevolit.Ten je příkladem vrozeného

      karieristy,který je schopen za žold,změnit svůj politický názor.Proč zrovna takového

      jidáše,když u nás máme slušné a demokraticky smýšlející lidi.

  • Život mne naučil, ŽE MÁM VŽDY CHTÍT SPÍŠE KVALITU, než průměr. 

    https://kruhrodu-moravy-slezska.estranky.cz/clanky/navrat-k--masarykovi-........html

    Bohužel, v českoňsku se od roku 48 KVALITA nehledá. Tady se vždy prosadí spíše podprůměr, vybagrovaný  nejlépe ze dna stoky. Takže asi si nemůžeme o volbách prezidenta, parlamentních, či jakýkoli jiných dělat přehnané iluze. Holt se asi budeme muset opět smířit s recyklovaným bolševickým odpadem.....

    • nikde ve vesmíru nemůžeš chtít jen kvalitu , pak by nebyl průměr  , je to o kompromisech a někdy i menší zlo je lepší než to větší .😎

      • Je třeba si uvědomit priority, funkčnost a účelnost použití. Až budu potřebovat oblečení  na odpis do dílny nakoupím u vietnamců. Až budu potřebovat oblečení na slavnostní příležitost nakoupím ve značkovém obchodě. Až budu chtít kvalitního reprezentanta v čele státu, budu hledat někoho jako byl Masaryk, nyní by to mohl být Ctirad Musil (bohužel nekandiduje). Až budu chtít popeláře, poohlédnu se po recyklovaném bolševickém kádru Pavlovi. 😉

        • já mam takovej dojem že se někteří bez ohledu na partaj začínají strachovat že by mohla jít od válu polistopadová vekslacko komunistická mafie i se svejma pohrobkama . Petr Pavel rozhodně za posledních 30 let dělal vše pro dobro a jméno ČR , tím to hasne . Ty jako klasickej mimoň s komunistickejma manýrama by si zase dával vzdělané a schopné k míchačce .😎

  • Co kdyby vyčistil chodníky u měst místo voleb a tam tvořil pořádek !

  • gaheris

    Přeloženo: Já vás postavím do haptáku to budete koukat! Nýdr-auf a zas a znova holoto líná, dám vám demkratůru až budete vyvalovat voči jako když kocour s..e do řezanky!

  • To je ten pravej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit