Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda Asad není žádnej andílek ale toto by se mělo dostat k moci?
    V několika čtvrtích syrského Aleppa se během posledních tří dnů odehrávají zuřivé boje mezi odpůrci prezidenta Asada.
    Džihadistická skupina Islámský stát Irák a Sýrie, která je ve spojení s Al-Káidou, zaútočila na oddíly Svobodné syrské armády. V průběhu bojů bylo zabito přinejmenším 50 lidí – asi 30 členů Svobodné syrské armády a 20 islamistů.
    Podle zpráv syrských aktivistů se skupina Islámský stát Irák a Sýrie dostala do oblastí, které byly dřív pod kontrolou Svobodné syrské armády.
    • josef.servit.9
      Obludná lež Jakuba Jégla je Konečná???
  • Vím to naprosto přesně, protože jinak bych nedostal apanáž na kterou jsem se zlákal. Ale já jsem bez viny, ty zbraně měl někdo úplně cizí .... jméno si doplňte sami. Já jsem byl proti všem a sám a proto jsem utekl.
    My Češi jsme opravdu nenapravitelní a skočíme na každou pitomost.Jako bychom to neznali z vlastní historie.
  • ... už neví, gauneři z Izraele a druhého izraele - USA, jak tu válku proti svrchovanému státu sěustit, když nepomohla teroristická provokace se sarinem.
  • a to říká kdo ? to zjistili přes ty šmírovací satelity ? asi těžko, to už by amíci neváhali a Obamovi už se chvěje prst, aby mohl zmáčknout to červené tlačítko
  • Zastřelit ho, komunistu!
    • Zastřel se sám. Nejlépe z boku pětačtyřítkou a postav vedle sebe další kamarády.
  • ubohá židovská propaganda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit