Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třebaže ruští branci, kteří se armádě upsali na válku do Sýrie, v Sýrii k žalu svých příbuzných umírají, dle US generála Josepha Dunforda, jenž se v 10/015 stal novým šéfem sboru náčelníků štábů US armády, se Putinovi v Sýrii vojensky nedaří, a území, o které Asád přišel v boji s povstalci, Putin dobývá zpět jen velmi obtížně a pomalu, a nemění na tom nic ani zvýšená podpora ze strany íránských „ vojenských poradců „ …

    Po ruské intervenci ze 30.9.015, kdy ruské letectvo udeřilo na povstalce poblíž města Homs, se US (Ashton Carter) a Rijád dohodly na intenzívnější podpoře protivládních jednotek, jak Carter 27.10.015 informoval branný výbor Senátu, kde uvedl, že „ US v případě potřeby nebudou váhat, a vyšlou do Sýrie i speciální jednotky, tak jako je 22.10.015 vyslaly ke společné akci s Kurdy v Havídže „ ( nicméně k zoufalství povstalců Obama podniká 10x méně leteckých úderů než Putin ).

    Mezitím Putinův přítel maršál Sisí v 9/015 zavedl v Egyptě po Putinově vzoru tvrdou cenzuru, ještě tvrdší než jaká byla za islámisty Morsího.

    Poté, co Sarkozy v PAR zkritizoval Putinovu podporu Asádovi, navštívil 29.10.015 Putina v jeho státním paláci Novo-Ogarovo nedaleko Moskvy, kde zkritizoval protiruské sankce, posvětil Putinovi Krym a Ukrajinu, a zesměšnil Hollanda poznámkou, že „ Hollande nedodal válečné lodě Mistral Putinovi, protože se domníval, že by s nimi mohl Kreml dobýt Doněck
  • Ruští vojáci posílají přes sociální sítě fotky z různých míst Sýrie, i z míst, o kterých ruské velení tvrdí, že v nich žádní ruští vojáci nejsou.

    V 10/015 zemřel v Sýrii 19letý ruský voják Vadim Kostěnko, podle Kremlu se oběsil na ruské základně v Latakíji kvůli zprávě sms od své dívky, rodiče agentuře Reuters řekli, že tomu nevěří, život by si nikdy nevzal, navíc s žádnou dívkou nechodil, měl jen kamarádku, která uvedla, že ruské ministerstvo obrany lže, když tvrdí, že se do Sýrie přihlásil dobrovolně, podle jejích slov kontrakt s armádou podepsat nechtěl.

    Jeho matka s ním v den jeho údajné sebevraždy mluvila, a byl v pohodě, zatímco jeho strýc uvedl, že mu tvrdil, že se do týdne vrátí do RF ( což nemohl, protože po výkonu základní služby v 6/015 podepsal s armádou smlouvu o dalším setrvání v armádě, 14.9.015 byl již s 906.leteckým pomocným plukem v Sýrii jako technik ).

    Pohřben byl v rodné vesnici 65 km od Krasnodaru 28.10.015.

    Rodiče požadují na úřadech nezávislou pitvu svého syna – měl zezadu proraženou lebku, zlomenou čelist, a na břiše stopy po řezných ranách ( Novaja gazeta, Newsweek z 28.10.015, The Independent z 28.10.015 ).
    Od té doby ruské úřady jeho smrt odmítají komentovat.
  • Paní jde s odpadky a v popelnici se zrovna rochní Semjon Bukvič, který tam vlezl úplně celý. Paní si povzdechne: „Co ti lidé dneska nevyhodí...”
  • Exilová nevládní organizace Syrský institut pro spravedlnost a odpovědnost, sídlící v tureckém Gaziantep, zdokumentovala, že ruské letectvo jen za říjen 015 uskutečnilo v provincii Aleppo proti obytným čtvrtím s civilisty 110 leteckých útoků, tj. téměř stejně jako proti vojenským cílům (128 náletů) …

    Při těchto útocích proti civilním cílům Putinovo letectvo srovnalo se zemí 16 továren, 6 nemocnic, 3 školy a 3 mešity – bilance mrtvých ruského letectva za měsíc říjen činila 180 zabitých civilistů a 20 povstalců …

    Ruský nálet ze 17.11.015 v Atarebu vybombardoval jedinou zbylou pekárnu, jejíž tři pekařské linky zásobovaly nejen celé západní Aleppo, ale i 13 vesnic v jeho okolí, celkem 150.000 lidí …

    Spolu s pekárnou Putinovy Suchoje rozprášily i její zásoby – 100 tun mouky, přesně tak jak to již 2x učinilo Asádovo letectvo.
    Druhým cílem, které ruské letectvo v Atarebu zasáhlo, byl štáb malé povstalecké skupiny Revoluční shromáždění Atarebu, která prošla výcvikem Pentagonu, a dnes zaškoluje k západní koalici přidružené povstalecké milice.
  • Kurdistán byl vždy střediskem nelegálního prodeje zbraní, dnes zejména kalašnikovů, ale i nášlapných min, které se v Kurdistánu prodávají na každém rohu mezi bednami se zeleninou, a to komukoliv – v nelegálním prodeji zbraní jsou

    zruční i čeští občané, např. ze společnosti Agroplast ( viz Pašování zbraní pro KLDR vyvolalo skandál, český soud na ... liberec.idnes.cz/krimi-soud-zbran...-/liberec-zpravy.aspx?c...ddt Pašování zbraní pro KLDR vyvolalo skandál, český soud na viníka neukázal ) .

    Každá kurdská rodina spí přinejmenším na jedné bedně se samopaly ( např. irácké pešmergy vyzbrojuje nejen UK, F, Itálie, Německo, ale i ČR).

    Syrští Kurdové, podporováni západní spojeneckou koalicí, kontrolují celý pohraniční sektor na syrsko -TR hranicích od západu k východu, kromě jeho středu od Jarablusu na východě do Dabiq/respektive Afrin, na západě.
    Kreml bombarduje syrská města a vesnice při hranicích s TR, např. 28.11.015 bombardoval povstalecké město Ariha, 30 km od TR hranic, ležící na silnici, která spojuje Aleppo/Halab s pobřežím, kde ruské letouny zasáhly tržiště s civilisty – 18 mrtvých, z toho 4 děti ( SOHR), ale ruské letectvo útočilo na protiasádovské povstalce i v pouhé vzdálenosti 10 km od TR hranic.
    Putin vtrhl 30.9.015 do Sýrie pod záminkou boje proti IS, ale místo boje proti IS vede trestní výpravy ve stylu Bašíra Asáda proti povstalcům a syrským civilistům, kteří v povstaleckých oblastech žijí.
    Ruské letectvo 17.11.015 opětovně neudeřilo na IS, ale vybombardovalo několik městeček v povstalecké provincii Aleppo, mj. Atareb.
  • V carském Rusku, v Petrohradě, spadl Žid do Něvy a topí se.
    „Pomoc, pomoc!” volá marně.
    Po břehu se procházejí dva policisté, ale ani je nenapadne, aby na volání o pomoc nějak reagovali.
    „Zachraňte mě!” volá Žid, který už polyká andělíčky.
    Policisté se srdečně smějí. Židovi už hledí smrt do tváře. Z posledních sil zvedne hlavu nad hladinu a vykřikne: „Pryč s carem!”
    Načež se policajti srdnatě vrhají do řeky, vytáhnou Žida na břeh a vedou ho na okrsek. *2* *2* *2*
  • Semjon Bukvič - chaotické individuum schopné jakéhokoliv mravně nepřijatelného činu za mrzkou odměnu na bázi ethanolu.
  • Jedná zástupce Iráku se zástupcem Ruska a oznamuje mu: „Vaše rakety typu země-vzduch se nám skvěle osvědčily. Ještě bychom měli zájem o typ země-letadlo!” *2* *2* *2* *2*
  • Víte jak vznikne hromádka neštěstí?
    Tak že v plynové komoře usmaží StBáckého zločince BTWho *1* *1* *1*
  • Dívka z dobré rodiny jde po parku, sedne na lavičku, ale hned k ní přistoupí Semjon Bukvič: „Nestydíš se?”
    „Proč, jsem dobře vychovaná a nic zlého jsem neudělala.”
    „Tak proč sedáš cizím chlapům na postele?”
  • PřijdeSemjon Bukvič na kožní. Pan doktor ho prohlédne a povídá mu: „Máte asi svrab. Myjete se pravidelně?”
    „Ale jistě, pane doktore. Pravidelně při každém dešti.”
  • Přijde Semjon bukvič do hospody a ptá se číšníka: „Prosím vás mohl byste mi dát párátko?”
    Číšník mu dá párátko. Za chvíli přijde do hospody druhý bezdomovec a říká číšníkovi: „Prosím vás mohl byste mi dát párátko?”
    Číšník mu dá.
    Za chvíli přijde další bezdomovec a říká číšníkovi: „Prosím vás mohl byste mi dát párátko?”
    Číšník mu dá.
    Za chvíli přijde do hospody další bezdomovec a říká číšníkovi: „Prosím vás mohl byste mi dát brčko?”
    Číšník se na něho podívá a zeptá se ho: „A na co potřebujete tolik párátek a brčko?”
    A bezdomovec říká: „Před hospodou se vám někdo vyblil a ty malé kousky už nejdou napichovat.”
  • YEAH, trefa!!!
  • Co se stane když kopnete Miloše Zemana do zadku?
    Zabijete ruského teplouše BTWho který tam vlezl.. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • StBácká swině BTW potká zločince Hitlera.

    Hitler říká - tak vy jste BTW! Haajzl co krade lidem nicky, lže a 20 let lezl do perdele
    ruským okupantům? Tedy já jsem také zločinec ale vy jste ještě horší howado.
    Hodte BTWho do plynu a pořádně ho uusmažte *14* *14*
  • Jak se sprchuje Semjon Bukvič?
    Čurá proti větru!
  • Rusko je země, kde včera snědli to, co měli sníst zítra. *15* *15* *15* *15*
  • Proč ruské autorádio v zatáčkách nehraje?
    Protože muzikanti se musí držet. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Semjon Bukvič náhodou potká známého a hned mu ukazuje své „království”. Napřáhne prst k silnici: „Tak to je moje předsíň.” Ukáže na velký kontejner: „Tohle je můj obývák.”
    „A kde máš záchod?” přeruší ho známý.
    „Do toho jsi právě šlápl!”
  • V USA se rapidně snižuje počet krys a potkanů!!!
    Deratizace???
    Ne žebráci!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit